З 18 ТРАВНЯ КОМПАНІЯ JAGUAR LAND ROVER ВІДНОВЛЮЄ ВИРОБНИЦТВО

Jaguar Land Rover планує поступово відновлювати виробництво, починаючи з 18 травня. Після тривалого карантину, першими відкриються виробничі заводи в Соліхалі у Великобританії, а також Словаччині та Австрії.
 
У Китаї відновлюється попит на авто та продажі, клієнти повертаються до автосалонів. Спільний виробничий завод* у Чаншу працює вже з середини лютого.
 
Поступово країни послаблюють вимоги до соціального дистанціювання, а дилерські центри на окремих ринках знову відкриваються. Відповідно, про перезапуск виробництва на інших заводах Jaguar Land Rover повідомить пізніше, залежно від ситуації.

Здоров’я та добробут співробітників залишаються першим із пріоритетів компанії. Наразі вона розробляє протокол та рекомендації для безпечного повернення співробітників до роботи, зокрема інструкції з подальшого соціального дистанціювання. Напрацьовується низка заходів, аби захистити і підтримати працівників після повернення до робочих місць.
 
В Україні дилерські центри Jaguar та Land Rover вживають усіх необхідних заходів для запобігання поширенню COVID-19. Для посиленої безпеки у пересуванні, Jaguar також надав автомобіль Jaguar XF Київському міському центру крові для оперативного транспортування лікарів та донорів.

*Спільний виробничий завод у Китаї виробляє Range Rover Evoque, Discovery Sport, Jaguar XEL, XFL та E-PACE для китайського ринку.