JAGUAR ПРЕДСТАВИВ НОВІ МОДИФІКАЦІЇ 300 SPORT ТА CHEQUERED FLAG ДЛЯ КРОСОВЕРА F-PACE

  • • Нові спеціальні модифікації 300 SPORT та Chequered Flag для моделі F-PACE будуть приймати участь у глобальному рейтингу «Автомобіль року 2019» (World Car of the Year) та «Кращий автомобільний дизайн 2019 року» (World Car Design of the Year).
  • • Модифікація 300 SPORT представлена з бензиновим та дизельним двигунами. Ефектний спортивний екстер’єр доповнено оновленим інтер’єром.
  • • Спеціальна модифікація Chequered Flag оснащена електроприводом регулювання сидінь у 10 положеннях та акустичною системою Meridian Sound System. Модель оснащено 2,0 літровим бензиновим двигуном та дизельним двигуном Ingenium.

 
19 березня 2019 року, Уайтлі, Велика Британія – бренд Jaguar оголосив про доповнення модельної лінійки кросовера F-PACE двома спеціальними модифікаціями: 300 SPORT та Chequered Flag, які будуть приймати участь у глобальному рейтингу «Автомобіль року 2019» (World Car of the Year) та «Кращий автомобільний дизайн 2019 року» (World Car Design of the Year). Нова модельна лінійка F-PACE пропонує неперевершену динаміку та комфорт із перевагами кросоверів від Jaguar.
 
Спеціальна модифікація 300 SPORT
 
Модифікація 300 SPORT доступна із бензиновим двигуном потужністю 300 к.с у повнопривідній версії, 2,0 літровим двигуном Ingenium та 3,0 літровим дизельним двигуном V6.

Окантовка деталей екстер’єру модифікації 300 SPORT виконана у темно-сірому кольорі Dark Satin Grey. Модель доступна в білому (Yulong White), сріблястому (Indus Silver) і чорному (Santorini Black) кольорах кузова. Спеціальні логотипи 300 SPORT розташовані на передній решітці радіатора і задніх дверях.
 
Інтер’єр 300 SPORT вирізняється прошивкою жовтого кольору на панелі приладів, центральній консолі та шкіряних сидіннях, що забезпечує унікальний зовнішній вигляд салону. Логотип 300 SPORT розташований на накладках на пороги, килимках та кермі, а також вишитий на підголівниках передніх сидінь.

Стандартну модифікацію 300 SPORT можна буде доповнити додатковими функціями, серед яких 18 варіантів налаштування сидінь, опція підігріву передніх і задніх сидінь, а також адаптивний круїз-контроль і технологія Adaptive Dynamics.
 
Спеціальна модифікація Chequered Flag
 
Модифікація Chequered Flag створена на основі моделі R-Sport. Оригінального зовнішнього вигляду надає моделі спортивний дизайн бампера і яскраво виражена окантовка деталей екстер’єру блискучого чорного кольору. Модифікація доступна в білому (Yulong White), чорному (Santorini Black), а також в новому сірому (Eiger Grey) кольорі кузова.

Інтер'єр автомобіля представляє собою ідеальне поєднання розкішних матеріалів ручної роботи, включаючи елементи із шкіри, алюмінієву решітку і накладки на пороги з написом Chequered Flag. У стандартній комплектації зручність пасажирів також забезпечують передні сидіння з електроприводом (10 позицій), акустична система Meridian, інтерактивний дисплей розміром 12,3 дюйма, що настроюється індивідуально, а також інформаційна система Touch Pro.

Для спеціальної модифікації Chequered Flag доступні бензинові 2,0 літрові двигуни Ingenium для повнопривідної версії та дизельні двигуни.
 
Модельна лінійка F-PACE
 
Конструкція кожної моделі в лінійці F-PACE виготовлена з легкого алюмінію, а динаміка керування передбачає ідеальний баланс плавності ходу і керованості. Система контролю руху на всіх типах дорожнього покриття (All-Surface Progress Control) забезпечує м'який рух, який не потребує докладання зусиль. На поверхнях з низьким рівнем зчеплення повний привід і система Intelligent Driveline Dynamics забезпечують оптимальну функціональність і продуктивність.
 
Спеціальні модифікації 300 SPORT та Chequered Flag для моделі F-PACE будуть доступні для замовлення в Україні вже цього року.