НОВА МОДИФІКАЦІЯ TOURING ДЛЯ НАЙШВИДШОГО У СВІТІ СЕРІЙНОГО СЕДАНА JAGUAR XE SV PROJECT 8

  • В ексклюзивному колекційному випуску автомобіля Jaguar XE SV Project 8 на місці заднього аеродинамічного крила знаходиться прихований фіксований спойлер.
  • Швидка модифікація Touring потужністю 600 к.с. забезпечує ідеальну продуктивність та розганяється від 100 км/год за 3,7 секунд, а максимальна швидкість становить 300 км/год.
  • У світі будуть представлені лише 15 чотиримісних автомобілів, що зробить модифікацію XE SV Project 8 Touring надзвичайно ексклюзивною.
  • Модифікація Touring доступна у чотирьох кольорах кузова, включаючи British Racing Green і Corris Grey Satin.
  • Майбутня класика передає дух спортивних легендарних авто Jaguar, таких як Coombs Mk II і Broadspeed XJC, що дуже символічно у 60-ту річницю моделі Mk II.Підрозділ Jaguar Special Vehicle Operations розробив більш стриману версію екстремального автомобіля Jaguar XE SV Project 8, яка має прихований задній фіксований спойлер, а її дизайн розширює гоночні можливості автомобіля потужністю 600 к.с.


Підрозділом Special Vehicle Operations будуть вручну зібрані не більше 15 чотиримісних автомобілів моделі Jaguar XE SV Project 8 у модифікації Touring у технічному центрі графства Ворикшир.


Нова модифікація Touring для Jaguar XE SV Project 8 доступна як і інші версії Project 8, які розвивають максимальну швидкість у 322 км/год. На разі всі ці модифікації утримують рекорди серед седанів на трьох континентах на таких трасах, як Нюрбургринг- Нордшляйфе, автодром Дубаю та Лагуна Сека.


Фіксований спойлер у модифікації Touring прийшов на заміну задньому аеродинамічному крилу з карбону моделі Jaguar XE SV Project 8. Завдяки фіксованому передньому спліттеру ідеально підтримується аеродинамічний баланс.
 
Завдяки істотному перегляду показників аеродинаміки, 5,0-літровий двигун із турбонагнітачем V8 у поєднанні зі спойлером модифікації Touring забезпечує надзвичайний рівень продуктивності та залучення водія. Автомобіль розганяється від 0 до 100 км/год за 3,7 секунд, а максимальна швидкість становить 300 км/год.


Технічний директор підрозділу Jaguar Special Vehicle Operations Джамаль Хаміді заявив: «Jaguar XE SV Project 8 отримав надзвичайно позитивні відгуки з моменту свого запуску, що підтвердило майстерність команди підрозділу Jaguar Special Vehicle Operations у створенні компактного седана Jaguar із продуктивністю суперкара. Модифікація Touring моделі Jaguar XE SV Project 8 підійде для автолюбителів та колекціонерів, які віддають перевагу автомобілям із більш стриманим зовнішнім виглядом, який не обмежує динаміку руху».


Автомобілі будуть доступні у таких кольорах кузова, як Valencia Orange, Velocity Blue, Corris Grey Satin і British Racing Green, а також не буде трафаретного нанесення фарби, що тільки додатково підтверджує неперевершений Q-car статус цієї модифікації.