КОМПАНІЮ JAGUAR LAND ROVER ВДРУГЕ СЕРТИФІКУВАЛИ ЯК ВИРОБНИКА З НУЛЬОВИМИ ВИКИДАМИ ВУГЛЕЦЮ

  • Другий рік поспіль організація Carbon Trust сертифікує британські виробничі потужності Jaguar Land Rover як нейтрально вуглецеві підприємства
  • Досягнення компанії ознаменував електромобіль Jaguar I-PACE, під час туру з нульовими викидами у 6 стратегічних місцях
  • Jaguar Land Rover досягнула мети з нейтралізації викидів вуглецю на 2 роки раніше запланованого терміну
  • Поліпшення здоров’я, безпеки та довкілля – одні з цілей Destination Zero – амбіційної мети компанії, яка передбачає нуль викидів, аварій та заторів

 

Другий рік поспіль Jaguar Land Rover отримує сертифікат нульових викидів вуглецю в атмосферу від організації Carbon Trust. Аби відзначити досягнення, компанія завершила тур власними виробничими об'єктами у Великобританії.
 
Повторна сертифікація Carbon Trust є частиною шляху Jaguar Land Rover до Destination Zero. Вона розпочалася після першої ж сертифікації компанії як нейтрально вуглецевого підприємства ще до 2020 року. Друга сертифікація 31 січня 2020 року вкотре підкреслює зобов'язання Jaguar Land Rover досягти нульових викидів і поліпшити стан довкілля та здоров’я суспільства.
 
Перший повністю електричний автомобіль компанії Jaguar I-PACE завершив тур з нульовим рівнем викидів з Гейдона в Хейлвуд, відвідавши головний офіс компанії у Вітлі, центр Land Rover в Соліхаллі, нещодавно електрифікований виробничий майданчик Castle Bromwich у Бірмінгемі та Центр із виробництва двигунів (EMC) у Вулвергемптоні.

Подорож почалася після заряджання Jaguar I-PACE у Гейдоні за допомогою одного із 166 вдосконалених зарядних пристроїв. Вони працюють на сонячних батареях, встановлених у новому Центрі Створення Вдосконаленого Продукту (Advanced Product Creation Centre). З пробігом у 470 км, Jaguar I-PACE на одному заряді легко здолав повний маршрут у 229 км.
 
31 січня 2020 року організація Carbon Trust вдруге поспіль сертифікувала Jaguar Land Rover. Відзнака підтвердила, що спосіб ведення бізнесу відповідає міжнародно визнаному стандарту PAS 2060* з вуглецевої нейтральності з квітня 2018 року до березня 2019 року. Стандарт стосувався підприємств компанії зі створення продукції. Разом ці об'єкти зосереджують 77% транспортних засобів серійного виробництва Jaguar Land Rover.
 
Для досягнення нульового рівня викидів вуглецю Jaguar Land Rover інвестувала у проекти з енергозбереження. Зокрема до гарних результатів призвели інвестиції у сонячні панелі та світлодіодне освітлення. Порівняно з 2007 роком, Великобританія демонструє високі досягнення. Експлуатаційні викиди CO2 знизилися на 74%, - разом із закупівлею електрики REGO, яка виробляється завдяки джерелам відновлювальної енергії. Водночас кількість енергії, витраченої для створення автомобіля, знизилася на 37%.
 
Компанія Jaguar Land Rover фінансово підтримала програму Золотий Стандарт**, яка в межах офіційної сертифікації регулює добровільні скорочення викидів вуглецю в усьому світі. До неї належать проекти з регулювання виробництва чистої та безпечної для здоров'я води в Кенії і Уганді, а також очищення кухонних плит в Індії та Гані. Позитивні наслідки від таких проектів простежуються як в екологічній, так і соціальній сфері.

Керівник відділу сертифікації в Carbon Trust Джон Ньютон підтвердив: Jaguar Land Rover став першим британським автовиробником, який відповідає міжнародно визнаному стандарту PAS 2060 щодо вуглецевої нейтральності на всіх етапах виробництва. «Протягом останнього року компанія продовжує скорочувати викиди вуглецю в атмосферу. Ми раді, що Jaguar Land Rover і надалі прагне забезпечувати вуглецево-нейтральне виробництво у країні», - зазначив Ньютон.
 
Destination Zero – це показник довгострокових стійких результатів для компанії. За словами Кріса Торпа, бізнес-директора компанії Jaguar Land Rover, останнє десятиліття інновацій призвело компанію до статусу виробника з нульовим рівнем викидів вуглецю. Водночас команда продовжить розвивати подібні проекти для збереження дорогоцінних ресурсів планети.
 

Повернутися до новин

* Стандарт PAS 2060 встановлює вимоги з досягнення та оприлюднення вуглецевої нейтральності, опубліковані Британським Інститутом Стандартів.
** Золотий стандарт – це програма сертифікації для недержавних проектів зі скорочення викидів. Вона гарантує, що регламентовані сертифікати (вуглецеві кредити) піддаються перевірці, а проекти роблять суттєвий внесок у стійкий розвиток.
Jaguar I-PACE – це відзначений світовими нагородами перший повністю електричний кросовер Jaguar Land Rover. Електрифікація повнопривідного двигуна здійснюється завдяки двом двигунам потужністю у 400 к.с., а крутний момент складає 696 Нм. Завдяки цьому 4,8 секунди вистачає для розгону до 100 км/год. Літій-іонний акумулятор ємністю 90 кВт/год забезпечує дальність до 470 км (цикл WLTP). Незважаючи на компактний зовнішній вигляд, особлива конструкція кузова I-PACE та електрична трансмісія створюють простір для ніг у задній частині салону до 890 мм.
Окрім нульових викидів вуглецю, з 2007 року Jaguar Land Rover зробила ще кілька кроків для збереження екології. Компанія на 23% знизила споживання води, використаної для створення кожного автомобіля у Великобританії, а всі перероблені відходи надходять одразу до звалища. У березні 2019 року виробник досягнув останнього стандарту ISO 14001, який регламентує інтеграцію екологічних факторів до стратегічного бізнес-планування.