ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ JAGUAR I-PACE ДОСТУПНИЙ ЗА ПІДПИСКОЮ – ФІКСОВАНИЙ ЩОМІСЯЧНИЙ ПЛАТІЖ ВКЛЮЧАЄ ВСІ ВИТРАТИ

  • В Україні Jaguar I-PACE вперше доступний за підпискою – це користування новим електромобілем за щомісячним фіксованим платежем та без довгострокових зобов’язань

  • Підписка покриває більшість регулярних експлуатаційних витрат: страхування, технічне

  • обслуговування, підтримку Jaguar Assistanc
  • Щоб оформити підписку, потрібно подати заявку сайті Jaguar, або відвідати офіційних дилерів у м. Київ

18 грудня 2023 року1: Вперше на українському автомобільному ринку Jaguar I-PACE доступний за підпискою. Із швидким оформленням, відсутністю довгострокових зобов’язань та передплати, користування новим електромобілем класу люкс стає ще простішим. Отримати автомобіль можна за фіксованим щомісячним платежем, що вже включає всі витрати: страхування, регулярне технічне обслуговування, підтримку водія у дорозі.

Користувачі відчують усі переваги володіння Jaguar без придбання. Підписка оформлюється на термін від 12 до 24 місяців. Доступна заміна авто кожні 6 місяців чи скасування підписки. Ліміт річного пробігу становить 40 000 км.

Підписка подарує користувачам небачену свободу, адже покриває більшість регулярних експлуатаційних витрат. Фіксований щомісячний платіж включає всі витрати та податки
, зокрема: реєстрацію автомобіля, страхування ОСАГО та КАСКО, заміну та зберігання шин. Технічне обслуговування здійснюватиметься кожні 34 000 км, а підтримка на дорозі Jaguar Assistance доступна 24 год/добу.

Орієнтовна вартість фіксованого щомісячного платежу для Jaguar I-PACE становить: на період 12 місяців – від 105 970 грн, на 24 місяці – від 85 600 грн .

Оформити підписку можна подавши заявку сайті Jaguar, або відвідавши офіційних дилерів у
м. Київ. Користувач обирає електромобіль серед наявних у дилера та отримує його протягом 14 днів.

«Jaguar стане повністю електричним брендом до 2025 року. Наразі за підпискою доступний перший електромобіль бренду – I-PACE, що ідеально відображає досвід водіння Jaguar. Користування авто без довгострокових зобов’язань – це нові захоплюючі можливості для поціновувачів бренду», – сказав Андрій Ханін, бренд-директор JLR в Україні.

Електрична продуктивність, технологічність та стиль Jaguar поєднуються у виразному I-PACE. Із запасом ходу до 470 км на одному заряді, повним приводом, прискоренням від 0 до 100 км/год на 4.8 секунди, це авто зарядить життя власника
*. Підписка на Jaguar забезпечить користувачам не лише виняткове задоволення від керування, а й необмежену жодними турботами свободу дій.

  • Підписка не включає заряджання електромобіля на зарядних станціях, штрафи за перевищення швидкості, витрати на паркування тощо. Програма також не включає податок на розкіш, нотаріальне оформлення договору оперативної оренди та сплату Державного мита в розмірі 1% від вартості автомобіля
    ** Вартість (ціна) розрахована станом на 18.12.2023 року за курсом, розміщеним на сайті jaguar.ua. Надана для ознайомлення, не є комерційною пропозицією (офертою). Остаточна вартість прораховується дилером на момент укладання договору.
    *** Запас ходу відповідно до реалістичного циклу водіння WLTP у контрольованих умовах. Реальний діапазон може