JAGUAR ТА LAND ROVER НА ТОПОВИХ ПОЗИЦІЯХ ПРЕМІУМ СЕГМЕНТУ

  • За 2019 рік преміум ринок української автоіндустрії зріс на 2.6%.
  • Реєстрації Jaguar склали 346 автомобілів, а Land Rover – 1109 авто.
  • Найпопулярніша модель Jaguar – електрокар I-PACE, у Land Rover на першому місці кросовер для міста Range Rover Evoque.
  • У 2020 році українці зможуть придбати 13 нових версій моделей компанії Jaguar Land Rover.

 
За 2019 рік Land Rover збільшив свою присутність на ринку України на 47.3%, Jaguar – на 80%. Таким чином автомобілі Jaguar стали №8 серед преміум брендів та випередили Infiniti. Водночас модель Jaguar I-PACE залишається абсолютним лідером за реєстраціями серед нових електрокарів усіх автомобільних брендів, представлених в Україні.
 
Порівнюючи з 2018 роком, у 2019 автомобільна індустрія зросла на 12.7%, а преміум ринок – на 2.6%.
 
Наприкінці 2019 року частка Jaguar на ринку країни склала 2.91%, за рік зареєстровано 346 автомобілів бренду. Найчастіше українці обирали електричний кросовер I-PACE, реєстрації склали 148 одиниць цієї моделі. Другу сходинку зайняв кросовер F-PACE із 82 реєстраціями, третю – E-PACE з зареєстрованими 78 авто.

 
Land Rover завоював частку ринку у 9.33%, із реєстраціями в 1 109 авто за рік і ставши №5 за реєстраціями нових авто серед преміум брендів в Україні.
 
Найкращі результати для Land Rover продемонстрував оновлений кросовер для міста Range Rover Evoque - 326 зареєстрованих авто. Він з'явився в Україні у березні 2019 року з бензиновим та дизельним двигунами, одразу завоювавши найвищу сходинку за продажами серед решти моделей бренду.
 
Позашляховик опинився на першому місці за популярністю завдяки низці чинників: унікальний купепобідний силует, силова установка типу м’який гібрид, нова преміальна поперечна архітектура (Premium Transverse Architecture), інноваційні природні та вторинно перероблені матеріали, висока прохідність за несприятливих погодних умов. Українки ж звернули увагу на Range Rover Evoque і через його перемогу в номінації «Кращий кросовер» на конкурсі «Жіночий автомобіль року у світі» (Women’s World Car of the Year) у 2019 році.
 
Серед усіх моделей Land Rover друге за реєстраціями місце посів Range Rover (266 одиниць), третє – спортивний кросовер Range Rover Sport зі 198 реєстраціями авто.
 
У 2020 році українці на власному досвіді випробують новий легендарний Land Rover Defender. Для засвідчення максимальної прохідності складними територіями, автомобіль пройшов більше 62 000 інженерних випробувань та 1,2 млн км в умовах від -40°С до +50°С. Defender стане доступним для придбання в Україні орієнтовно з кінця першого кварталу 2020 року.
 
Незабаром після Defender з’явиться Defender PHEV, який поєднає звичайний двигун із електричним та акумулятором. Серед нових моделей Land Rover переважно очікуються саме плагін-гібридні версії – це Range Rover Evoque PHEV, Range Rover Velar PHEV та Discovery Sport PHEV.
 
Jaguar також робить акцент саме на плагін-гібридних моделях. Вже наприкінці 2020 року українці зможуть придбати F-PACE PHEV та E-PACE PHEV, а тим часом у травні з’явиться оновлений F-TYPE. Загалом у 2020 році Jaguar Land Rover планує представити на ринку України 13 нових версій моделей, включаючи плагін-гібриди.
 

Повернутися до новин