РОЗШИРЕНО МОЖЛИВОСТІ ПОДОРОЖЕЙ ЕЛЕКТРОКАРОМ JAGUAR I-PACE ДО ЛЬВОВА, ОДЕСИ ТА ПОЛТАВИ

  • Зарядні станції різних мереж розташовані на трасах до кількох великих міст України: Львова, Одеси та Полтави.
  • Відстань між станціями становить 100-150 км.
  • Запас ходу електричного кросовера Jaguar I-PACE становить до 470 км.
  • Відновити 80% заряду можливо за 45 хвилин, а часткової зарядки тривалістю в 15 хвилин вистачає на 100 км.
  • Економія при користуванні електрокаром Jaguar I-PACE у порівнянні з авто із дизельним двигуном може перевищувати 150 тис. гривень за три роки.

 
Перший офіційний повністю електричний кросовер преміум класу Jaguar I-PACE та різні мережі зарядних станцій розширюють можливості подорожей по Україні. Завдяки станціям, розташованим на трасах від Києва до Львова, Одеси та Полтави, дістатися цих міст за кермом I-PACE стало ще зручніше.
 
Первинного запасу ходу електрокару при повному заряді може вистачити на відстань до 470 км, в залежності від режиму експлуатації авто (використання клімат-контролю, швидкість руху, манера керування, тощо). Швидка зарядка заряджає авто на 80% за 45 хвилин на станціях загального користування, а часткової зарядки тривалістю в 15 хвилин вистачає на 100 км. Станції STRUM розташовані на відстані 100-150 км одна від одної, тобто навіть 15-хвилинної зарядки вистачить, щоб дістатися до наступної станції.

Особлива функція Jaguar I-PACE Timed Charging дозволяє встановлювати точний час заряджання за допомогою сенсорного екрана. Таким чином, водій може контролювати весь процес подорожі і приділяти відновленню заряду комфортну кількість часу. Більше того, можливо завчасно запланувати місця та час заряджання завдяки детальній карті усіх зарядних станцій України або окремій мапі станцій STRUM.

Подорожувати Україною електрокаром Jaguar I-PACE не тільки зручно, але і заощадливо. У порівнянні з автомобілем із дизельним двигуном економія при використанні електрокара складає понад 150 тис. гривень за три роки. Вартість 2500 км пробігу для електрокара орієнтовно становить 800 гривень для денного тарифу та 400 гривень для нічного. Для дизельного автомобіля аналогічний показник буде становити 5 350 гривень. Більш докладні розрахунки можна провести у спеціальному калькуляторі економії від Jaguar I-PACE.
 

Бренд директор Jaguar Land Rover в Україні Андрій Ханін
зазначив: «Розширення інфраструктури для електрокарів в Україні відкриває новий рівень зручності для наших клієнтів, які обирають електрокар. Мережа зарядних станцій вже дозволяє дістатися віддалених куточків нашої країни. Все більш комфортним стає користування електрокаром і у столиці. Якщо додати до цього екологічні та економічні переваги, стає зрозумілим, чому Jaguar I-PACE одразу завоював прихильність автовласників та став №1 серед нових електромобілів в Україні».