JAGUAR I-PACE ОТРИМАВ ТРИ НАГОРОДИ У МІЖНАРОДНІЙ ПРЕМІЇ «НАЙКРАЩИЙ ДВИГУН ТА СИЛОВА УСТАНОВКА 2019 РОКУ»

  • Електрокар Jaguar I-PACE отримав перемогу одразу у трьох номінаціях Міжнародної премії «Найкращий двигун та силова установка 2019 року», а саме у номінаціях «Найкраща електрична силова установка», «Найкращий новий двигун» та у категорії «Потужність від 350 до 450 к.с.».
  • Загальна потужність двох легких, компактних і ефективних моторів становить 400 к.с., а у поєднанні з повним приводом крутний момент становить 696 Нм.
  • Запас ходу електричного кросовера Jaguar I-PACE до 470 км.Повністю електричний кросовер Jaguar I-PACE отримав перемогу у номінаціях «Найкраща електрична силова установка», «Найкращий новий двигун» та у категорії «Потужність від 350 до 450 к.с.». у Міжнародній премії «Найкращий двигун та силова установка 2019 року». Отримані нагороди підтверджують технічні переваги силової установки Jaguar I-PACE.

Переможців оголосили на виставці двигунів та силових установок у Штутгарті. Журі складалося з 70 експертів з 31 країни, які оцінювали автомобілі по таким показникам, як продуктивність, робота двигуна та ефективне споживання енергії.
 
Ян Хобан, директор модельного ряду Jaguar Land Rover, прокоментував: «Ми використали всі переваги надсучасного акумулятора та мотора для створення електричного автомобіля світового рівня. З повною відсутністю викидів у атмосферу електрична силова установка забезпечує ідеальну продуктивність та діапазон ходу на рівні з першокласним реагуванням, гнучкістю та зручністю у щоденній експлуатації. Нашою метою було створення найкращого у світі електричного кросовера. Тому ці нагороди підтверджують те, що наша команда інженерів досягла своєї мети».
 
Літій-іонний акумулятор ємністю 90 кВ/год забезпечує діапазон ходу до 470 км. Автомобіль заряджається на 80% за 45 хвилин на станціях загального користування, а часткової зарядки тривалістю 15 хвилин вистачає на 100 км, при використанні джерела постійного струму 100 кВт.

До набору розумних технологій, які оптимізують діапазон ходу, входить система попередньої підготовки акумулятора: під час зарядки Jaguar I-PACE автоматично підвищує або знижує температуру батареї з метою збільшення діапазону ходу перед поїздкою.


Інтеграція двигунів з передньою та задньою осями забезпечує повнопривідне зчеплення та контроль над автомобілем за будь-яких умов. Це також забезпечує високий рівень рекуперативного гальмування, що дозволяє збільшити діапазон ходу, а також забезпечити більш інтуїтивне керування за допомогою однієї педалі у багатьох умовах.

Jaguar I-PACE отримав 66 міжнародних нагород з моменту свого запуску, який відбувся трохи більше, ніж рік тому, включаючи нагороди «Автомобіль 2019 року» (World Car of the Year), «Найкращий автомобільний дизайн 2019 року» (World Car Design of the Year), «Найбільш екологічно чистий автомобіль 2019 року» (World Green Car), «Європейський автомобіль року» (European Car of Year), а також німецький, норвезький та британський «Автомобіль року».