JAGUAR ПРЕЗЕНТУЄ ОСТАННІ БЕНЗИНОВІ СПОРТКАРИ –СЕРІЮ F-TYPE ZP ВІД КОМАНДИ SV BESPOKE

Jaguar F-TYPE ZP від команди експертів із персоналізації SV Bespoke

● Jaguar наближається до мети стати сучасним розкішним повністю електричним брендом після більш ніж 75 років виробництва спорткарів із двигуном внутрішнього згоряння


● Лімітована серія F-TYPE ZP із двигуном V8 з наддувом потужністю 575 к. с. і двома специфікаціями від команди SV Bespoke натхненна культовими гоночними Jaguar E-TYPE 1960-х років


● 150 авто F-TYPE ZP будуть створені у 2024 році – впродовж останнього року виробництва F-TYPE


● Ексклюзивні фарби Oulton Blue або Crystal Grey з контрастним інтер’єром відображають лімітовану серію E-type Project ZP Collection від Jaguar Classic


● Удосконалення від SV Bespoke – це унікальний інтер’єр, оздоблення колісних дисків, вручну нанесені лакофарбові круглі елементи у гоночному стилі на дверях, брендування «F-TYPE ZP Edition» та табличка з написом «1 із 150»


Ґейдон, Велика Британія, 11 жовтня 2023 року: У 2024 році Jaguar, презентуючи ексклюзивну лімітовану серію F-TYPE, завершує випуск модельного ряду спорткарів із двигуном внутрішнього згоряння.


150 екземплярів F-TYPE ZP Edition, натхненні двома культовими гоночними E-Type 1960-х років, стануть останніми спорткарами Jaguar з двигуном внутрішнього згоряння. Команда експертів із персоналізації SV Bespoke спеціально підібрала деталі інтер’єру та екстер’єру для бензинових F-TYPE із двигуном V8 з наддувом потужністю 575 к.с.


Роудон Гловер, виконавчий директор Jaguar, розповідає, що Jaguar розпочинає найсміливішу трансформацію у своїй історії, щоб стати сучасним розкішним повністю електричним брендом із 2025 року. Серія F-TYPE ZP – неповторне вшанування походження спорткарів Jaguar з двигуном внутрішнього згоряння. «F-TYPE привертає увагу водіїв спорткарів уже понад 10 років, як і E-TYPE за 5 десятиліть до нього. Серія ZP – найвищий ступінь вшанування цього модельного ряду, що приєднається до відомого списку колекційних серій, натхненних спадщиною, зокрема серією Project 7 2015 року і Heritage 60 серією 2020 року», – сказав Р. Гловер.


Серія F-TYPE ZP доступна у двох кольорах екстер’єру. Вони нагадують про перші переможні гоночні автомобілі E-type «Project ZP», випущені невдовзі після запуску моделі у 1961 році. Ззовні авто виконане у кольорі Oulton Blue Gloss, а інтер’єр Mars Red зі шкіряною оббивкою у кольорі Ebony. Також доступне оздоблення фарбою Crystal Grey Gloss із інтер’єром Navy Blue та шкіряною оббивкою у кольорі Ebony. Обидва варіанти вирізняються нанесеними вручну глянцевими круглими елементами на дверях кольору Porcelain White Gloss у гоночному стилі. Їх доповнює обрамлення решітки радіатора із глянцевим покриттям кольору Porcelain White Gloss.


Вперше для F-TYPE доступні подібні кольори. Вони відповідають двом спеціально розробленим фарбам, створеним для семи пар автомобілів серії E-type Project ZP Collection, що Jaguar Classic анонсував на початку цього року*.Унікальний інтер’єр з горизонтальним рифленням сидінь, зовнішні глянцеві акценти в кольорі Gloss Black та глянцеві гальмівні супорти в кольорі Gloss Black доповнюють ексклюзивні брендовані деталі серії F-TYPE ZP на крилах, 20-дюймові ковані легкосплавні диски Gloss Black Diamond Turned, накладки порогів і панель приладів. Кожен автомобіль вирізняється табличкою SV Bespoke з написом «1 із 150», що свідчить про введення в експлуатацію.Відтоді, як F-TYPE отримав нагороди, зокрема титул «Автомобільний дизайн 2013 року», він продовжує встановлювати стандарти для по-справжньому цікавих, харизматичних, орієнтованих на водія спорткарів. Характерний звуковий супровід двигуна V8 допомагає вирізнятися. Звук вихлопу настільки знаковий, що зберігається в архівах установ, як-от Британська бібліотека.Серія F-TYPE ZP доступна у кузові купе та кабріолет. Двигун потужністю 575 к.с. із крутним моментом 700 Нм та система повного привода з інтелектуальною технологією розподілу тяги Intelligent Driveline Dynamics (IDD), забезпечують виняткову продуктивність на будь-яких поверхнях та за будь-яких погодних умов. Авто прискорюється від 0 до 100 км/год лише за 3.5 секунди, максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 300 км/год.