КАТЕРИНА ОСАДЧА ЗНЯЛАСЯ В НОВОМУ ВІДЕО JAGUAR ДЛЯ МОДЕЛІ F-TYPE

Українська телеведуча та амбасадор бренду Jaguar в Україні Катерина Осадча представила українцям нову модель Jaguar F-TYPE у відеоролику. Під час зйомок зіркова ведуча поділилася враженнями: «Це авто спроектоване з емоцій, для яскравих і сценічних людей. У кузові Coupe чи Cabriolet, воно ідеальне для закоханих пар, де місце лише для двох». Незважаючи на дводверний салон, авто досягає майже 4,5 м у довжину.Ексцентричний F-TYPE підкреслює екстравагантний характер власника. Роками спілкуючись з колегами з кіноіндустрії, Осадча визначила з першого погляду: найкраще авто пасуватиме сміливим екстравертам, готовим щодня привертати до себе увагу. «Я – людина сцени, якщо ви також любите театральні спецефекти – це авто для вас», – підкреслює Осадча у ролику. Зіркове авто вражає індивідуальним стилем. Довгий капот підкреслює хижий характер і сміливі пропорції Jaguar, спроектованого легендарним Яном Каллумом. Упродовж кар’єри британський дизайнер отримав низку нагород, серед яких і «Королівський дизайнер в індустрії» від Королівського товариства мистецтв Великобританії. Відеоролик представляє повнопривідний F-TYPE з 2-літровим бензиновим двигуном потужністю у 300 к.с., із максимальною швидкістю 250 км/год. Авто прискорюється від 0 до 100 км/год за 5,7 секунди. Виразний спортивний звук на дорозі – це окремий спецефект, щоб підкреслити експресивний характер власника.

Зі сценічним досвідом понад 15 років, Катерина Осадча добре розуміється на закуліссі. «Ідеал на сцені, та справжнє життя відбувається за кулісами. Ними в F-TYPE виступають інтелектуальні технології, орієнтовані на водія. Що яскравіший власник авто – тим більш вражаючими мають бути ці технології», – пояснила ведуча. Вбудована інформаційно-розважальна система Jaguar пов’язує власника із зовнішнім світом, а сучасна аудіо система – це насичений звук улюблених треків у салоні.

Пристрасть до театральних спецефектів демонструють навіть задні світлодіодні фари, огинаючи колісні арки і підкреслюючи атлетичну поставу авто. Головні ж фари оснащені динамічними індикаторами напрямку – переходячи ходовими вогнями в літеру «J», оточуючі відчувають потужну енергію власника.

Випробувавши авто, телеведуча підтвердила: F-TYPE – максимально ефектний і спритний Jaguar. З алюмінієвим кузовом, це міцний і водночас легкий автомобіль для динамічного керування. Повітряний потік скерований уздовж нижньої частини, а задній спойлер автоматично витягується на високій швидкості. Водночас до рівня кузова втягуються дверні ручки, щоб не заважати потоку повітря уздовж боків автомобіля.F-TYPE спроектований, щоб бути зіркою: у світлі прожекторів, зі спецефектами і динамікою. Катерина Осадча, яка і сама упродовж років вражає країну авторськими шоу, одразу впіймала його сценічний стиль і характер.