ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ ДИЛЕРСЬКОЇ МЕРЕЖІ JAGUAR LAND ROVER ПІДВИЩУЮТЬ КОМФОРТ У РОЗПАЛ ДІЛОВОГО СЕЗОНУ

  • Для власників преміальних автомобілів Jaguar Land Rover розроблено додаткові послуги для забезпечення потреб різного рівня:
  • зручні фінансові умови оновлення автопарку – кредит або лізинг;
  • послугу аеропорт-сервіс;
  • цілодобову допомогу на дорозі за програмами Jaguar Assistance та Land Rover Assistance;
  • програму продажу перевірених автомобілів із пробігом Jaguar Approved та Land Rover Approved.

 
Преміальні бренди Jaguar Land Rover в Україні пропонують автовласникам сервіси першокласної якості. Перш за все це мережа концептуальних дилерських центрів у 5 найбільших містах України, які забезпечують послугами продажу авто, сервісного обслуговування, а також супутніми послугами, які роблять життя клієнтів брендів простішим та комфортнішим.
 
Найновіші фінансові послуги дозволяють придбати преміальні британські автомобілі на вигідних умовах кредиту або лізингу та максимально швидко стати власниками потужних стильних авто. Програми Jaguar Finance та Land Rover Finance пропонують прозорі умови кредиту від фінансового партнера «Креді Агріколь Банк». Відсоткова ставка від 0,01% та зрозуміла система обслуговування кредиту дозволяють не знижувати звичний рівень життя клієнта або не ризикувати ліквідністю компанії у разі придбання для корпоративного автопарку. Максимальний строк кредитування – до 84 місяців.

Програми «Land Rover Лізинг» та «Jaguar Лізинг» для приватних клієнтів та юридичних осіб – ще один зручний спосіб отримати у користування преміальний автомобіль британських брендів. Авансовий платіж становить від 20% вартості, відсоткова ставка складає від 0,01% до 5% в залежності від строку лізингу. Крім того, завдяки надійним пропозиціям по страхуванню клієнт одразу отримує зареєстрований та застрахований автомобіль з КАСКО (франшиза – 0%), OСЦПВ і ДЦВ (страхова сума – 500 000 гривень).
 
У розпал осені, коли кількість бізнес подорожей збільшується, власники Jaguar та Land Rover можуть скористатися послугою «Аеропорт-сервіс». Замовивши цю послугу за 24 години до вильоту, власникам авто британських брендів не потрібно хвилюватися за трансфер чи зберігання авто. Про автомобіль подбають спеціалісти дилерського центру, а водії центру вчасно відвезуть до аеропорту, а також зустрінуть по прильоту. В залежності від дилерського центру та обраного пакету клієнт бренду може також замовити послугу комплексної діагностики авто, а також пройти контроль у аеропорту за прискореною процедурою Fast line (уточнюйте наявність послуги «Аеропорт-сервіс» у дилера вашого регіону). За час подорожі власника, авто зберігатиметься на паркінгу дилерського центру, а також пройде комплексну мийку, щоб продовження подорожі було справді приємним.
 
У разі необхідності ремонту авто дилерські центри Jaguar та Land Rover пропонують послуги, що зберігають звичний рівень комфорту автовласника. На час ремонту клієнти можуть скористатися підмінним автомобілем, або ж послугою трансферу авто на сервіс, яка дозволяє клієнту Jaguar Land Rover витратити свій час на більш важливі речі.

Якщо під час поїздки трапилась непередбачувана ситуація, у нагоді стане послуга цілодобової підтримки на дорозі Jaguar Assistance та Land Rover Assistance. Даною послугою ви можете скористатися перебуваючи у будь-якій країні Європи та отримати належний рівень сервісу – фахівці здійснять необхідний ремонт безпосередньо на дорозі, або, якщо це неможливо, доставлять автомобіль клієнта до найближчого авторизованого сервісного центру. Таким чином, автовласники можуть впевнено вирушати у будь-які подорожі та розраховувати на найвищий рівень обслуговування.
 
Відмінною можливістю стати власником брендів Jaguar та Land Rover є придбання автомобілів з пробігом за програмами Jaguar Approved або Land Rover Approved. Програма Approved передбачає придбання у офіційного дилера автомобіля з пробігом, відновленого до стану майже нового стану. Ретельна перевірка за 165 пунктами діагностики, оригінальні запчастини та повне оновлення програмного забезпечення надають впевненості, що покупець отримує якісний преміальний автомобіль. Також, учасники програми Approved мають додаткові сервісні переваги, а саме: гарантія 2 роки або 40 000 км пробігу та цілодобова допомога на дорогах України впродовж 24 місяців.
 
Обрати зручний день та час для візиту до сервісних центрів можливо онлайн. Спеціальний калькулятор розрахунку ТО дозволяє дізнатися орієнтовну вартість техобслуговування. Деталі щодо усіх сервісних можливостей та послуг можна дізнатися у офіційних дилерів Jaguar та Land Rover.