НОВИЙ JAGUAR XE - ІСТИННИЙ ВИТВІР МИСТЕЦТВА

Jaguar представив оновлений XE в унікальний спосіб, демонструючи серію неймовірних картин, які розмивають межі між мистецтвом і реальністю, ще раз підкреслюючи, що кожна модель Jaguar це унікальний витвір мистецтва.
 
Тріо гіпер-реальних зображень демонстують новлений екстер’єр і неймовірний інтер'єр нового спортивного седану. Jaguar у кооперації з британським художником Говардом Лі створити гігантський полотна 1.5х1.5, настільки вражаючі що практично неможливо побачити різницю між образами реального автомобіля та того що зображений фарбами на папері.
 
Картини демонстують нове обличчя Jaguar XE, його найсучасніші матричні світлодіодні фари і розкішно оформлений новий інтер'єр. Говарду понадобилось 140 годин, щоб створити картини, здатні підкреслити кожний аспект автомобіля та вдихнути життя в автомобіль на зображенні.
 
Ян Калум, директор з дизайну Jaguar, сказав: «Робота в цифрову еру не відміняє створення дизайну автомобілів в ручну. Є ви, ваша уява, олівець та папір. Створення динамічного вигляду Jaguar XE починається з ліній олівця на аркуші етюдника. Неймовірно реалістичні роботи Говарда створили нове розуміння всього спектру деталей авто на папері. Вони демонструють зовнішні та внутрішні елементи дизайну, підкреслюють спортивний характер XE та захоплюють своєю реалістичністю.
 
Дизайн нового Jaguar XE був піднесений до нового рівня, з новими передніми і задніми бамперами і збільшеними повітрозабірниками, оновленою решіткою радіатора і тонкими ходовими вогнями, що надають автомобілю більш агресивного вигляду.

Новий розкішний інтер'єр XE дарує ще більше комфорту, якості та зручності для всіх пасажирів. Кожен аспект салону був удосконалений з використанням преміальних матеріалів, демонстурючи підвищену увагу до деталей, більше місяця для речей та комфорт для кожного пасажира.
 
Новий Jaguar XE також оснащений найсучаснішими технологіями, включаючи інформаційно-розважальну систему Touch Pro Duo від Jaguar, що також представлена у електричному I-PACE, та просунутий 12,3-дюймовий дисплей водія. Вперше в сегмені представлена камера заднього виду ClearSight, що гарантує водіям безперешкодний оляд дороги позаду за будь-яких умов. Інші технології включають проекційний дисплей, бездротову зарядку та систему іонізацію повітря в салоні.

Художник Говард Лі сказав: «У своїй кар’єрі я створював безліч гіпер-реальних витворів, від одягу до їжі, але це перший раз, коли я стврив автомобіль. Новий Jaguar XE має чисті лінії і чудові пропорції, які було дійсно приємно відтворювати. У кожній катині є життя, драйв та подих справжнього Jaguar, незважаючи на те, що це аркуш паперу».