JAGUAR I-PACE ОТРИМАВ РЕКОРДНІ ТРИ НАГОРОДИ У РЕЙТИНГУ «WORLD CAR AWARDS 2019»

  • Електрокар Jaguar I-PACE отримав нагороди «Автомобіль 2019 року» (World Car of the Year), «Найкращий автомобільний дизайн 2019 року» (World Car Design of the Year) та «Найбільш екологічно чистий автомобіль 2019 року» (World Green Car).
  • Повністю електричний кросовер Jaguar I-PACE став першим автомобілем, який отримав нагороди одразу в трьох категоріях за один рік.
  • Це вже друга модель Jaguar, яка отримала нагороди «Автомобіль року» (World Car of the Year) та «Найкращий автомобільний дизайн року» (World Car Design of the Year). Першим ці нагороди отримав Jaguar F-PACE у 2017 році.

Повністю електричний кросовер Jaguar I-PACE здобув важливу перемогу та отримав три нагороди у рейтингу «World Car Awards 2019». Він не тільки отримав перемогу у номінаціях «Автомобіль року» (World Car of the Year), «Найкращий автомобільний дизайн року» (World Car Design of the Year), але також здобув звання «Найбільш екологічно чистий автомобіль року» (World Green Car). За всю 15-річну історію премії, модель Jaguar I-PACE стала першою моделлю, яка отримала звання автомобіля року одразу в трьох категоріях.

Переможці премії були оголошені на міжнародній автомобільній виставці у Нью-Йорку. Jaguar I-PACE обрало журі, до складу якого входили 86 журналістів із 24 країн. Цього року модель вже здобула звання «Автомобіля року у Європі» (European Car of Year), тому перемога в Нью-Йорку лише підтвердила статус I-PACE, як найбільш успішного електромобіля у світі.
 
Генеральний директор Jaguar Land Rover доктор Ральф Шпет заявив: «Для Jaguar I-PACE це честь отримати ці три нагороди від журі такої престижної премії, як «World Car Awards». В нас є ідеальне бачення нашої кінцевої «нульової» мети: нуль викидів, нуль дорожньо-транспортних пригод і нуль заторів. Jaguar I-PACE став нашим першим кроком у досягненні цієї мети. Ми почали працювати над ним ще тоді, коли електричні автомобілі сприймалися як нішевий продукт. Ми з чистого аркуша створили новий еталон – найкращий у світі преміальний автомобіль та ідеальний автомобіль для водіїв Jaguar. Із нагородами «Автомобіль року 2019» (World Car of the Year), «Найкращий автомобільний дизайн 2019 року» (World Car Design of the Year) та «Найбільш екологічно чистий автомобіль 2019 року» (World Green Car) наш перший повністю електричний автомобіль отримав визнання. Я хочу подякувати команді, яка створила Jaguar I-PACE, за пристрасть у роботі, яка допомогла зробити цей автомобіль таким неперевершеним».
 
Створений та розроблений у Великобританії, Jaguar I-PACE приваблює нових клієнтів, для більшості з яких він став першим електричним автомобілем. На сьогодні вже більше 11 000 клієнтів у більше ніж 60 країнах стали його власниками. В ньому поєднується продуктивність спорткара, нульовий рівень викидів, виняткова вишуканість та справжня практичність кросовера – все це робить Jaguar I-PACE кращим вибором у своєму сегменті.

Головний дизайнер бренду Jaguar Ян Каллум, який приймав нагороди, прокоментував: «Бути дизайнером автомобілів Jaguar мабуть найкраща робота у світі. І я можу відверто заявити, що жоден із тих проектів, над якими я працював, не був настільки продуктивним, як Jaguar I-PACE. Електричні автомобілі дають дизайнерам безпрецедентну свободу переосмислити пропорції, профіль і компонування, тому моя команда повністю скористалася наданою нам можливістю. Перемога у номінаціях «Автомобіль року 2019» (World Car of the Year), «Найкращий автомобільний дизайн 2019 року» (World Car Design of the Year) та «Найбільш екологічно чистий автомобіль 2019 року» (World Green Car) є найкращим визнаннях наших досягнень».
 
Jaguar I-PACE також отримав найвищу оцінку п'ять зірок у рейтингу безпеки Euro NCAP. Конструкція кузова забезпечує найвищий рівень захисту пасажирів, а такі технології, як подушка безпеки пішохода під капотом і автономне екстрене гальмування з системою виявлення пішоходів та велосипедистів, захистять інших учасників дорожнього руху.
 
Jaguar I-PACE отримав 62 нагороди з моменту свого випуску, який відбувся більше року тому, серед яких нагороди «Автомобіль року у Європі» (European Car of the Year), «Електричний автомобіль року за версією журналу BBC TopGear» у Німеччині, Норвегії та Великобританії, «Найбільш екологічно чистий автомобіль Китаю» (China Green Car of the Year), а також нагорода Autobest’s ECOBEST.