F-PACE 2024 МОДЕЛЬНОГО РОКУ: ЗБІЛЬШЕНИЙ НА 20% ЗАПАС ХОДУ ТА УДОСКОНАЛЕНІ ВЕРСІЇ

  • Збільшений на 20% запас ходу: з оновленим акумуляторним блоком плагін-гібридний F-PACE долає 65 км на електротязі без викидів вуглецю
  • Розширені специфікації модельного ряду: TFT цифровий дисплей водія у стандартній комплектації, колісні диски від 19 дюймів, оздоблення стелі матеріалом Ebony Suedecloth у моделях R-Dynamic HSE
  • Сучасні технології підключення: інформаційно-розважальна система Pivi Pro для постійного зв'язку із Apple CarPlay®2, Wireless Android Auto™2, навігацією What3words2 у стандартній комплектації
  • Удосконалений пакет Black Pack: покриття Gloss Black – на дверних дзеркалах, решітці радіатора, обрамленні бічних вікон, вентиляційних отворах крил та задній емблемі –стандартне для всіх версій, починаючи з R-Dynamic SE
  • Спрощений для найлегшого вибору авто, модельний ряд 2024 року – це R-Dynamic S, R-Dynamic SE, R-Dynamic HSE, 400 SPORT і SVR
  • Доступний в Україні: очікується, що в Україні F-PACE 2024 модельного року буде доступний для замовлення у всіх специфікаціях на початку 2023 року, вартість буде повідомлена пізніше

Jaguar F-PACE став ще досконалішим: вражаючі специфікації, спрощений для легкого вибору модельний ряд, більший запас ходу для плагін-гібрида P400e та покращена інформаційно-розважальна система.

У 2024 модельному році P400e очолить лінійку електрифікованих силових агрегатів F-PACE. Він вирізняється більшим блоком літій-іонних акумуляторів, що має 9 модулів замість 8. Ємність батареї збільшена до 19,2 кВт⋅год (раніше 17,1 кВт⋅год). Для власників це означає збільшений на 20% запас ходу на електротязі: відтепер авто долає 65 км замість 53 км. Показники споживання пального за циклом WLTP TEL 1 – 1,6 л/100 км. Об’єм викидів СО2 також зменшений – наразі це 37 г/км.

Комбінована потужність силового агрегата 404 к.с., а крутний момент 640 Нм дозволяє
прискорюватися від 0 до 100 км/год лише за 5,3 секунди. Таке поєднання підвищеної ефективності та продуктивності відтепер доступне для більшої кількості ринків, включаючи Японію та Сінгапур. Більш ніж кожен десятий проданий F-PACE у світі є плагін-гібридом P400e. Очікується, що частка таких продажів досягне 98% у країнах, де найбільш популярними є електрифіковані автомобілі – наприклад, у Нідерландах.

Сфокусований на простоті вибору, елегантний модельний ряд F-PACE тепер запропонований у версіях R-Dynamic – інші не будуть доступні. Це оптимізує пропозицію для власників та відображає ексклюзивність покращених специфікацій.

Філіп Коен, керуючий директор Jaguar, переконаний, що стратегія Reimagine успішно реалізовується:до 2025 року бренд стане повністю електричним. Більше того, Jaguar вдосконалює й актуальні моделі, пропонуючи найбільш бажані версії авто. Першим оновленим модельним рядом став F-TYPE, адже у 2023 році Jaguar відзначить 75-річну спадщину спорткарів. Тепер Jaguar працює над оновленням F-PACE, щоб забезпечити унікальне відчуття керованості, вишуканості та розкоші.

«Збільшений на 20% запасу ходу у плагін-гібридному P400e робить володіння F-PACE ще комфортнішим. Це поєднання продуктивності, ефективності, а головне – нульовий рівень викидів СО2. Jaguar цим дуже пишається», – сказав Філіп Коен.

У версіях R-Dynamic S, SE та HSE Jaguar F-PACE оснащений 19-, 20- та 21-дюймовими колісними дисками відповідно. Опціонально доступне діамантове або чорне покриття на вибір, із додатковими шинами, що здатні зберігати герметичність при пошкодженні. Водночас версія 400 SPORT має 22-дюймові ковані колеса Style 1020. Вони виконані у кольорі Gloss Silver, із діамантовим покриттям і контрастними вставками (залежно від ринку). Центральні кришки у всіх версіях авто відтепер чорні і сріблясті, а не червоні і сріблясті, як було раніше.

Пакет Black Pack підкреслює динамічний та хижий характер Jaguar. Він стандартний для усього модельного ряду F-PACE: від R-Dynamic SE до SVR. Пакет вирізняється покриттям Gloss Black на дверних дзеркалах, а також решітці радіатора та її обрамленні, обрамленні бічних вікон, вентиляційних отворах крил та задній емблемі. У версії R-Dynamic емблема на решітці радіатора відтепер виконана у сучасних чорному й сірому кольорах, замість червоного і зеленого.

Розкішний та просторий інтер’єр F-PACE збагачений інноваційними технологіями: версія R-Dynamic S вирізняється новим TFT цифровим дисплеєм водія. А це – конфігурація двох циферблатів із вибором медіа або навігації на центральній панелі. Бездротова зарядка для пристроїв стандартна для R-Dynamic SE.

Швидка, інтуїтивно зрозуміла інформаційно-розважальна система Pivi Pro у всіх версіях F-PACE забезпечить постійний зв'язок із такими бездротовими технологіями, як Apple CarPlay® та Wireless Android Auto™ у стандартній комплектації. Навігація what3words також інтегрована. Віддалене оновлення програмного забезпечення дозволить оновлювати Pivi Pro та системи авто у будь-який момент.

Модельний ряд Jaguar F-PACE 2024 року включатиме: R-Dynamic S, R-Dynamic SE, R-Dynamic HSE, 400 SPORT і SVR (залежно від ринку). F-PACE SVR як топ-кросовер Jaguar ексклюзивно оснащений 5-літровим бензиновим двигуном V8 Jaguar потужністю 550 к.с. Він здатний прискорюватися від 0 до 100 км/год за 4 секунди, досягаючи максимальної швидкості 286 км/год.

Уся лінійка силових агрегатів – це 4-циліндровий бензиновий плагін-гібрид (PHEV) потужністю 404 к.с., 4-циліндровий бензиновий двигун потужністю 250 к.с., 4-циліндровий м’який дизельний гібрид (MHEV) потужністю 163 к.с. і 204 к.с., 6-циліндровий дизельний MHEV потужністю 300 к.с., 6-циліндровий бензиновий MHEV потужністю 400 к.с. і бензиновий двигун V8 потужністю 550 к.с.(залежно від ринку). Всі вони виготовлятимуться у Центрі виробництва двигунів Jaguar Land Rover у місті Вулвергемптон, Велика Британія.

Модельний ряд F-PACE оснащений 8-ступінчастою автоматичною трансмісією та доступний з повним приводом. Майбутні власники отримають не лише вишукану розкіш автомобіля, а й ідеальний баланс продуктивності та маневреності.

Очікується, що в Україні F-PACE 2024 модельного року буде доступний для замовлення у всіх специфікаціях на початку 2023 року. Вартість буде повідомлена пізніше.

1 Усі показники щодо викидів, споживання пального та долання відстані виключно на електротязі надані у комбінованому циклі на основі стандартів ЄС — Всесвітнього циклу узгоджених випробувань транспортних засобів у полегшених умовах за стандартами низької витрати енергії (WLTP TEL).

Дані щодо запасу ходу виключно на електротязі ґрунтуються на серійних автомобілях та стандартизованих маршрутах. Досягнення вказаного пробігу без дозаправлення варіюється залежно від автомобіля та стану акумулятора, фактичного маршруту, умов навколишнього середовища та стилю водіння. Наведені дані є результатом офіційних тестів виробника
відповідно до законодавства ЄС. Лише для порівняння. Реальні цифри у різних країнах можуть відрізнятися. Викиди CO2 , витрата пального, споживання енергії та запас ходу можуть варіюватися залежно від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, оснащення коліс та встановлені аксесуари.

2 Внутрішні функції автомобіля повинні використовуватися, коли це безпечно. Власники повинні переконатися, що вони контролюють авто. Доступно лише на окремих ринках.


Про Jaguar

Jaguar випускає прекрасні, розкішні автомобілі з 1935 року, керуючись своєю пристрастю, аби зробити життя своїх клієнтів ще більш екстраординарним. Сьогоднішній всесвітньо визнаний модельний ряд Jaguar складається із седанів XE та XF, а також спорткару F-TYPE, представницького кросовера F-PACE, компактного представницького кросовера E-PACE та повністю електричного представницького кросовера I-PACE. Починаючи з 2025 року Jaguar стане повністю електричним, сучасним люксовим брендом із надзвичайно привабливим новим модельним рядом із емоційно захоплюючим дизайном та новаторськими технологіями нового покоління. Подорож до електрифікації вже триває завдяки лінійці автомобілів із технологією м’якого гібрида та плагін-гібрида, а також доступних сьогодні повністю електричних моделей.

Про офіційного імпортера

«Віннер Імпортс Україна, Лтд.» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що 30 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 50 дилерських центрах та сервіс партнерах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua