НОВЕ СИДІННЯ JAGUAR LAND ROVER ЗМІНЮЄ ФОРМУ І СТВОРЮЄ ВРАЖЕННЯ РЕАЛЬНОЇ ХОДИ

  • Новаторська технологія зменшить ризики для здоров’я від тривалого сидіння у салоні
  • Система сидінь «Morphable» постійно регулюється для комфорту під час тривалих поїздок
  • Мікрорегулювання серіями датчиків у сидінні імітує ритм людської ходи
  • Дослідження є частиною зобов'язань Jaguar Land Rover щодо покращення громадської безпеки та здоров'я

 
Компанія Jaguar Land Rover розробляє сидіння майбутнього – новаторську систему для зміни форми, розроблену заради поліпшення самопочуття клієнтів та зниження ризиків для здоров'я після занадто довгого сидіння.
 
Сидіння ‘morphable’, яке тестується відділом Jaguar Land Rover із внутрішніх досліджень, має низку датчиків під обшивкою сидіння. Вони створюють безперервне мікрорегулювання, яке змушує мозок думати, що ви рухаєтеся пішки. Система дозволяє датчикам індивідуально адаптовувати сидіння під водія та кожного пасажира.
 
За статистикою, більше чверті людей у всьому світі – 1,4 мільярда – ведуть малорухливий спосіб життя. Це спричиняє скорочення м’язів у ногах, стегнах і тканинах сідниць, викликаючи біль у спині. Ослаблені м’язи також провокують травмування після їх розтягнення та підвищують ризики ушкодження від падінь.
 
Симулюючи ритм ходи, технологія може знизити ризики для організму від довгочасного сидіння під час тривалих подорожей. Наприклад, середньостатистичний водій Великобританії щотижня долає в середньому 235 км (146 миль
*).
 
Керівник медичного напрямку Jaguar Land Rover Стів Айлі підкреслює: «Комфорт клієнтів та співробітників компанії лежить в основі усіх наших технологічно-дослідницьких проектів. Для розробки сидіння майбутнього ми використовуємо технічні знання та інноваційні технології, які мають допомогти людям в усьому світі».
 
Автомобілі Jaguar та Land Rover оснащені сидіннями останнього ергономічного дизайну з різностороннім регулюванням, функціями масажу та клімат-контролю. Стів Айлі також надав поради з регулювання сидіння для ідеального розміщення за кермом, правильного положення плечей, прямого розташування хребта й тазу для підтримки стегон і зменшення точок тиску. Переглянути відео можна тут.
 
Такі дослідження виступають частиною зобов'язань Jaguar Land Rover щодо постійного поліпшення зручності клієнтів через технологічні інновації. Попередні проекти включали дослідження зі зменшення наслідків від заколисування у транспорті та використання технології ультрафіолетового випромінювання для припинення поширення застуди і грипу.
 
Разом ці зусилля наближають до Destination Zero – амбіційної мети Jaguar Land Rover щодо поліпшення здоров’я громадян, безпеки та довкілля. Впроваджуючи інноваційні підходи, компанія адаптовує товари та послуги для задоволення потреб сучасності.
 

Повернутися до новин

* Всесвітня організація охорони здоров'я
** Міністерство транспорту Великобританії, 2018