ГОНЩИК ІЗ КОМАНДИ PANASONIC JAGUAR RACING МІТЧ ЕВАНС ЛІДИРУЄ У FORMULA Е ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ НА E-PRIX У МЕХІКО

  • 15 лютого Мітч Еванс з команди Panasonic Jaguar Racing виграв 5 раунд ABB FIA Formula E в Мехіко та лідирує у чемпіонаті
  • Джеймса Каладо з команди Еванса дискваліфікували через перевищення дозволеного рівня енергії під час перегонів
  • Команда Panasonic Jaguar Racing займає друге місце у командному заліку Formula Е та готується до 6 раунду в Марракеші 29 лютого

 
Гонщик із команди Panasonic Jaguar Racing Мітч Еванс показав блискучий результат на чемпіонаті Formula E та виграв E-Prix Мехіко 2020 року (2020 CBMM Niobium Mexico City E-Prix). Еванс вийшов уперед із першого повороту першого кола та перетнув лінію на 4 секунди раніше суперника Антоніо Фелікса да Кошти, який зайняв друге місце на автоперегонах.
 
Перемігши на кваліфікаційному груповому етапі та досягнувши другої позиції у Super Pole, Еванс обійшов водія з команди TAG Heuer Porsche Formula E Андре Лоттерера після першого ж повороту E-Prix у Мехіко, і до фінішу продовжив демонструвати переможні результати. Здобувши 26 очок для британської гоночної команди, Еванс очолив лідерство на чемпіонаті з перевагою в 1 очко, а команда наразі займає 2 місце у командному заліку.
 
Водночас Джеймс Каладо, член команди Panasonic Jaguar Racing, здобув 9 позицію на чемпіонаті та був дискваліфікований через перевищення максимально допустимої енергії під час перегонів Formula E.

Мітч Еванс: «Цей результат є переконливим свідченням напруженої роботи команди після наших негараздів у Сантьяго. Для команди вихідні пройшли блискуче: ми отримали чудову можливість продемонструвати швидкість, на яку здатен Jaguar I-TYPE 4 — не лише за одне коло, а й за усі перегони. Після того, як мене майже обігнав Андре Лоттерер на першому повороті, я виборов лідерські позиції та зосередив усі сили, аби бути максимально ефективним. Ми показали свій реальний темп у ці вихідні, і зробимо все, щоб не уповільнюватися протягом сезону».
 
Джеймс Каладо: «У мене суперечливі емоції після перегонів. Я думаю, що ми досягли успіху — фінішувавши дев'ятим, я потрапив у першу десятку. Бути дискваліфікованим завжди нелегко, але ми концентруємося на позитивних результатах: я увійшов у десятку та отримав максимальну віддачу від I-TYPE 4. Зараз потрібно наполегливо працювати перед кваліфікаційними раундами наступних перегонів, щоб зрозуміти, які моменти вдосконалити. Маю зібратися з силами, аби успішно здолати найважливіше коло кваліфікаційного раунду. Це прекрасний момент для команди, оскільки Мітч отримав свою другу перемогу у Formula Е».

Як зазначив керівник Panasonic Jaguar Racing Джеймс Барклі, такі перегони стали знаменним днем для команди та кожного з Jaguar. Мітч з командою показали бездоганну гру і здобули переконливу перемогу. Джеймс зайняв 9 місце та аналогічно продемонстрував високий рівень майстерності. «На жаль, не пощастило: нас дискваліфікували після перегонів через незначні технічні порушення. Та це був блискучий виступ команди, і ми побачили чудовий результат наполегливої праці. Ми святкуємо наш успіх перед початком серйозної підготовки до перегонів в Марракеші та прагнемо зберегти цю позитивну динаміку», — підкреслив Барклі.
 
Наразі британська команда Panasonic Jaguar Racing готується до 6 раунду чемпіонату ABB FIA Formula E, який відбудеться 29 лютого 2020 року в Марракеші.
 

Повернутися до новин