JAGUAR I-PACE – АВТОМОБІЛЬ РОКУ У ЄВРОПІ

  • Jaguar I-PACE здобув титул Автомобіль 2019 року у Європі
  • 60 провідних автомобільних журналістів обрали серед 6 фіналістів перший електричний Jaguar
  • Продажі I-PACE у Європі складають 75% всіх продажів автомобіля у світі
  • I-PACE вже здобув 55 міжнародних нагород з моменту запуску моделі у 2018 році
  • В Україні вже заключено 80 контрактів на Jaguar I-PACE

Електричний Jaguar I-PACE визнаний Автомобілем Року у Європі на Європейській церемонії нагородження «Автомобіль 2019 року». Вперше у історії Jaguar отримав цю визначну нагороду.


Електричний кросовер Jaguar змагався у фіналі із Alpine A110, Citro?n C5 Aircross, Ford Focus, Kia Ceed, Mercedes-Benz A-Class і Peugeot 508 - та був єдиним повністю електричним автомобілем у списку фіналістів.


Журі Європейської церемонії нагородження «Автомобіль 2019 року» складається із 60 журналістів із 23 країн світу, які оцінюють винятковий дизайн, продуктивність, інновації, ефективність та вартість авто.
 
Д-р Ральф Шпет, виконавчий директор Jaguar Land Rover, сказав: «Ми відчуваємо величезну гордість за перемогу нашого першого електричного автомобіля, а також ми вперше в історії отримали перемогу на Європейській церемонії нагородження «Автомобіль року». I-PACE був спроектований у Великобританії з чистого аркуша. Це найбільш технологічний електричний кросовер. Він дійсно змінює правила гри та відкриває нову еру електричних автомобілів. Перемога на Європейській церемонії - це честь і визнання того, наша команда створила шедевр».

Спроектований та вироблений у Великобританії, Jaguar I-PACE досяг неймовірних успіхів та нагороди по всьому світу. 75% всіх проданих Jaguar I-PACE припадає на країни Європи, це більш ніж 8000 поставок на сьогодні.
 
Жоден інший автомобіль не виглядає так яскраво та винятково як I-PACE. Він спроектований, щоб повною мірою демонструвати свою електричну потужність, поєднуючи спортивний характер із практичністю кросовера.
 
Заряджання I-PACE дійсно просте та клієнтоорієнтоване. Електромобіль можна заряджати за допомогою спеціального додатка або за допомогою ключа RFID на громадських та домашніх станціях, на 85 000 пунктах зарядки по всій Європі.
 
I-PACE вже здобув 55 міжнародних нагород з моменту запуску моделі у 2018 році, включаючи нагороди: Автомобіль року у Німеччині, Норвегії, Великобританії, Електромобіль року за версією видання BBC TopGear, Електромобіль року у Китаї, а також нагороди Autobest та ECOBEST.