МІТЧ ЕВАНС ОТРИМАВ ПЕРШУ ПЕРЕМОГУ ДЛЯ КОМАНДИ PANASONIC JAGUAR RACING У «ФОРМУЛІ Е» В РИМІ

  • • Мітч Еванс отримав перемогу в сьомому етапі «Формули Е» у сезоні 2018-2019, який проходив у Римі, Італія.
  • • Це перша перемога Jaguar в автомобільних перегонах з 1991 року.
  • • На даний момент Мітч Еванс займає четверту позицію в рейтингу пілотів, від поточного лідера його відокремлюють лише чотири очка.
  • • Алекс Лінн фінішував дванадцятим у своїй першій гонці на Jaguar I-TYPE 3.
  • • Команда Panasonic Jaguar Racing їде до Парижу на восьмий етап «Формули Е», який пройде 27 квітня.

Мітч Еванс увійшов в історію, здобувши першу перемогу в «Формулі Е» для команди Panasonic Jaguar Racing у Римі. Це перша міжнародна перемога Jaguar в автомобільних перегонах з 1991 року. Протягом кваліфікаційної сесії постійно йшли короткочасні дощі, але новозеландець все одно переміг, стартувавши другим.
 
Зараз команда Panasonic Jaguar Racing готується до наступної кваліфікації «Формули Е», яка відбудеться в Парижі 27 квітня.

Джеймс Барклей, директор гоночної команди Panasonic Jaguar Racing надав коментарі:
«Це був фантастичний момент – побачити команду Panasonic Jaguar Racing на подіумі. Я так пишаюся всією командою – багато хто був тут з самого початку третього сезону, коли ми тільки розпочали свою участь в чемпіонаті. Ми вже довгий час говоримо про те, що в нас чудовий гоночний автомобіль і гарна швидкість, але основним завданням було зробити так, щоб все це ідеально поєднувалося. І сьогодні нам це вдалося. Це було нелегко, але Мітч зміг зробити два чудових кваліфікаційних кола та показати найкращий результат в фіналі кваліфікації і ми стали переможцями. Ми показали, що після гарної кваліфікації ми можемо досягти відмінних результатів. Сьогодні Мітч зарекомендував себе як пілот світового рівня. І це був неймовірний дебют для Алекса Лінна, він зробив саме те, що ми просили його зробити. На жаль, в нас було зафіксовано порушення ліміту потужності, яке не мало жодного відношення до продуктивності автомобіля, але правила є правила. Без сумнівів Алекс гарно доповнює нашу команду, та сьогодні він показав чудові навички пілотування. І тепер, після отриманої перемоги, ми із впевненістю дивимося вперед та плануємо протягом всього сезону перемагати та залишатися на подіумі».

Мітч Еванс, номер 20:
“Це прекрасне відчуття перемоги. Це була фантастична гонка. З моменту моєї останньої перемоги пройшли вже роки, тому це відчуття дуже приємне для мене. Я дуже радий за нашу команду, за кожного з Panasonic Jaguar Racing. Я вдячний кожному в команді за їхню наполегливу працю, а також вдячний Jaguar Land Rover за підтримку. Ця перемога відбулася в ідеальний час».

Алекс Лінн, номер 3:
«По-перше, я повинен привітати Мітча та всю команду. Це моя перша гонка з командою, та їм вдалося досягти таких результатів. Це відбулося лише завдяки їхнім зусиллям та швидкості нашого гоночного автомобіля. Мені здається, що зі швидкістю Jaguar I-TYPE 3, надалі я та Мітч будемо боротися за серйозні місця для команди Panasonic Jaguar Racing».
 
Результати підлягають технічним перевіркам, які проводяться Міжнародною Автомобільною Федерацією