THE ART OF PERFORMANCE TOUR. JAGUAR ПРОВІВ УНІКАЛЬНИЙ РОУД-ТУР У 5-ТИ НАЙБІЛЬШИХ МІСТАХ УКРАЇНИ

  • The Art of Performance Tour – унікальний роуд-тур, створений для демонстрації динамічних можливостей автомобілів Jaguar.
  • Учасники роуд-туру, існуючі та потенційні клієнти бренду, випробували модельний ряд Jaguar за кермом автомобілів із британською ДНК.
  • The Art of Performance Tour підкорив дороги 5-ти найбільших міст України.З 29 травня по 9 червня 2019 року шанувальники бренду Jaguar мали унікальну можливість зануритись у вир швидкості та драйву за кермом преміальних автомобілів. The Art of Performance Tour – захід, створений для демонстрації динамічних можливостей автомобілів Jaguar. Це унікальна нагода для існуючих та потенційних клієнтів бренду відчути захоплення від продуктивності та динаміки моделей із британською ДНК. Тест-драйви відбулися у 5 найбільших містах України, в яких представлені офіційні дилерські центри Jaguar: Київ, Львів, Одеса, Дніпро та Харків. Протягом The Art of Performance Tour було проведено більше 200 тест-драйвів для гостей заходу, які випробували модельний ряд Jaguar українськими дорогами.

Учасники роуд-туру від Jaguar також мали змогу протестувати інноваційний електрокар Jaguar I-PACE, перший повністю електричний кросовер преміум-класу із запасом ходу до 470 км. Jaguar I-PACE вразив всіх учасників The Art of Performance Tour своєю динамікою розгону, комфортом та можливостями, адже він демонструє швидкість на рівні спортивного автомобіля. Крім того, випробовуючи I-PACE гості роуд-туру переконалися на власному досвіді в ідеальному поєднанні елегантного інтер’єру, сучасних екологічних технологій та потужності Jaguar.

В рамках The Art of Performance Tour завжди представлено весь модельний ряд авто бренду – седани та кросовери, а хедлайнером заходу став спорткар F-TYPE, 575 к.с. якого справді захоплюють подих та прискорюють серцебиття.

 
Роуд-тур The Art of Performance Tour розпочався в офіційному дилерському центрі Jaguar Land Rover Львів. Учасники випробували автомобілі вулицями міста і переконалися, що бути водієм Jaguar у Львові – неймовірне відчуття поєднання стародавньої галицької культури та сучасної британської динаміки.
 
Подорож Jaguar містами України продовжилась в оновлених дилерських центрах в Одесі, Харкові та Дніпрі. Відчуття від керування преміум автомобілями, потужність та маневреність Jaguar викликали щире захоплення гостей роуд-туру.
 
The Art of Performance Tour завершився у столиці України у концептуальних дилерських центрах Jaguar Land Rover Київ Аеропорт та Jaguar Land Rover Київ Захід. Саме тут, у просторі британського дизайну, учасники події змогли познайомитися з усіма надзвичайними оновленнями, які впровадив Jaguar як в автомобілях, так і у дилерських центрах.

Бренд директор Jaguar Land Rover в Україні Андрій Ханін зазначив: «Ми були раді запросити шанувальників бренду взяти участь у захоплюючому роуд-турі, під час якого гості мали змогу на власному досвіді переконатися, що Jaguar може задовольнити найвибагливіші потреби клієнтів. У модельному ряді представлені спорткари, кросовери, седани та інноваційний електрокар I-PACE. Немає нічого більш переконливого, ніж власний досвід. Саме цієї мети ми й досягли: створили незабутній досвід перебування за кермом автомобілів Jaguar, які справді вражають».