JAGUAR TCS RACING ІЗ ПОТУЖНИМ ЕЛЕКТРИЧНИМ ГОНОЧНИМ АВТО ТА НАЙСИЛЬНІШИМ СКЛАДОМ ПІЛОТІВ ГОТОВА ДО СЕЗОНУ FORMULA E

  • Jaguar TCS Racing у новому сезоні 2024 року чемпіонату світу із перегонів на повністю електричних гоночних авто матиме один із найсильніших складів пілотів – дует новозеландців Мітча Еванса та Ніка Кассіді
  • Jaguar I-TYPE 6 посів два перші місця у командному заліку чемпіонату світу 2023 року, підтвердивши статус найефективнішого електричного гоночного автомобіля у Formula E
  • Вивчення та передача технологій від Jaguar I-TYPE 6 сприятиме переосмисленню майбутнього Jaguar як повністю електричного сучасного бренду класу люкс з 2025 року
  • Перегони на першому у світі спорткарі з нульовим рівнем викидів вуглецю відповідають зобов’язанням JLR згідно зі стратегією Reimagine – до 2039 року досягнути нульового рівня викидів CO2 у всьому ланцюгу поставок, продукції та операцій

24 жовтня 2023 року, Ґейдон: команда Jaguar TCS Racing розпочинає сезон 2024 року чемпіонату світу ABB FIA Formula E з найкращими результатами на сьогодні. На стартовій решітці один із найсильніших складів пілотів.


На рахунку новозеландців Мітча Еванса та Ніка Кассіді 15 перемог, 37 подіумів, 11 поул-позицій та 1076 очок у Formula E. Дует зростав разом, змагаючись у Новій Зеландії, і має багаторічний спільний досвід.


Jaguar TCS Racing – сильний суперник, що завершив попередній сезон із 4 перемогами, 11 подіумами, 3 поул-позиціями та 292 очками. У сезоні 2023 року досягнення попередніх сезонів Formula E були покращені та перевершені – третій рік поспіль британська команда боролася за командний та пілотський титули до останніх перегонів сезону.


Грізний Jaguar I-TYPE 6 посів дві перші позиції у командному заліку чемпіонату світу після того, як клієнтська команда Envision Racing виборола загальну першість. Це демонструє швидкість і конкурентоспроможність Jaguar I-TYPE 6. Разом з Envision Racing він виграв половину гонок чемпіонату, завоював 20 подіумів, шість поул-позицій і 596 очок чемпіонату. Завдяки рекордним результатам Jaguar I-TYPE 6 зарекомендував себе як один із найуспішніших автомобілів відомого модельного ряду гоночних авто.


Наступного тижня Jaguar TCS Racing та її пілоти стартують на чемпіонаті світу ABB FIA Formula E 2024 року на офіційних випробуваннях у Валенсії, Іспанія. У тестовій сесії для новачків вже втретє бере участь чемпіон DTM 2022 року – південноафриканець Шелдон ван дер Лінде.


До команди продовжують приєднуватися партнери світового класу. Вони підтримують місію команди та сприяють впровадженню нових технологій для підвищення продуктивності та розвитку технологій електромобілів.


Formula E залишається справжнім випробувальним майданчиком для Jaguar TCS Racing. Команда впроваджує інновації та розробляє нові технології, підвищуючи ефективність і результативність, щоб досягнути успіху в чемпіонаті світу. Це надає JLR можливість «навчатися на дорозі» для підтримки майбутніх програм для дорожніх автомобілів. Передача технологій від Jaguar I-TYPE 6 сприятиме переосмисленню Jaguar як повністю електричного сучасного бренду класу люкс з 2025 року.


Перегони на першому у світі спорткарі з нульовим рівнем викидів вуглецю відповідають зобов’язанням JLR згідно зі стратегією Reimagine. Компанія прагне досягнути нульового рівня викидів CO2 у всьому ланцюгу поставок, продукції та операцій до 2039 року.


Джеймс Барклай, директор JLR Motorsport і керівник Jaguar TCS Racing, зазначив: «Усі в Jaguar TCS Racing напрочуд мотивовані, енергійні та готові знову змагатися на чемпіонаті світу ABB FIA Formula E 2024 року. У минулому сезоні було кілька неймовірно конкурентних перегонів на вершині електромотоспорту. Ми дуже пишаємося не лише створеним автомобілем, а й тим, як виступили в найуспішнішому на сьогодні сезоні».


Офіційні випробування розпочнуться у Валенсії, Іспанія, 24 жовтня 2023 року. А вже 13 січня 2024 року команда Jaguar TCS Racing повернеться до перегонів у Мехіко на перший етап чемпіонату світу ABB FIA Formula E 2024 року.

Про Jaguar TCS Racing У


жовтні 2016 року Jaguar повернувся до гонок і став першим виробником розкішних авто, що приєднався до серії вуличних гонок ABB FIA Formula E на повністю електричних автомобілях. У чемпіонаті світу ABB FIA Formula E у 2023 році команда Jaguar TCS Racing із 292 очками посіла друге місце – це найкращий результат команди у Formula E.


У сезоні 2023 року всі команди змагалися з болідом Gen3 – першим у світі гоночним автомобілем із нульовими викидами. Jaguar TCS Racing братиме участь у перегонах у сезоні 2024 року із Jaguar I-TYPE 6.


Окрім повністю електричної концепції, Formula E вирізняється вибором майданчиків. Чемпіонат 2024 року проходитиме на трасах і тимчасових вуличних трасах у центрі великих міст світу, зокрема у Мехіко, Римі, Токіо. Фінальна частина сезону відбудеться у Лондоні під час подвійних гонок.


Як офіційна команда виробників, Jaguar TCS Racing розробляє власний силовий агрегат, що включає двигун, трансмісію, інвертор і задню підвіску. Jaguar у партнерстві із компанією Williams Advanced Engineering постачатиме Envision Racing силовий агрегат для ери Gen3.


Шасі та батарея із вуглецевого волокна є загальними компонентами, однаковими для всіх 11 команд. Це допоможе контролювати витрати та дозволить зосередитися на розробці ефективних і легких силових агрегатів для електромобілів. Очікується, що вони покращать продуктивність і запас ходу майбутніх електромобілів JLR.


Formula E – пріоритет для JLR, що реалізує стратегію Reimagine. Участь у головному чемпіонаті світу на повністю електричних автомобілях дозволяє команді розробляти та тестувати у високопродуктивному середовищі нові технології електромобілів. Майбутнє Jaguar – електричне, а місія команди «Змагайся, щоб надихати» позитивно вплине на молодь, планету та громади: від змагань на першому в світі гоночному автомобілі без викидів СО2 до підтримки та навчання майбутнього покоління інженерів і професіоналів у автоспорті.