ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНІ ТА ГІБРИДНІ АВТОМОБІЛІ JAGUAR

Знайдіть своє ідеальне поєднання продуктивності та ефективності.

Наша лінійка повністю електричних і гібридних автомобілів є новим відображенням легендарної потужності Jaguar, сучасних технологій і прогресивного дизайну.

ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНІ АВТОМОБІЛІ (BEV)

JAGUAR I-PACE

Наш перший повністю електричний позашляховик Jaguar I‑PACE поєднує в собі дизайн світового класу з продуктивністю спортивного автомобіля, що дозволяє йому розганятися до 100 км/год за 4,8 секунди (до 60 миль/год за 4,5 секунди). Робить він це майже безшумно та з нульовими вихлопними викидами.
JAGUAR I-PACE

АВТОМОБІЛІ PLUG-IN HYBRID (PHEV)

JAGUAR F-PACE

JAGUAR F-PACE

Цей розкішний позашляховик пропонує захоплююче поєднання ефективності Plug-in Hybrid, повсякденної практичності, ефектного дизайну та спортивної керованості.
JAGUAR E-PACE

JAGUAR E-PACE

Jaguar E‑PACE — це унікальне поєднання зовнішнього вигляду, маневреності та динамічного водіння. Він включає в себе усі переваги Plug-in Hybrid та компактного позашляховика.

АВТОМОБІЛІ MILD HYBRID (MHEV)

JAGUAR F-PACE

JAGUAR F-PACE

Jaguar F‑PACE — це чудове поєднання повсякденної практичності, динамічної керованості та ефектного дизайну. В цьому автомобілі м’яка гібридна технологія поєднується з розкішними характеристиками.
JAGUAR E-PACE

JAGUAR E-PACE

Завдяки сміливим деталям дизайну та ефективності м’яких гібридних технологій, наш перший компактний позашляховик - ідеальне поєднання маневреності спортивного автомобіля та повсякденної ефективності.
JAGUAR XE

JAGUAR XE

Завдяки м’якій гібридній технології наш найдосконаліший і найефективніший спортивний седан підіймається на новий рівень витонченості та продуктивності.
JAGUAR XF

JAGUAR XF

Розкішний бізнес-седан з характерним дизайном і динамічним приводом. М’яка гібридна технологія зробить його ще ефективнішим під час кожної подорожі.

Jaguar Land Rover Limited перебуває у постійному пошуку шляхів для вдосконалення технічних характеристик, дизайну та продуктивності своїх автомобілів, запчастин та аксесуарів, постійно вносячи зміни. Компанія залишає за собою право вносити зміни без попередження.