JAGUAR I-PACE СТАВ АБСОЛЮТНИМ ЛІДЕРОМ ПО РЕЄСТРАЦІЯМ НОВИХ ЕЛЕКТРОКАРІВ В УКРАЇНІ ЗА 2019 РІК

  • У 2019 році в Україні зареєстровано 148 моделей I-PACE – це 22% частки ринку усіх нових зареєстрованих електромобілів країни
  • Близько 50% продажів автомобілів Jaguar у 2019 році в Україні – це модель I-PACE
  • 4 причини вибору першого електрокару Jaguar українцями

 
Серед усіх нових електрокарів у 2019 році українці переважно обирали Jaguar I-PACE: зареєстровано 148 автомобілів цієї моделі, що склало 22% частки ринку електромобілів. Для порівняння: нові електрокари Tesla (разом всі моделі Model 3, Model Х, Model S) та BMW охопили 20% та 13% ринку відповідно.
 
Представлений українцям у грудні 2018 року перший повністю електричний автомобіль Jaguar вже за перший рік продажів став лідером у своєму сегменті. За 2019 рік в Україні зареєстровано 148 електрокарів I-PACE, що становить майже половину реєстрацій Jaguar у країні за цей час (43%).
 
Популярність I-PACE викликана особливими чинниками, які впливають на громадську думку та попит відповідно.
 
Першою причиною вибору є нульові показники викидів CO2 у повітря від користування Jaguar I-PACE. Світова спільнота активно дискутує про дисбаланс вуглецевого циклу, який призводить до глобального потепління, зміни гідрологічного циклу та середовища існування окремих видів тварин. Негативні екологічні наслідки усвідомлюють і українці - ось чому вибором XXI століття все частіше виступають електрокари.
 
На думку генерального директора Jaguar Land Rover Доктора Ральфа Шпета, Jaguar I-PACE – це перший крок у досягненні «нульової» мети компанії - нуль викидів, нуль дорожньо-транспортних пригод і нуль заторів.
 
Виробник потурбувався і про гаманець власника: порівнюючи з дизельним двигуном, електрокар
I-PACE заощадить до 150 тис гривень за три роки користування авто. Раніше експерти підрахували, що для пробігу у 2 500 км йому вистачить заряду, який коштуватиме 400 гривень за нічним тарифом (функція Timed Charging ідентифікує точний час заряджання) і 800 гривень – за денним. Аналог для дизельного авто складе 5 350 гривень. Економія на пальному – це другий чинник, завдяки якому електрокар посідає перше місце серед продажів.
 
Порівнюючи з 2018 роком, сьогодні існує багато способів без проблем зарядити автомобіль. Тепер це питання бентежить значно меншу кількість українців. Мапа громадських зарядних станцій постійно розширюється, а у 2019 році з’явилися нові швидкі зарядні пристрої потужністю 50 кВТ на автошляхах Київ-Львів та Київ-Одеса. Мандрівникам зазвичай зручніше заряджати авто саме на них, оскільки завдяки мапі усіх зарядних станцій країни можна спланувати маршрут та зупинки для відновлення заряду. Міські водії можуть обирати й інші способи: вони купують настінний блок та заряджають авто вночі біля дому, або ж підключають кабель до розетки неподалік офісу, спортзалу чи торгового центру. Заряджати авто максимально зручно – важливий момент, який впливає на вибір електрокарів клієнтами.
 
Четвертою причиною вибору українцями електромобіля Jaguar є те, що це офіційний електрокар преміум класу, який є кросовером. Він комфортний не лише у користуванні, але й обслуговуванні. Офіційна мережа дилерських центрів у 5 найбільших містах України – Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі та Львові – завжди готова забезпечити якісний автомобільний сервіс. На сайтах дилерських центрів можна навіть залишити онлайн заявку на сервісне обслуговування авто.
 
Клієнтів, яким приємно не лише рятувати планету і заощаджувати кошти, вражає і довга низка нагород I-PACE. У 2019 році – це 66 світових відзнак. Серед них «Автомобіль 2019 року» (World Car of the Year), «Європейський автомобіль року» (European Car of Year), «Найбільш екологічно чистий автомобіль 2019 року» (World Green Car), «Найкращий автомобільний дизайн 2019 року» (World Car Design of the Year). Нагороди підкреслюють: I-PАСЕ є визнаною преміальною моделлю серед електрокарів, що підтверджено і вибором українців.
 

Повернутися до новин