ПРОГРАМИ ФІНАНСУВАННЯ ВІД JAGUAR LAND ROVER НАДАЮТЬ МОЖЛИВОСТІ ОНОВЛЕННЯ АВТОПАРКУ

  • Програми «Jaguar Finance» та «Land Rover Finance» дозволяють придбати автомобіль у кредит за відсотковою ставкою від 0,01%*.
  • Надійні страхові партнери забезпечують отримання у власність автомобіля, захищеного від неочікуваних подій.
  • Програми «Jaguar Лізинг» та «Land Rover Лізинг» пропонують оновити власний або корпоративний автопарк за відсотковою ставкою від 0,01%* у євро строком до 3 років.
  • Автомобілі за лізинговими програмами захищені від конфіскації та на них неможливо накласти арешт.

 
Офіційний імпортер преміальних автомобілів Jaguar Land Rover компанія «Віннер Груп Україна» пропонує привабливі фінансові умови оновлення власного або корпоративного автопарку. До початку осіннього ділового сезону програми «Jaguar Finance», «Land Rover Finance», «Jaguar Лізинг» та «Land Rover Лізинг» дозволяють придбати або отримати у користування нові автомобілі всесвітньо відомих брендів.

Для шанувальників легендарного британського стилю, розкоші та комфорту програми «Jaguar Finance» та «Land Rover Finance» надають доступ до автомобілів Jaguar або Land Rover на вигідних умовах кредиту від фінансового партнера «Креді Агріколь Банк». Відсоткова ставка від 0,01%* та прозора система обслуговування кредиту дозволяють не знижувати звичний рівень життя клієнта або не ризикувати ліквідністю компанії у разі придбання для корпоративного автопарку. А завдяки надійним страховим партнерам програми – «Українська страхова група», «АХА Страхування» та «PZU» – нове придбання буде захищене від неочікуваних подій.

Комфортні фінансові умови отримання преміального автомобіля у користування також доступні завдяки програмі «Land Rover Лізинг» та «Jaguar Лізинг». Програмою можуть скористатися як фізичні, так і юридичні особи. Лізингова програма прозора, зрозуміла та пропонує низку переваг, які роблять отримання автомобіля максимально зручним, особливо для корпоративних клієнтів. Перш за все, об’єкт лізингу захищений від несподіванок. По-друге, усі відсотки та комісії по користуванню лізингом відносяться до валових витрат у повному обсязі. Також, можливе одержання податкового кредиту на суму ПДВ від вартості предмету лізингу. А завдяки надійним пропозиціям по страхуванню клієнт одразу отримує зареєстрований та застрахований автомобіль з КАСКО (франшиза – 0%), OСЦПВ і ДЦВ (страхова сума – 500 000 гривень).

«Преміальні автомобілі Jaguar та Land Rover – це надійна та довгострокова інвестиція. Програми з лізингу та кредитування дозволяють як приватним особам, так і корпоративним клієнтам отримати якісне розкішне авто, яке дарує впевненість та комфорт передбачуваної керованості. Завдяки привабливим фінансовим умовам прийняти рішення щодо вибору надійного автомобіля стає простішим», – зазначив бренд директор Jaguar Land Rover в Україні Андрій Ханін.
 
* Клієнт може отримати «Авто в кредит» на таких умовах: максимальний строк – 24 місяці, максимальна сума – 2 600 000 грн, процентна ставка – 0,01 % річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – 2,99%, комісія за операції в Державному реєстрі – 750 грн. Реальна процентна ставка становить 2,96% річних. Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення ООС. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Із детальними умовами отримання кредиту за відсотковою ставкою 0,01% можна ознайомитися на офіційних сторінках програм Jaguar Finance та Land Rover Finance.
 
** Детальніше про програми «Land Rover Лізинг» та «Jaguar Лізинг» можна дізнатися на офіційному сайті.