JAGUAR I-PACE – ЛІДЕР РИНКУ ЕЛЕКТРОКАРІВ В УКРАЇНІ

  • Jaguar I-PACE став електрокаром із найбільшою кількістю власників в Україні.
  • За 8 місяців 2019 року був зареєстрований 101 Jaguar I-PACE.
  • Частка ринку Jaguar I-PACE в Україні станом на серпень становить 23%.
  • Jaguar I-PACE отримав 66 міжнародних нагород, включаючи «Найбільш екологічно чистий автомобіль 2019 року» та «Автомобіль року» у низці країн Європи.

 
Перший офіційний повністю електричний кросовер преміум класу Jaguar I-PACE зайняв першу сходинку у рейтингу зареєстрованих електрокарів в Україні. Згідно даних AUTO-Consulting, за 8 місяців 2019 року було зареєстровано 101 Jaguar I-PACE, і його частка ринку наразі є найбільшою – 23%. Для порівняння, три неофіційно представлені в Україні моделі Tesla – Tesla Model 3 (10%), Tesla Model Х (6,4%), Tesla Model S (4,1%) – загалом охоплюють близько 21% ринку електрокарів.
 
Офіційні продажі Jaguar I-PACE в Україні розпочались у грудні 2018 року. Перший рекордний показник за результатами продажів Jaguar I-PACE продемонстрував за перші 5 місяців продажів - модель посіла перше місце із показником у 70 проданих авто (31% частки ринку). Загалом на той час в Україні було продано 227 електрокарів.

Від початку глобальних продажів Jaguar I-PACE отримав визнання на світовому рівні та найвищу відзнаку «Автомобіль 2019 року». Клієнти Jaguar обирають I-PACЕ у комплектаціях із високим рівнем оснащення, а найбільш популярним кольором I-PACE в Україні став Corris Grey (сірий). На сьогодні Jaguar I-PACE має унікальні переваги для клієнтів, які обирають електрокари, адже саме ця модель є єдиним офіційним повністю електричним кросовером, який забезпечує високий рівень персоналізації та інновацій.
 
Завдяки присутності на ринку України повнопривідного електрокару Jaguar I-PACE із запасом ходу 470 км, а також досить розвиненій інфраструктурі зарядних станцій, відкриваються широкі можливості для подорожей не лише територією України, але і Європою. На одному заряді I-PACE можна легко дістатися із Києва до Чернігова, Полтави, Житомира, Вінниці та інших міст. А з однією додатковою підзарядкою – до Одеси, Львова, Харкова, польського Любліна, Мінська. Для більш детального планування подорожі зручно скористатися детальною картою зарядних станцій України та Європи.

Топ-5 електрокарів за кількістю реєстрацій в Україні за 8 місяців 2019 року*

*Джерело: дослідження AUTO-Consulting

 
Бренд директор Jaguar Land Rover в Україні Андрій Ханін зазначив: «Ми раді зазначити, що Jaguar I-Pace, який вже отримав міжнародне визнання та нагороди у багатьох країнах світу, стає лідером і в Україні. Менше, ніж за один рік цей автомобіль вже завоював прихильність українських автовласників, і його частка ринку продовжує зростати зі значним відривом від конкурентів. Утримання лідерських позицій наразі наша важлива мета».

Вперше Jaguar I-PACE представили в листопаді 2016 року в Лос-Анджелесі. Через рік, влітку 2017 - на заводі Magna Steyr у місті Ґрац (Австрія) почалася тестова збірка, і вже в березні 2018 року на міжнародному автосалоні в Женеві був представлений перший серійний електромобіль в історії Jaguar. I-PACE отримав 66 міжнародних нагород, включаючи нагороди «Автомобіль 2019 року» (World Car of the Year), «Найкращий автомобільний дизайн 2019 року» (World Car Design of the Year), «Найбільш екологічно чистий автомобіль 2019 року» (World Green Car), «Європейський автомобіль року» (European Car of Year), а також німецький, норвезький та британський «Автомобіль року».