JAGUAR ПРОПОНУЄ МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ДИЗАЙНУ ЕЛЕКТРОКАРУ ЧЕРЕЗ СЕРІЮ ФІЛЬМІВ

  • Майстер-клас із чотирьох серій дає уявлення про процес творчого дизайну Jaguar
  • Фільми ознайомлюють із дизайном електрокару I-PACE від ескізу олівцем до 3D-анімації
  • Практикум є частиною кампанії Jaguar #StayHomeStayCreative

 
Для заохочення креативу в домашніх умовах, серією фільмів із майстер-класу Jaguar знайомить аудиторію з процесом дизайну автомобілів. Розміщені дизайнерами Jaguar, чотирисерійні епізоди демонструють прогрес у дизайні повністю електричного авто I-PACE: від початкових етапів проектування до експертних консультацій та порад з кожної дисципліни, представленої у фільмах.
 
Як і в дизайнерській студії, процес починається з ескізів. Головний креативний дизайнер Домінік Наджафі демонструє процес із ескізування I-PACE олівцем на папері. Надалі він передає ескіз Метью Бівену, головному дизайнеру з екстер'єру, який за допомогою Photoshop перетворює ідею на професійну цифрову візуалізацію.

Третій фільм показує, як Кріс Скоулс, старший спеціаліст із моделювання ефектів, створює проект дизайну зовнішнього оформлення. Використовуючи 2D-візуалізацію, він розробляє її у 3D-форматі через програмне забезпечення Autodesk Alias. Нарешті, художник з графічного дизайну Елліот Бретт зображує I-PACE у реальному форматі, детально описуючи процес трансформації ескізів в анімацію.
 
Перші три фільми для перегляду:

Четвертий фільм як завершальний буде опублікований наступного тижня.