JAGUAR CLASSIC ПРЕДСТАВЛЯЄ E-TYPE 60 COLLECTION:НА ЧЕСТЬ 60-ї РІЧНИЦІ КУЛЬТОВОГО СПОРТКАРА

• 15 березня 2021 року компанія Jaguar відмітила 60-ту річницюлегендарного E-type, який одразу після виходу став сенсацією
• Jaguar Classic випускає 6 пар відновлених авто E-type 3.8, створенняяких натхненне культовими зразками спорткарів «9600 HP» та «77RW», представлених на Женевському автосалоні у 1961-му році —кожна пара відома як E-type 60 Collection
• 6 купе із фіксованим дахом E-type 60 Edition, прикладом длястворення яких став «9600 HP», мають унікальне лакофарбовепокриття Flat Out Grey, інтер’єр, оздоблений шкірою в кольоріSmooth Black, та деталі, які відображають присвяту 1961 року
• 6 родстерів серії E-type 60 Edition наслідують модель «77 RW» своїмунікальним кольором Drop Everything Green, інтер’єром, оздобленимзамшею у кольорі Suede Green, та деталями, які присвячено випуску1961 року
• Кожен E-type 60 Edition має спеціально розроблену 5-ступінчастумеханічну трансмісію із близькими за величиною передавальнимичислами, підібрану до 3,8-літрового рядного 6-циліндрового двигунаXK від Jaguar
• Влітку 2022 року 6 клієнтів та їх гості на своїх автомобілях братимутьучасть у незабутній автомобільній пригоді за маршрутом від Ковентрідо Женеви, щоб створити свої власні враження з E-type


Jaguar Classic представив свою першу пару автомобілів E-type 60 Collection, атакож повністю розкрив деталі специфікації 12 авто E-type з 3,8-літровимидвигунами, відновлених та модернізованих експертами на честь шістдесятоїрічниці легендарного спорткара.

Світовий дебют E-type у Женеві, Швейцарія, 15 березня 1961 року. Реакція публікина купе, доступне для тест-драйвів, була настільки потужною, що Jaguar за нічтерміново відправила другий E-type — родстер — із Ковентрі до Женеви.

Шість десятиліть потому, E-type 60 Collection вшановує ці дві легендарні авто:купе «9600 HP» у кольорі Opalescent Gunmetal Grey, за кермом якого на величезнійшвидкості їхав Боб Беррі для проведення ним же презентації нової моделі, тародстер «77 RW» у кольорі British Racing Green, яким кермував Норман Дьюіс,якому сказали кинути все та дістатися до Женеви наступного дня.

Автомобілі E-type 60 Collection, які продаються парою (один купе E-type 60 Edition,один родстер E-type 60 Edition), оздоблено ексклюзивними кольорами Flat Out Greyі Drop Everything Green відповідно. Натхненням для таких кольорових палітр сталиоригінальні кольори 1961 року і вони не будуть використовуватися для будь-якогоіншого авто Jaguar.

Автомобілі також мають декілька унікальних елементів дизайну E-type 60, якірозроблено у співпраці з Джуліаном Томсоном, директором із дизайну Jaguar. Длябільшої зручності у користуванні та керуванні встановлено 5-ступінчасту механічну трансмісію та покращену систему охолодження, а також інформаційно-розважальну систему Jaguar Classic Infotainment System із вбудованоюсупутниковою навігацією та можливостями Bluetooth-підключення.

Найвиразнішою візуальною особливістю кожного зі спеціально виготовлених автоє гравіювання від художника та дизайнера Кінга Нерда на центральній консолікожного автомобіля, яке нагадує про маршрут із Ковентрі до Женеви на тихоригінальних авто. На створення кожного гравіювання вручну знадобилося більше100 годин.

Ден Пінк, директор, Jaguar Classic, стверджує що E-type 60 Collection – цечудовий подарунок приурочений ювілею двох легендарних спортивнихавтомобілів E-type «9600 HP» та «77 RW». Він підкреслив, що увага до деталейпоказує те, наскільки цей проект був справою душі дизайнерів, інженерів,майстрів та партнерів: «Ексклюзивні деталі, які поєднано з елементами длябільшої зручності користування, роблять ці автомобілі E-type бажаними таприноситимуть задоволення упродовж десятиліть їх вимогливим власникам. Іпершою незабутньою подорожжю буде маршрут від Ковентрі до Женеви для 6клієнтів та їх гостей улітку 2022 року».

Відновлені та вдосконалені експертами Jaguar Classic у Ковентрі, автомобілі E-type60 Collection поєднують бездоганну якість та виняткові технічні ноу-хау.

Найбільш значущим механічним оновленням є спеціально розроблена 5-ступінчаста механічна трансмісія, яка має синхронізацію зчеплення на всіхпередавальних числах, шестерні з косими зубцями та укріплений корпус з литогоалюмінію для більшої надійності і витривалості, а також з близькими завеличиною передавальними числами із плавнішим перемиканням.

3,8-літровий 6-циліндровий двигун XK потужністю 265 к.с. має усі перевагиавтентичного литого радіатора моделі 1961 року, з електричним вентиляторомохолодження та електронною системою запалювання для зручності у щоденномувикористанні, а також вихлопну систему із шліфованої нержавіючої сталі. Ця новавихлопна система за розмірами ідентична стандартній системі з м’якої сталі, алезвучить трохи нижче та є більш довговічною.

Особливістю візуальних удосконалень є унікальне металеве гравірування,створене видатним художником та одним із кращих у світі гравіювальників,Кінгом Нердом. Джонні «Кінг Нерд» Доуелл наніс гравіювання на виконані знержавіючої сталі центральні консолі 12 автомобілів з індивідуальним кліше,підібраним для кожного автомобіля E-type 60 Edition.

Кожен купе, оздоблено шкірою в кольорі Smooth Black, має стилізовану дорожнюкарту, на яку нанесено зображення з ключовими місцями вздовж маршруту, якимрухався Боб Беррі, з розташованим поверх цього ескізом E-type та словами «Ядумав, ти ніколи сюди не дістанешся» («I thought you’d never get here»), якінагадують про реакцію засновника компанії Jaguar, сера Вільяма Лайонса, наприбуття Боба лише за декілька хвилин до презентації.

Для 6 родстерів, оздоблених замшею в кольорі Suede Green, гравіюваннявідображає маршрут, яким їхав Дьюіс у своїй подорожі до Швейцарії, про яку віндізнався в останню хвилину, з ескізом автомобіля та іншою цитатою Лайонса — нацей раз, це вказівка Норману: «Кинь усе та привези E-type з відкритим верхом»(«Drop everything and bring the open top E-type over»).

Джонні Доуелл, художник та дизайнер «Кінг Нерд», поділивсявраженнями: «Це була фантастична можливість розробити дизайн тавигравіювати історії двох неймовірних поїздок двох легенд компанії Jaguar у цихкультових та особливих автомобілях. Постійне нагадування про річницю куди бине поїхали ці E-type, пам’ять про Боба Беррі та Нормана Дьюіса подорожуватимеразом із ними».

Окрім центральної консолі, пам’ятним логотипом E-type 60, оформлено емблемуна капоті із вказаними роками «1961–2021», циферблат тахометра, кришку бакадля пального та ідентифікаційну табличку шасі. Світле кермо з буковим ободом,яке встановлювалося в автомобілях у 1961 році, має кнопку клаксону,виготовлену з 24-каратного золота.

До кожного автомобіля додається унікальний чохол E-type 60, комплектінструментів та сумки для домкратів.

Влітку 2022 року шість клієнтів та їхні гості братимуть участь у надзвичайнійподорожі E-type: маршрут від Ковентрі до Женеви на автомобілях, щоб створитивласні спогади з E-type, насолоджуючись краєвидами, від яких перехоплює подих,легендарними дорогами — у тому числі вражаючими альпійськими перевалами, —ексклюзивними активностями та чудовою кухнею упродовж поїздки.

Про Jaguar Classic Підрозділ Jaguar Classic є офіційним джерелом постачання автентичних автомобілів, експертнихпослуг, оригінальних запасних частин, а також незабутніх вражень для прихильників класичнихмоделей Jaguar у всьому світі. Наша команда висококваліфікованих інженерів на фабриці Jaguar LandRover Classic Works у Ковентрі спеціалізується на першокласних відновленнях автомобілів E-typeReborn та створенні ексклюзивних авто New Original Jaguar Continuation
Про Jaguar Спадок елегантного дизайну та приголомшливих робочих характеристик Jaguar викликаєзахоплення та приносить задоволення світові впродовж більше 80 років. Сучасне сімействоавтомобілів Jaguar світового класу складається з відзначених нагородами моделей закритихавтомобілів XE, XF та XJ, ефектного спорткара F-TYPE, представницького кросовера F-PACE, якийпродається швидше за будь-які автомобілі Jaguar, компактного представницького кросовера E-PACEта I-PACE, — повністю електрифікованого представницького кросовера й автомобіля року 2019 р.,який ставить Jaguar на передову лінію революції електричних автомобілів
Про офіційного імпортера «Віннер Імпортс Україна, Лтд.» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 27років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford,Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервіснеобслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 50 дилерських центрах та сервіспартнерах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпеченнясервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість.«Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу,підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрніможливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua