ГАРАНТІЮ НА JAGUAR ПОДОВЖЕНО: П’ЯТЬ РОКІВ ЗАМІСТЬ ТРЬОХ

● Jaguar впроваджує нову п’ятирічну гарантію на весь модельний ряд автомобілів та подовжує термін безкоштовної підтримки InControl Remote до п’яти років
● П’ятирічна гарантія позитивно вплине на залишкову вартість кожного авто, до якого будуть застосовані нові гарантійні умови
● Комплексна п’ятирічна гарантія Jaguar – це прозорість у витратах на обслуговування та абсолютна впевненість під час кожної подорожі


Jaguar впроваджує нову п’ятирічну гарантію на весь модельний ряд автомобілів, включно з повністю електричним Jaguar I-PACE та автомобілями із гібридними двигунами.

Jaguar – перший виробник преміальних автомобілів, що подовжив термін дії гарантії на більше, ніж 3 роки. Така інновація пропонує 5 років свободи, прозорість у витратах на обслуговування та експлуатацію. Jaguar, для автомобілів придбаних у дилерській мережі Jaguar в Україні після 1 липня, здійснюватиме гарантійні ремонти протягом 5 років або 150 000 км пробігу – залежно від того, що настане раніше. Якщо будь-яка запасна частина чи аксесуар потребуватиме ремонту, або заміни через виробничий дефект, Jaguar виконає ці роботи безкоштовно відповідно до умов гарантії. Корисним є і додаток InControl Remote: власник може керувати окремими функціями автомобіля та отримувати інформацію щодо статусу авто (чи зачинені вікна та двері, який рівень палива тощо). У випадку непередбачуваних ситуацій на дорозі власник Jaguar може скористатися автоматичним екстреним викликом. Це – абсолютна впевненість у кожній подорожі.

5-річна гарантія на нові авто – це черговий крок до екологічного майбутнього. До 2025 року Jaguar планує стати повністю електричним преміальним брендом в межах стратегії Reimagine (від англ. - «Переосмислення»). Компанія не лише переосмислює сучасну розкіш, а й забезпечує власникам Jaguar повну впевненість у автомобілі, досконале сервісне обслуговування та екологічну мобільність.

Виробник Jaguar впевнений, що нова 5-річна гарантія Jaguar та подовжений до 5 років термін безкоштовної підтримки InControl Remote позитивно вплинуть на залишкову вартість кожного авто, до якого будуть застосовані нові гарантійні умови.

Ральф Зульцбах, старший менеджер проектів з консалтингу в Autovista Group, відзначив:

«Подовжена гарантія свідчить про впевненість у якості та надійності автомобілів Jaguar. Очікується і підвищення рівня продажів автомобілів на 2%». У компанії переконані, що рішення про подовження гарантійного терміну та підтримки InControl Remote має очевидні переваги для власників Jaguar: це ще більша впевненість в авто та передбачувана вартість завдяки зниженню подальших витрат. Адже покриваються всі, або ж, принаймні, більшість потенційних деталей, що можуть потребувати заміни.

«Запровадження п’ятирічної гарантії для Jaguar демонструє відданість якості та надійності, адже компанія зосереджена на досягненні досконалого обслуговування клієнтів,сказав Дмитро Колчанов, регіональний директор Jaguar Land Rover у Європі.Ми прагнемо переосмислити майбутнє сучасної розкоші, повністю зоорієнтувавшись у потребах клієнтів. А це – впевненість власників у своєму Jaguar».

Про Jaguar

Jaguar випускає прекрасні, розкішні автомобілі з 1935 року, керуючись своєю пристрастю, аби зробити життя своїх клієнтів ще більш екстраординарним. Сьогоднішній всесвітньо визнаний модельний ряд Jaguar складається із седанів XE та XF, а також спорткару F-TYPE, представницького кросовера F-PACE, компактного представницького кросовера E-PACE та повністю електричного представницького кросовера I-PACE. Починаючи з 2025 року Jaguar стане повністю електричним, сучасним люксовим брендом із надзвичайно привабливим новим модельним рядом із емоційно захоплюючим дизайном та новаторськими технологіями нового покоління. Подорож до електрифікації вже триває завдяки лінійці автомобілів із технологією м’якого гібрида та плагін-гібрида, а також доступних сьогодні повністю електричних моделей.

Про офіційного імпортера

«Віннер Імпортс Україна, Лтд.» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 27 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 50 дилерських центрах та сервіс партнерах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua