БЕЗДРОТОВЕ ОНОВЛЕННЯ ПЗ

Постійно підключений, завжди оновлений

Ваш технологічно вдосконалений Jaguar оновлюється віддалено, як і ваш смартфон. Завдяки функції бездротового оновлення програм він завжди буде оновлений і готовий до нових подорожей. Використання вбудованої функції передачі даних вашого Jaguar, дозволяє автоматично завантажити найновіше програмне забезпечення цілком безкоштовно. Оновлення можно відкласти до більш зручного часу - на період до двох тижнів.

ЯК ВСТАНОВИТИ ОНОВЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

КРОК 1 – ПОЧАТОК ОНОВЛЕННЯ

КРОК 1 – ПОЧАТОК ОНОВЛЕННЯ

Якщо оновлення доступне, на сенсорному екрані з’явиться повідомлення з двома опціями:" Оновити зараз "або" Запланувати встановлення". Якщо з'явиться відповідний запит, прочитайте та прийміть Умови використання.
КРОК 2 – ВСТАНОВЛЕННЯ

КРОК 2 – ВСТАНОВЛЕННЯ

Якщо ви готові до запуску, натисніть "Оновити зараз ". Для деяких оновлень перед початком інсталяції потрібно вимкнути двигун, заблокувати автомобіль та увімкнути сигналізацію. У цьому випадку ви не зможете користуватися своїм автомобілем під час встановлення. Ваш Jaguar повідомить вас про необхідність оновлення цього типу.
КРОК 3 – ЗАПЛАНУВАТИ ВСТАНОВЛЕННЯ

КРОК 3 – ЗАПЛАНУВАТИ ВСТАНОВЛЕННЯ

Якщо для оновлення потрібно зупинити транспортний засіб, ви можете запланувати його на зручний для вас час. Оновлення можна запланувати за два тижні наперед.
КРОК 4 – ЗАВЕРШЕННЯ

КРОК 4 – ЗАВЕРШЕННЯ

Після завершення оновлення ви отримаєте повідомлення про успішне завершення встановлення. Тепер ви можете насолоджуватися найновішим програмним забезпеченням для вашого Jaguar.

Примітки щодо випуску оновлення ПЗ

Перегляньте вміст кожної версії програмного забезпечення за посиланням нижче:

OPEN ALL
OС 2.0.1
OС 2.0.2
OС 2.0.3
OС 2.0.4
OC 2.0.5
OC 2.0.6
OC 3.3.0

АВТОМАТИЧНІ ОНОВЛЕННЯ

Більшість оновлень програмного забезпечення необхідно прийняти самостійно перед встановленням. Однак іноді ваш Jaguar буде автоматично оновлюватися для забезпечення безпеки, захисту або обслуговування наявних систем. Для автоматичного оновлення вам не потрібно нічого робити, ви не побачите сповіщення на сенсорному екрані та зможете їздити як зазвичай.