ОНОВЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНОЇ СИСТЕМИ TOUCH PRO

ОНОВЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНОЇ СИСТЕМИ TOUCH PRO

Оновлення програмного забезпечення у вашому Jaguar надає вам доступ до найновіших функцій та послуг інформаційно-розважальної системи.1

ЯК УВІМКНУТИ БЕЗДРОТОВЕ ОНОВЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

1. ПІДКЛЮЧЕННЯ

1. ПІДКЛЮЧЕННЯ

Натисніть «Налаштування» на сенсорному екрані та перейдіть до розділу «Усі налаштування». Далі перейдіть до розділу меню "Підключення" та увімкніть мобільні дані, АБО увімкніть Wi-Fi у вашому автомобілі.
2. УВІМКНЕННЯ

2. УВІМКНЕННЯ

Поверніться до розділу «Усі налаштування» та оберіть «Оновлення програмного забезпечення». У цьому розділі меню ви можете увімкнути оновлення програмного забезпечення. Якщо оновлення вимкнено, натисніть кнопку, щоб увімкнути оновлення програмного забезпечення.
3. ПОГОДЖЕННЯ З УМОВАМИ

3. ПОГОДЖЕННЯ З УМОВАМИ

Ця функція регулюється умовами та положеннями. Якщо ви прочитали і приймаєте ці умови, натисніть "Прийняти" у спливаючому вікні, щоб запустити оновлення програмного забезпечення.

ЯК ВСТАНОВИТИ ОСТАННІ ОНОВЛЕННЯ

1. ПОЧАТОК ОНОВЛЕННЯ

1. ПОЧАТОК ОНОВЛЕННЯ

Перейдіть до розділу "Налаштування > Усі налаштування > "Оновлення програмного забезпечення" та натисніть "Перевірити наявність оновлень". Як тільки оновлення буде доступно, на вашому сенсорному екрані з’явиться спливаюче вікно із трьома опціями: «Встановити зараз», «Нагадати мені пізніше» або «Пропустити».
2. ВСТАНОВЛЕННЯ

2. ВСТАНОВЛЕННЯ

Після натискання кнопки «Встановити зараз» та прийняття Загальних положень та умов розпочнеться процес оновлення. Ви можете продовжувати користуватися своїм автомобілем у звичайному режимі, поки InControl Touch Pro оновлюється.
3. ЗАВЕРШЕННЯ

3. ЗАВЕРШЕННЯ

Після завершення оновлення ви отримаєте повідомлення про успішне завершення встановлення. Тепер на вашому автомобілі встановлено останню версію програмного забезпечення.

Примітки щодо випуску оновлення ПЗ

Ви можете знайти більше інформації про вміст кожної версії програмного забезпечення за наступними посиланнями.


МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ СТОСОВНО ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНОЇ СИСТЕМИ ВАШОГО JAGUAR?

Можливо, відповідь вже міститься в нашому розділі часто задаваних питань.

Не для всіх автомобілів доступно завантаження оновлення OTA.


1.0Оновлення можливе за згодою власника/водія. Потрібне підключення до мережі.