Технологія Connected Speech

Технологія Connected Speech

Виводячи  зручність та комфорт на новий рівень, технологія Connected Speech ( голосове управління) від Jaguar дозволяє вам керувати навігацією, розвагами, кліматом в салоні, телефонними дзвінками та іншими функціями за допомогою вашого голосу. І навіть під час подорожі без доступу до мережі певні голосові команди залишаються активними та доступними у кожній поїздці.1.

АКТИВАЦІЯ ГОЛОСОВОГО УПРАВЛІННЯ

Є два способи активувати голосове управління у вашому Jaguar.


Для ввімкнення системи керування автомобілем командою "Hey Jaguar" перейдіть до Налаштування > Усі налаштування > Загальні > Налаштування голосу > Увімкнути слово для активації. Власне слово для активації також можна вказати в розділі «Налаштування голосу».


Крім того, натисніть кнопку «Голос» на кермі, щоб активувати голосову команду.


Для максимально ефективного використання всіх функцій технології Connected Speech під час поїздки переконайтеся, що ви увійшли до свого облікового запису InControl.

АКТИВАЦІЯ ГОЛОСОВОГО УПРАВЛІННЯ

Може застосовуватися політика добросовісного використання. Включає 1-річну підписку, яку можна продовжити після закінчення початкового терміну, рекомендованого дилером Jaguar.


Функції InControl, опції, послуги сторонніх постачальників та їх наявність залежать від ринку — перевірте з вашим дилером Jaguar наявність та повні умови для місцевого ринку. Певні функції пов’язані з підпискою, яку необхідного продовжувати після закінчення первинного терміну, який порадив вам дилер. Можливість під’єднання до мобільних мереж не гарантується в усіх місцевостях. Інформація та зображення, що відображаються у зв’язку з технологією InControl, у тому числі екрани та послідовності, залежать від оновлення програмного забезпечення, контролю версій та інших системних/візуальних змін залежно від обраних опцій.


Додаткові функції та їх доступність можуть відрізнятися залежно від специфікації автомобіля (модель і трансмісія) і ринку, або вимагати встановлення інших функцій. Будь ласка, зверніться до місцевого дилера для отримання додаткової інформації або налаштуйте свій автомобіль онлайн.


Функції автомобіля повинні використовуватися водіями тільки тоді, коли це безпечно. Водій має забезпечити постійний контроль над автомобілем.


1.0Необхідна 12-місячна підписка на пакет послуг Online Pack. Щоб продовжити користуватися відповідною функцією після закінчення початкового періоду підписки, необхідно поновити підписку та продовжити передплату. Послуга доступна лише на підключених ринках; будь ласка, зверніться до свого продавця. Пакет послуг Online Pack доступний для пакетів специфікацій S і вище.