Новий дизель, бензин чи електро?

Наші нинішні бензинові та нові дизельні двигуни є найчистішими та найбільш ефективними, які ми коли-небудь виробляли. Наш новий електричний автомобіль являє собою майбутнє. Який з них підходить саме вам?

ВИБІР ЗА ВАМИ

НОВИЙ ДИЗЕЛЬ

НОВИЙ ДИЗЕЛЬ

Чистіше, ніж будь-коли, сьогоднішні дизельні двигуни Jaguar пропонують поліпшену економію пального з характеристиками крутного моменту, придатними для бездоріжжя та буксирування. Це поєднання, яке створює дійсно надійну роботу на великих відстанях.
БЕНЗИН

БЕНЗИН

Пропонуючи динамічний драйв, наша нова лінійка бензинових двигунів пропонує переревершену керованість на дорозі, забезпечуючи вражаюче низьке споживання пального та викиди CO2.
ЕЛЕКТРО(EV)

ЕЛЕКТРО(EV)

Наш витончений, електричний двигун забезпечує високу продуктивність із нульовими викидами. Робота двох електричних двигунів з батареєю, яка перезаряджається за використання регенеративного гальмування і плагін-зарядку, забезпечують електрифіковане майбутнє Jaguar.

КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ НОВИХ ДИЗЕЛЬНИХ, БЕНЗИНОВИХ І ЕЛЕКТРИЧНИХ ДВИГУНІВ

НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ВИКИДІВ CO<sub>2</sub>

НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ВИКИДІВ CO2

Нові дизельні двигуни Jaguar виробляють приблизно на 20% менше CO2 порівняно з бензиновими. За статистикою, починаючи з 2002 року покупці, які віддали перевагу автомобілям і дизельними двигунами, допомогли зменшити викиди CO2 в атмосферу майже на 3 мільйони тонн.
ВІДПОВІДНІСТЬ СТАНДАРТАМ EU6D-TEMP ТА НОРМАМ ВИКИДІВ  ЗА РЕАЛЬНИХ ДОРОЖНиХ УМОВ

ВІДПОВІДНІСТЬ СТАНДАРТАМ EU6D-TEMP ТА НОРМАМ ВИКИДІВ ЗА РЕАЛЬНИХ ДОРОЖНиХ УМОВ

Нові дизельні автомобілі Jaguar відповідають стандартам EU6d-Temp та нормам викидів ру реальних умовах руху, що значно скорочує викиди за будь-яких умов. Відповідно, їх звільнено від плати за в'їзд до лондонської зони ультранизьких викидів.
ЗМЕНШЕНІ ВИКИДИ ОКСИДУ АЗОТУ (NO<sub>X</sub>)

ЗМЕНШЕНІ ВИКИДИ ОКСИДУ АЗОТУ (NOX)

Починаючи з вересня 2015 року всі моделі дизельних автомобілів Jaguar оснащено сучасною системою селективної каталітичної нейтралізації для очищення відпрацьованих газів (наприклад, AdBlue), що допомагає кардинально знизити викиди NOx.
Покращення паливної ЕФЕКТИВНОСТІ

Покращення паливної ЕФЕКТИВНОСТІ

Паливна економічність автомобілів Jaguar із дизельними двигунами приблизно на 20% вища порівняно з бензиновими аналогами. Тому, якщо за рік ви долаєте 19 000 км або більше, такий варіант, напевно, буде найвигіднішим для вас.
ВІДПОВІДНІСТЬ СТАНДАРТАМ EU6D-TEMP ТА НОРМАМ ВИКИДІВ В РЕАЛЬНИХ ДОРОЖНІХ УМОВАХ ( RDE)

ВІДПОВІДНІСТЬ СТАНДАРТАМ EU6D-TEMP ТА НОРМАМ ВИКИДІВ В РЕАЛЬНИХ ДОРОЖНІХ УМОВАХ ( RDE)

Нові бензинові автомобілі Jaguar відповідають стандартам EU6d-Temp та нормам викидів у реальних умовах руху , що значно скорочує викиди за будь-яких умов. Відповідно, їх звільнено від плати за в'їзд транспорту до лондонської зони ультранизьких викидів.
НЕПЕРЕВЕРШЕНА ДИНАМІЧНІСТЬ

НЕПЕРЕВЕРШЕНА ДИНАМІЧНІСТЬ

Бензинові двигуни Jaguar із плавним і швидким відгуком подарують незабутні враження від водіння. Насолоджуйтесь високою продуктивністю і приголомшливим звуковим супроводом на всіх швидкостях.
НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ТВЕРДИХ ЧАСТИНОК

НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ТВЕРДИХ ЧАСТИНОК

Наші нові бензинові двигуни оснащені високоефективними фільтрами, які вловлюють і накопичують найдрібніші частинки з відпрацьованих газів. Це допомагає знизити кількість шкідливих викидів в атмосферу
МЕНША ПОЧАТКОВА ВАРТІСТЬ

МЕНША ПОЧАТКОВА ВАРТІСТЬ

Незважаючи на те, що дизельні двигуни, як правило, забезпечують більшу паливну економічність, менша початкова вартість бензинових аналогів часто є аргументом на користь їх вибору для тих, хто зазвичай здійснює короткі поїздки.
ПОВНА ВІДСУТНІСТЬ ШКІДЛИВИХ ВИКИДІВ

ПОВНА ВІДСУТНІСТЬ ШКІДЛИВИХ ВИКИДІВ

Завдяки нульовому рівню викидів CO2 і запасу ходу в 470 км на одній зарядці Jaguar I-PACE є не тільки більш економічним порівняно з моделями з двигунами внутрішнього згоряння, він взагалі не має шкідливих викидів. При цьому, рівень безпеки Jaguar I-PACE для навколишнього середовища підвищується із кожним роком, адже перелік джерел відновлюваної енергії постійно зростає.
ЗРУЧНІСТЬ І ДОСТУПНІСТЬ

ЗРУЧНІСТЬ І ДОСТУПНІСТЬ

У багатьох містах для електромобілів передбачено спеціальні смуги і паркувальні місця. Також вони не обкладаються податками, пов'язаними із забрудненням навколишнього середовища.
ДЕРЖАВНІ ПРОГРАМИ ЗАОХОЧЕННЯ

ДЕРЖАВНІ ПРОГРАМИ ЗАОХОЧЕННЯ

Електромобілі дозволяють користуватися програмами заохочення переходу на електричні силові агрегати, які активно реалізуються на державному, регіональному або корпоративному рівні. Податки на такі моделі значно нижчі, ніж на бензинові і дизельні модифікації.
НАЙНИЖЧІ ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ВИТРАТИ

НАЙНИЖЧІ ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ВИТРАТИ

Відносно невисока вартість електроенергії робить відновлення рівня заряду автомобілів із повним електричним силовим агрегатом вигіднішим. А завдяки меншій кількості рухомих компонентів силового агрегату також зменшуються витрати на технічне обслуговування таких модифікацій.
НАШІ НАЙПРОДУКТИВНІШІ ДВИГУНИ

НАШІ НАЙПРОДУКТИВНІШІ ДВИГУНИ

Ingenium - лінійка двигунів Jaguar Land Rover, яка відрізняються високою працездатністю, плавним функціонуванням і модернізованістю. Завдяки інноваційним технологіям та повністю алюмінієвій конструкції двигуни Ingenium поєднують високу потужність із вражаючою паливною економічністю.
БЕНЗИНОВИЙ ТА ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУНИ В ЦЕНТРІ УВАГИ

БЕНЗИНОВИЙ ТА ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУНИ В ЦЕНТРІ УВАГИ

Чому дизельні двигуни часто піддають критиці? Як зміни в законодавстві вплинуть на транспортний засіб, яким ви керуєте щодня? Детальніше про останні новини про найпопулярніші у світі двигуни.

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

ВІДКРИТИ ВСІ
Що таке силовий агрегат?
Скільки часу потрібно, щоб зарядити електромобіль?
Що таке запас ходу електромобіля?
Які переваги має дизельний двигун у порівнянні з бензиновим?
Як компанія Jaguar Land Rover сприяє зменшенню шкідливих викидів своїх автомобілів?
Чи екологічні дизельні двигуни?
Що таке сажевий фільтр для дизельних двигунів (DPF) та чому він важливий?

ВИБЕРІТЬ JAGUAR, ЩО ПІДХОДИТЬ САМЕ ВАМ

Хочете створити Jaguar, що підходить під ваш спосіб життя, стиль водіння та фінансові умови? Виберіть модель з нашої лінійки, щоб почати подорож разом з Jaguar.

*Показники запасу ходу EV визначаються для серійного автомобіля при проходженні стандартизованого маршруту. Фактичні значення запасу ходу відрізнятимуться залежноі від модифікації, стану акумуляторної батареї, дорожніх умов, особливостей навколишнього середовища і стилю водіння. Надані дані є результатом офіційних випробувань виробників згідно з законодавством ЄС. Лише з метою порівняння. Фактичні показники можуть відрізнятися. Рівень викидів CO2 і витрати палива можуть відрізнятися залежно від колісних дисків і встановленого опціонального обладнання. Процедура WLTP - новий офіційно прийнятий в ЄС тест для визначення витрати палива і обсягу викидів CO2 легковими автомобілями. Тест дозволяє виміряти витрату палива, енергоспоживання, запас ходу і обсяг викидів. Його було розроблено, аби отримані показники були максимально наближені до реальних умов експлуатації автомобіля. У його процесі проводиться тестування автомобілів із опціональним обладнанням та із застосуванням більш вимогливої процедури та профилем водіння.