ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО АВТОМОБІЛІ PLUG-IN HYBRID

Ефективність електрокарів поєднана з продуктивністю бензинових двигунів.

Завдяки технології плавного перемикання між електродвигуном і бензиновим двигуном Jaguar PHEV поєднує найкращі риси обох цих світів.

ЯК ПРАЦЮЮТЬ PHEVS?

ЯК ПРАЦЮЮТЬ PHEVS?

Поєднання бензинового та електродвигуна забезпечує поєднання оптимальної продуктивності та ефективності. Саме від вас залежить як їздити - в режимі повністю електричного автомобіля (EV) або поєднувати це з використанням бензину у гібридному режимі. У режимі повністю електричного автомобіля (EV) акумулятор можна заряджати за допомогою зовнішніх джерел живлення та рекуперативного гальмування.
ЧОМУ ВОНИ ТАКІ ЗРУЧНІ?

ЧОМУ ВОНИ ТАКІ ЗРУЧНІ?

Акумулятор PHEV від Jaguar здатний забезпечити до 55 км/34 миль (Jaguar E‑PACE)* і до 53 км/33 миль (Jaguar F‑PACE)* ходу на одному заряді. Це робить його ідеальним для щоденних поїздок з нульовими вихлопними викидами в режимі повністю електричного автомобіля (EV). Його можна легко зарядити протягом ночі за допомогою домашнього зарядного пристрою чи навіть розетки, або ж за допомогою мережі загальнодоступних зарядних точок, що постійно розширюється.
ЯКІ ВОНИ В КЕРУВАННІ?

ЯКІ ВОНИ В КЕРУВАННІ?

В режимі повністю електричного автомобіля PHEV практично безшумний, а оптимальна витонченість забезпечується завдяки плавному переходу на бензиновий двигун. Використання гібридного режиму, що є поєднанням електромотора та двигуна, забезпечує точну та безкомпромісну продуктивність, збільшуючи потужність для плавного та енергійного прискорення.

ЯК ЗАРЯДЖАТИ PHEV?

PHEV можна заряджати за допомогою встановленого майтром домашнього зарядного пристрою, домашньої розетки, а також у загальнодоступних місцях для заряджання, розташованих, наприклад, біля спортивних комплексів, торгових центрів та на автомагістралях.

ШВИДКІСТЬ ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА<sup>1</sup>

ШВИДКІСТЬ ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА1

Домашні зарядні пристрої на 7 кВт: для заряджання на 80% - не менше 1 години 24 хвилин для Jaguar E‑PACE PHEV / для заряджання на 80% - не менше 1 години 40 хвилин для Jaguar F‑PACE PHEV

трьохконтактні побутові розетки: для заряджання на 80% - не менше 5 годин для Jaguar E‑PACE PHEV / для заряджання на 80% - не менше 5 годин 30 хвилин для Jaguar F‑PACE PHEV

Демонструється модель: Jaguar F-PACE HSE
ШВИДКІСТЬ ЗАРЯДЖАННЯ ВІД ГРОМАДСЬКИХ ЗАРЯДНИХ ТОЧОК<sup>1</sup>

ШВИДКІСТЬ ЗАРЯДЖАННЯ ВІД ГРОМАДСЬКИХ ЗАРЯДНИХ ТОЧОК1

Громадські зарядні пристрої на 7 кВт: для заряджання на 80% - не менше 1 години 24 хвилин для Jaguar E‑PACE PHEV / для заряджання на 80% - не менше 1 години 40 хвилин для Jaguar F‑PACE PHEV

Зарядні пристрої на 50 кВт: для заряджання на 80% - не менше 30 хвилин для Jaguar E‑PACE PHEV / для заряджання на 80% - не менше 30 хвилин для Jaguar F‑PACE PHEV

Демонструється модель: Jaguar E-PACE R-Dynamic HSE
ЩО ВПЛИВАЄ НА ВІДСТАНЬ, ЩО Я ЗМОЖУ ПРОЇХАТИ?

ЩО ВПЛИВАЄ НА ВІДСТАНЬ, ЩО Я ЗМОЖУ ПРОЇХАТИ?

In full Electric Vehicle (EV) mode, your battery is the single source of energy for everything. So your driving style, the features you use in your cabin, and even the conditions you drive in will influence your range. To maximise fuel economy in Hybrid mode, your Jaguar’s Predictive Energy Optimisation feature uses the gradient and speed for a specified route in your navigation system to intelligently switch between the electric motor and engine.
ЧИ МОЖЕ PHEV ЗЕКОНОМИТИ КОШТИ?

ЧИ МОЖЕ PHEV ЗЕКОНОМИТИ КОШТИ?

Нижчі експлуатаційні витрати, пільги при купівлі та економія на податках — ось лише деякі переваги, завдяки яким перехід на PHEV може бути економічно вигідним у порівнянні зі звичайним бензиновим або дизельним автомобілем.
СКІЛЬКИ ДІЄ ГАРАНТІЯ НА АКУМУЛЯТОР?

СКІЛЬКИ ДІЄ ГАРАНТІЯ НА АКУМУЛЯТОР?

На PHEV від Jaguar поширюється гарантія на акумулятор до 6 років або 100 000 км (60 000 миль) ходу, залежно від того, що настане раніше.

АВТОМОБІЛІ PLUG-IN HYBRID ВІД JAGUAR

JAGUAR F-PACE

JAGUAR F-PACE

Цей розкішний позашляховик пропонує захоплююче поєднання ефективності Plug-in Hybrid, повсякденної практичності, ефектного дизайну та спортивної керованості.
JAGUAR E-PACE

JAGUAR E-PACE

Jaguar E‑PACE — це унікальне поєднання зовнішнього вигляду, маневреності та динамічного водіння. Він включає в себе усі переваги Plug-in Hybrid та компактного позашляховика.

ЩЕ БІЛЬШЕ ПРО ЕЛЕКТРОКАРИ

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНІ АВТОМОБІЛІ

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНІ АВТОМОБІЛІ

Технології повністю електричних автомобілів Jaguar поєднують продуктивність спортивного автомобіля та нульові вихлопні викиди.
ПОЯСНЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ MILD HYBRID

ПОЯСНЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ MILD HYBRID

MHEV відновлює енергію, яка зазвичай втрачається під час уповільнення, використовуючи її для підтримки бензинового чи дизельного двигуна.

Jaguar Land Rover Limited перебуває у постійному пошуку шляхів для вдосконалення технічних характеристик, дизайну та продуктивності своїх автомобілів, запчастин та аксесуарів, постійно вносячи зміни. Компанія залишає за собою право вносити зміни без попередження.

*Офіційні показники споживання палива для F-PACE PHEV л/100 км (галлонів на милю): 2,4 (117,7) у змішаному циклі; NEDC еквівалент (NEDC2) CO₂ - 139 г/км. Запас ходу електродвигуна: до 59 км (37 миль). Офіційні показники споживання палива для E-PACE PHEV (у л/100 км (галлонах на милю): у комбінованому режимі 2,0 (141). NEDC еквівалент (NEDC2) CO₂ - 45 г/км. Запас ходу електродвигуна: до 60 км (37 милі). Наведені цифри є результатом офіційних випробувань з повністю зарядженою батареєю, що проводилися виробником відповідно до законодавства ЄС. Інформація надається лише для приблизного порівняння, оскільки реальні цифри можуть відрізнятися. Показники викидів CO₂, а також економії палива, запасу ходу та споживання електроенергії можуть відрізнятися залежно від таких факторів, як стиль водіння, навколишні умови, навантаження, зношеність коліс, використання аксесуарів. Показники запасу ходу базуються на випробуваннях серійного автомобіля за стандартизованим маршрутом. Показник запасу ходу може відрізнятися залежно від типу автомобілю та стану акумулятора.

Наведені цифри - це NEDC2 (Новий європейський їздовий цикл-2), обчислені за результатами офіційних тестів WLTP (Всесвітній цикл узгоджених випробувань транспортних засобів у полегшених умовах) виробника відповідно до законодавства ЄС. Лише для порівняння. Реальні цифри у світі можуть відрізнятися. Дані про об’єм викидів CO₂ та економію пального можуть відрізнятися залежно від кріплення коліс та встановленого опційного обладнання. Дані NEDC2 вимірювалися за урядовою формулою з даних WLTP та еквівалентні тим, якими вони мали б бути у старому тесті NEDC. Після цього можна застосовувати правильний податковий режим


Переглянути дані WLTP для F-PACE
Переглянути дані WLTP для E-PACE


WLTP - це нові офіційні випробування ЄС, що використовуються для розрахунку стандартизованого споживання пального та даних об’єму викидів CO2 для пасажирських автомобілів. Вони вимірюють витрату пального та енергії, пробіг без дозаправлення та викиди. Випробування розроблені так, щоб забезпечити цифри, наближені до реальних характеристик руху в усьому світі. Автомобілі тестуються з опційним обладнанням, за більш вибагливою процедурою випробування та із суворішим режимом руху.

††Переглянути дані WLTP для I-PACE
WLTP - це нові офіційні випробування ЄС, що використовуються для розрахунку стандартизованого споживання пального та даних об’єму викидів CO2 для пасажирських автомобілів. Вони вимірюють витрату пального та енергії, пробіг без дозаправлення та викиди. Випробування розроблені так, щоб забезпечити цифри, наближені до реальних характеристик руху в усьому світі. Автомобілі тестуються з опційним обладнанням, за більш вибагливою процедурою випробування та із суворішим режимом руху.

1 Тривалість зарядки залежить від переліку факторів, але не обмежується ними: стан і час зарядки батареї, температура акумулятора, фактичне використання.

2 Витрата палива: Н/З. Викиди CO₂: 0 (г/км). Запас ходу електродвигуна: до 470 км (292 милі). Показники запасу ходу базуються на випробуваннях серійного автомобіля за стандартизованим маршрутом. Показники споживання енергії та запас ходу можуть відрізнятися залежно від таких факторів, як стан автомобіля та акумулятора, фактичний маршрут, навколишні умови та стиль водіння. Наведені цифри є результатом офіційних випробувань, що проводилися виробником відповідно до законодавства ЄС. Інформація надається лише для порівняння. Реальні цифри можуть відрізнятися. Показники викидів CO₂, а також економії палива, запасу ходу та споживання електроенергії можуть відрізнятися залежно від таких факторів, як стиль водіння, навколишні умови, навантаження, зношеність коліс, використання аксесуарів.

3 Дані про об’єм викидів CO₂ та економію пального можуть відрізнятися залежно від таких умов, як стиль водіння, навколишні умови, навантаження, зношеність коліс, використання аксесуарів.