ДОДАТОК REMOTE

ДОДАТОК REMOTE

Додаток Remote1, 2надає інформацію про ваш автомобіль, забезпечуючи контроль налаштувань безпеки і технічного стану зі смартфона.


Доступно в межах вашого пакету підписки Remote.

КЕРУЙТЕ ЗВІДУСІЛЬ

ДИСТАНЦІЙНИЙ КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ

Підготуйте свій Jaguar заздалегідь, встановивши необхідну температуру, щоб Ви та Ваші пасажири почувалися комфортно відразу після посадки в автомобіль.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН АВТОМОБІЛЯ

Перевірте рівень палива та запас ходу, стан дверей/вікон та замків. Ви можете побачити, де ви востаннє паркували свій Jaguar, і знайти шлях назад за допомогою пішохідних вказівок.

ПЕРЕВІРКА СТАНУ АВТОМОБІЛЯ

Отримуйте інформацію щодо технічного стану автомобіля, таку як низький рівень рідини, та отримуйте поради для їхнього швидкого та ефективного усунення.

ВІДСТЕЖЕННЯ ПОДОРОЖЕЙ

Ця додаткова функція може автоматично записувати історію ваших поїздок, включаючи статистику маршруту та пробіг. Цю інформацію можна експортувати в Excel та надіслати електронною поштою для використання у звітах про витрати.

РЕЖИМ БЕЗПЕКИ

Забезпечте собі спокій та відчуття безпеки з режимом Guardian,  який повідомляє вас про будь-яку несанкціоновану взаємодію з вашим автомобілем3, 4 : 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

СПОВІЩЕННЯ ПРО КРАДІЖКУ

у випадку спрацювання автоматичного сповіщення про викрадення вашого автомобіля4 ви отримаєте відповідне повідомлення у своєму додатку.

НАГАДУВАННЯ ПРО БЛОКУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ

Якщо ваш Jaguar залишається розблокованим протягом 15 хвилин, система надішле вам сповіщення на смартфон та дозволить дистанційно заблокувати двері автомобіля, незалежно від вашого місцезнаходження.

СИГНАЛ/СПАЛАХ ФАР

Ця функція вмикає аварійну сигналізацію Вашого Jaguar, ближнє світло фар та звуковий сигнал, щоб допомогти Вам знайти автомобіль на переповненій стоянці.

ДИСТАНЦІЙНЕ БЛОКУВАННЯ/РОЗБЛОКУВАННЯ

Зачинайте та відчиняйте двері, активуйте сигналізацію, складайте дзеркала заднього виду, закривайте вікна та активуйте аварійну світлову сигналізацію - все це можливо одним натисканням кнопки.

ДИСТАНЦІЙНЕ СКИДАННЯ СИГНАЛІЗАЦІЇ

Якщо сигналізація вашого автомобіля активується, сповіщення на вашому смартфоні дозволить вам негайно її скинути.

ФУНКЦІЯ АКТИВАЦІЇ

Щоб заощадити заряд акумулятора, деякі несуттєві функції пульта дистанційного керування будуть деактивовані, якщо ви не будете керувати Jaguar протягом 4 днів. Запланувавши активацію, ви зможете увімкнути ці функції у вибраний вами час.

ІНТУЇТИВНО ЗРОЗУМІЛІ ФУНКЦІЇ БЕЗПЕКИ

Якщо хтось незаконно заволодіє вашим Jaguar, Secure Tracker та Secure Tracker Pro допоможуть вам бути на крок попереду.
ІНТУЇТИВНО ЗРОЗУМІЛІ ФУНКЦІЇ БЕЗПЕКИ

1.0Доступно для завантаження з Apple App Store або Google Play для більшості версій AndroidTMта AppleTMДля користувачів смартфонів з iOS, програма Jaguar Remote App вимагає підключення до мережі, сумісного смартфона, наявності облікового запису InControl та активної підписки на Remote. Щоб продовжити використовувати відповідні функції після закінчення початкового періоду підписки, вам необхідно буде оновити підписку та продовжити передплату.


2.0Функції InControl та їх наявність залежать від ринку — перевірте з вашим дилером Jaguar наявність та повні умови для місцевого ринку. Деякі функції потребують використання SIM-карти з відповідним тарифом. Після закінчення початкового рекомендованого вашим дилером терміну, необхідно буде продовжити передплату. Покриття мобільної мережі не може бути гарантована у всіх локаціях. Надана на цій сторінці інформація про технології та їх зовнішній вигляд, включаючи оформлення екрана і послідовності дій, може бути змінена в залежності від версії програмного забезпечення, оновлень, а також інших системних/візуальних налаштувань, пов’язаних з вибором різних опцій. Повні умови та положення можна знайти тут.  


3.0Доступно лише на окремих ринках.


4.0Для користування послугами InControl Remote, Secure Tracker або Secure Tracker Pro потрібна передплата, а також наявність облікового запису InControl. Системи Secure Tracker і Secure Tracker Pro мають бути активовані, а автомобіль має знаходитися в зоні покриття мережі. Щоб продовжити користуватися відповідною функцією після закінчення початкового періоду підписки, необхідно оновити підписку та продовжити передплату.