ДОСЛІДИТИ JAGUAR F-PACE

ДОСЛІДИТИ JAGUAR F-PACE

ПОТУЖНІ ПРОПОРЦІЇ

An imposing silhouette moulded around the distinctive front grille, inspired by our signature monogram pattern.

Опціональні світлодіодні фари Pixel із фірмовими денними ходовими вогнями (DRL) забезпечують ще більшу видимість за будь-яких умов.

F-Pace 24MY
НАТИСНІТЬ ДЛЯ ВЗАЄМОДІЇ

ОСЯЯНА СОНЦЕМ ЕЛЕГАНТНІСТЬ

Спокійний, просторий салон, залитий природним світлом завдяки опціональному розсувному панорамному даху. Оберіть шкіряні сидіння Windsor Performance Seats для максимальної динаміки та комфорту.
СТВОРИТИ СВІЙ ВЛАСНИЙ

БЕЗДОГАННА ДИНАМІКА

Безкомпромісна продуктивність у низці двигунів, об'єднаних інтелектуальною динамікою та технологією AWD від Jaguar.

Максимальна ефективність, яку забезпечує гібридний електромобіль Jaguar F-PACE із запасом ходу на електротязі до 65 км.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ РЕЖИМИ ВОДІННЯ

Гібридний режим оптимізує ефективність. Режим економії зберігає заряд батареї, щоб ви могли скористатися ним в режимі електромобіля — ідеальний для подорожей міськими зонами з чистим повітрям.
ЗАПАС ХОДУ НА ЕЛЕКТРОТЯЗІ
РОЗУМНЕ ЗАРЯДЖАННЯ

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

0-100 КМ/ГОД

4,0 секунди

прискорення від 0-60 км/год за 3,8 секунди на Jaguar F-PACE P550.

МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

575 PS**

400 кВт на Jaguar F-PACE P575.

ВИКИДИ (ВІД)

37 г/км**

ОБСЯГ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ

1.842 літри

Обсяг рідини — галузевий стандарт, який визначається як обсяг рідини, необхідної для повного заповнення багажного простору на Jaguar F-PACE P250.

ЛЕГКЕ КЕРУВАННЯ

Реагуйте на дорожню ситуацію в режимі реального часу. Опціональна система адаптивної динаміки Jaguar E-PACE автоматично регулює підвіску автомобіля, перемикання передач і кермове управління для оптимального водіння. Отримайте повний контроль над автомобілем за допомогою системи Configurable Dynamics, щоб налаштувати його відповідно до вашого стилю водіння.

ВПЕВНЕНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКИХ УМОВ

З системою повного приводу (AWD) ви можете впевнено керувати автомобілем за будь-яких умов. На складних або несприятливих внаслідок негоди поверхнях обирайте опціональну систему адаптивного реагування на стан дорожнього покриття (AdSR), яка розпізнає відмінності у дорожньому покритті для забезпечення максимального можливого зчеплення з ним.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ФУНКЦІЇ

Насолоджуйтесь легким відчуттям зв'язку з безліччю технологій у вашому розпорядженні.

ЗАЛИШАЙТЕСЯ В КУРСІ ПОДІЙ

Зосередьтеся на дорозі завдяки доповненому водінню. Опціональний 12,3-дюймовий інтерактивний дисплей водія (IDD) і проєкційний дисплей.1 можна налаштувати для відображення важливої інформації про вашу подорож.

БЕЗДРОТОВА ЗАРЯДКА

Заряджайте сумісний пристрій на панелы бездротової зарядки під центральною консоллю.

Система очищення повітря у салоні Cabin Air Purification

Система очищення повітря у салоны фільтрує вхідне повітря від забруднюючих речовин, таких як пил та пилок.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

Вибирайте з цілого ряду функцій, покликаних спростити водіння та паркування. Ви можете отримати доступ до режиму допомоги водієві безпосередньо через оновлене кермо.

ПРОДОВЖУЙТЕ ДОСЛІДЖУВАТИ

МОДЕЛІ

МОДЕЛІ

Переглянути повний модельний ряд та технічні характеристики.
ОГЛЯД

ОГЛЯД

Неперевершена динаміка з характерним дизайном Jaguar.

Наведені цифри є результатом офіційних випробувань виробника відповідно до законодавства ЄС з повністю зарядженим акумулятором. Тільки для порівняння. Реальні цифри можуть відрізнятися. CO2, економія палива, споживання енергії та показники запасу ходу можуть змінюватись в залежності від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, встановлення коліс, встановлене додаткове обладнання, фактичний маршрут та стан акумулятора. Показники дальності базуються на серійному автомобілі за стандартним маршрутом.

1.0Опціональна функція. Водій має забезпечити постійний контроль над автомобілем.
2.0Підключена навігація вимагатиме додаткової передплати після закінчення початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Jaguar.

Опційні функції та їх наявність можуть варіюватися залежно від специфікації автомобіля (модель та силовий агрегат) та від ринків, або для їх встановлення можуть бути необхідними інші додаткові функції. За додатковою інформацією зверніться до вашого місцевого дилера або конфігуруйте ваш автомобіль онлайн.

Водії повинні використовувати вбудовані в автомобіль функції лише тоді, коли це не порушує безпеку. Водій має забезпечити постійний контроль над автомобілем.

Функції Pivi та InControl, опції, послуги сторонніх постачальників та їх наявність залежать від ринку — перевірте з вашим дилером Jaguar наявність та повні умови для місцевого ринку. Певні функції пов’язані з підпискою, яку необхідного продовжувати після закінчення первинного терміну, який порадив вам дилер. Можливість під’єднання до мобільних мереж не гарантується в усіх місцевостях. Інформація та зображення, що відображаються у зв’язку з технологією InControl, у тому числі екрани та послідовності, залежать від оновлення програмного забезпечення, контролю версій та інших системних/візуальних змін залежно від обраних опцій. Amazon, Alexa і всі пов’язані з ними логотипи є товарними знаками Amazon.com, Inc. або її дочірніх та асоційованих компаній. Деякі функції Alexa залежать від технології «Розумний будинок». Для використання Amazon Alexa потрібен обліковий запис Amazon.

MeridianTM є зареєстрованою торговою маркою Meridian Audio Ltd. Trifield і пристрій із трьома полями є торговою маркою Trifield Productions Ltd.