JAGUAR XE

Орієнтовна вартість від
2,359,835 ₴ гривень

ДИЗАЙН ЕКСТЕР'ЄРУ

Car head light
Jaguar XE підкреслює впевнений дизайн, починаючи від мускулистого кузова та рельєфного капота, бамперів, передньої решітки та легкосплавних дисків.
Витончені та елегантні світлодіодні фари з фірмовими DRL та анімованими показниками повороту є стандартними для Jaguar XE. Ззаду тонкі світлодіодні задні фариі доповнюють спортивний стиль автомобіля.
Jaguar XE втілює все, у що ми віримо: стильний дизайн, точну інженерію та неймовірне відчуття захоплення.
XE 24MY
НАТИСНІТЬ ДЛЯ ВЗАЄМОДІЇ

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ

A woman sitting on a driving seat

Аеродинамічний Інтер’єр забезпечує винятковий рівень комфорту. Насолоджуйтеся зручними сидіннями DuoLeatheroropt із розкішною обробкою шкіри Windsor.

Настроюване освітлення салону дає вам повний контроль над атмосферою у вашому Jaguar XE, за допомогою вибору кольорів, які допоможуть створити ідеальний настрій.

Селектор Jaguar SportShift, JaguarDrive Control і піднята центральна консоль уособлюють спортивну сутність Jaguar XE.

ОСОБЛИВОСТІ

Car driven on lighten round road track

Jaguar XE поєднує динамічну керованість із передовими технологіями водіння, для підвищення продуктивністі.

Наповнений інтуїтивно зрозумілими та чутливими технологіями.
Функції допомоги водієві роблять подорожі простішими та безпечнішими завдяки гнучкому багажному простору об’ємом 394 літри. Зберігайте свої портативні речі першої необхідності за допомогою невеликих і бокових відсіків.

ОБЕРІТЬ СВОЮ МОДЕЛЬ

ТРИМАЙТЕ МЕНЕ В КУРСІ

ТРИМАЙТЕ МЕНЕ В КУРСІ

 • 19-дюймові колісні диски
 • пакет Black Pack
 • Gloss Grey Figured Ebony veneer
 • Передні спортивні сидіння водія з перфорованою шкірою Windsor з електропідігрівом за 16 ​​налаштуваннями і пам’яттю
 • MeridianTM Система звуку
JAGUAR XE R-DYNAMIC SE

JAGUAR XE R-DYNAMIC SE

 • 19-дюймові колісні диски
 • Передні спортивні сидіння водія з перфорованою обробкою DuoLeather з електропідігрівом у 12 напрямках і пам’яттю
 • пакет Black Pack
 • 10-дюймовий сенсорний екран із Pivi Pro1
 • MeridianTM Система звуку
JAGUAR XE R-DYNAMIC S

JAGUAR XE R-DYNAMIC S

 • 18-дюймові колісні диски
 • Дверні дзеркала з підігрівом, електроприводом, електроприводом, системою пам’яті з підсвічуванням і автоматичним затемненням з боку водія
 • Світлодіодні фари з фірмовими DLR та системою автоматичного асистента дальнього світла
 • Передні спортивні сидіння з оздобленням перфорованою шкірою DuoLeather з електричним регулюванням за 12 налаштуваннями з пам’яттю водія
 • Бездротовий Apple CarPlay®2 та Android AutoTM3
JAGUAR XE 300 SPORT

JAGUAR XE 300 SPORT

 • 20-дюймові колісні диски
 • Задні двері з електроприводом
 • Передні спортивні сидіння водія з перфорованою обробкою DuoLeather з електропідігрівом за 16 ​​налаштуваннями і пам’яттю
 • Extended Black Exterior Pack із чорними бічними порогами та кришками дзеркал
 • Яскраві металеві педалі

ТРИМАЙТЕ МЕНЕ В КУРСІ

JAGUAR XE МОДЕЛІ

JAGUAR XE МОДЕЛІ

Переглянути повний модельний ряд.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Перегляньте факти та цифри.
ГАЛЕРЕЯ

ГАЛЕРЕЯ

Переглянути зображення XE.

**Перегляньте цифри WLTP.
Наведені цифри є результатом офіційних випробувань виробника відповідно до законодавства ЄС. Тільки для порівняння. Реальні цифри можуть відрізнятися. CO2 показники економії палива можуть відрізнятися залежно від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, встановлення коліс та встановлені аксесуари.

1Підключена навігація вимагатиме подальшої підписки після початкового терміну, який повідомить ваш дилер Jaguar.
2Ваш автомобіль готовий до роботи з Apple CarPlay. Сервіси, які пропонує Apple CarPlay, залежать від доступності функцій у вашій країні. Для отримання додаткової інформації див. https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.
3Ваш автомобіль готовий до роботи з Android Auto. Послуги, які пропонує Android Auto, залежать від доступності функції у вашій країні. Додаткову інформацію див. на веб-сторінці https://www.android.com/auto/.

Додаткові функції та їх доступність можуть відрізнятися залежно від специфікації автомобіля (моделі та трансмісії) і ринку або вимагати встановлення інших функцій для встановлення. Будь ласка, зверніться до місцевого дилера для отримання додаткової інформації або створіть свій автомобіль за допомогою конфігуратора.

Водії повинні використовувати функції автомобіля лише тоді, коли це безпечно. Водії повинні переконатися, що вони постійно контролюють транспортний засіб.

Функції Pivi та InControl, опції, послуги сторонніх розробників та їх доступність залишаються залежними від ринку – уточнюйте у свого дилера Jaguar наявність на місцевому ринку та повні умови. Певні функції надаються з передплатою, яка потребує подальшого поновлення після початкового терміну, рекомендованого вашим Продавцем. Підключення до мобільної мережі не може бути гарантовано в усіх місцях. Інформація та зображення, що відображаються у зв’язку з технологією InControl, включаючи екрани або послідовності, підлягають оновленню програмного забезпечення, контролю версій та іншим системним/візуальним змінам залежно від вибраних параметрів. Amazon, Alexa та всі пов’язані логотипи є товарними знаками Amazon.com, Inc. або її філій. Деякі функції Alexa залежать від технології розумного будинку. Для використання Amazon Alexa потрібен обліковий запис Amazon.

MeridianTM є зареєстрованою торговою маркою Meridian Audio Ltd. Trifield, а пристрій із трьома полями є торговою маркою Trifield Productions Ltd.
Apple CarPlay є торговельною маркою Apple Inc. Можуть застосовуватися умови Apple Inc для кінцевих користувачів.
Android Auto є торговою маркою Google LLC.