Глосарій

Дізнайтеся більше про технології та особливості автомобілів Jaguar.

СПЕЦІАЛЬНІ ФУНКЦІЇ РОЗШИРЕНОЇ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ
АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ З ФУНКЦІЄЮ АВТОМАТИЧНОГО ДОТРИМАННЯ ДИСТАНЦІЇ

Адаптивний круїз-контроль застосовує радіолокаційну технологію для автоматичного налаштування вашої швидкості з метою підтримання безпечної дистанції з авто попереду. Якщо автомобіль попереду сповільнюється, ваш Ягуар уповільнює швидкість для дотримання безпечної дистанції. Щойно шлях попереду стає вільний, ваш автомобіль набирає заздалегідь заданої швидкості. Якщо автомобіль попереду зупиняється, система автоматичного дотримання дистанції плавно зупиняє ваш автомобіль. Після відновлення руху транспортного потоку натисніть на педаль акселератора і ваше авто знову поїде слідом за автомобілем попереду.

АВТОНОМНЕ ЕКСТРЕНЕ ГАЛЬМУВАННЯ

Завдяки цій функції ваша машина завжди перебуває в стані готовності. У разі виявлення небезпеки зіткнення автомобіль попереджує водія звуковим і візуальним сигналом, надаючи йому час для дії. Якщо водій не реагує і вірогідність зіткнення залишається високою, то система задіює гальма, знижуючи силу можливого удару.
Дізнайтеся більше про Автономне аварійне гальмування.

АВТОМАТИЧНЕ ВВІМКНЕННЯ ФАР ДАЛЬНЬОГО СВІТЛА

Ця система автоматично перемикає між ближнім та дальнім світлом фар, коли це необхідно, керуючись даними сенсора, розміщеного спереду дзеркала заднього виду.

КОНТРОЛЬ СЛІПИХ ЗОН

Система контролю сліпих зон сповіщає про зближення з іншим автомобілем, що перебуває у вашій сліпій зоні, за допомогою малого світлового сигналу у відповідному дзеркалі заднього огляду. Якщо ж ви рухаєтеся в напрямку перешкоди, то система попередить про потенційну загрозу інтенсивним спалахом.
Дізнайтеся більше про Контроль сліпих зон

КОНТРОЛЬ СТАНУ ВОДІЯ

Наш контроль стану водія знає, коли ви лише трохи втомилися, а коли ось-ось почнете засинати за кермом від утоми. Система дасть вам попередження про те, що потрібно відпочити.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ ПАРКУВАННІ ПЕРЕДНІМ І ЗАДНІМ ХОДОМ

Наша система допомоги при паркуванні переднім і заднім ходом допомагає здійснювати маневри безпечно та невимушено. Коли вам потрібно здати назад або ви активуєте систему в ручному режимі, вмикаються розташовані на передніх та задніх бамперах сенсори. Коли ви припарковуєтеся, сенсорний екран показує, як близько ви знаходитеся від перешкод. Аудіосистема дублює повідомлення в голосовому режимі.

РОЗУМНИЙ ОБМЕЖУВАЧ ШВИДКОСТІ

Коли він активований, система розумного обмеження швидкості застосовує розпізнавання дорожніх знаків для контролю швидкості руху вашого автомобіля.

СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ЗМІНУ СМУГИ РУХУ

Наша система попередження зміни смуги руху здатна зробити ваші поїздки більш безпечними. Вона відстежує ненавмисний виїзд за межі вашої смуги руху та сповіщає про це візуальним сигналом і легкою вібрацією керма.
Дізнайтеся більше про Систему попередження зміни смуги руху

СИСТЕМА ДОТРИМАННЯ СМУГИ РУХУ

Система допомоги руху по ряду може допомогти зробити довгі подорожі більш безпечними. Вона визначає коли ваша машина мимоволі виходить за межі вашої смуги та скеровує м'яко вас назад.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ ПАРКУВАННІ (ПАРАЛЕЛЬНОМУ І ВИЇЗДІ)

Система помітно спрощує паралельну парковку в умовах обмеженого простору, скеровуючи ваш автомобіль до потрібного місця. Вам потрібно лише вибрати відповідний напрямок та контролювати швидкість автомобіля за допомогою педалей газу та гальм. Система також перебере на себе керування при виїзді з місця паркування. Візуально і за допомогою сигналів вона допоможе вам припаркуватися і виїхати з місця парковки.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ ПАРКУВАННІ (ПАРАЛЕЛЬНОМУ, ПЕРПЕНДИКУЛЯРНОМУ І ВИЇЗДІ)

Наша система допомоги при паркуванні робить паралельне та перпендикулярне паркування легким як ніколи, скеровуючи ваш автомобіль до потрібного місця.
Дізнайтеся більше про Систему допомоги при паркуванні

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ

Наша система розпізнавання дорожніх знаків прочитує знаки обмеження швидкості та заборони обгону й показує їх на екрані.

ДОПОМОГА ПРИ ПАРКУВАННІ ЗАДНІМ ХОДОМ

Наша система допомоги при паркуванні заднім ходом допомагає здавати назад в умовах обмеженого простору. Коли ви вибираєте рух назад, розташовані на задньому бампері сенсори вмикаються автоматично. Коли ви припарковуєтеся, сенсорний екран показує, як близько ви знаходитеся від перешкод. Аудіосистема дублює повідомлення в голосовому режимі.

ВИЯВЛЕННЯ НАБЛИЖЕННЯ ТРАНСПОРТУ ПІД ЧАС РУХУ ЗАДНІМ ХОДОМ

Ця система попереджає вас про наявність автомобілів, пішоходів або інших об’єктів, які рухаються в напрямку до вашого авто, коли ви здаєте назад. У разі наближення перешкоди система сповістить вас про це візуально та в голосовому режимі, інформуючи про небезпеку позаду вас, навіть коли її не видно.

ДОПОМОГА ПРИ ПАРКУВАННІ З ОГЛЯДОМ НА 360°

Наша система допомоги при паркуванні з оглядом на 360° додає вам впевненості при маневруванні за умов обмеженого простору. Розташовані по периметру автомобіля сенсори вмикаються автоматично, коли починається рух назад або коли систему активовано вручну. Система камер кругового огляду виводить на сенсорний екран зображення навколишнього простору на 360°. Це полегшує виконання таких маневрів, як паркування на узбіччях або пересування в умовах обмеженого простору й на перехрестях.

РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
АДАПТИВНА ДИНАМІКА

Система адаптивної динаміки аналізує рухи автомобіля до 500 разів на секунду, реагуючи майже миттєво й забезпечуючи бездоганний контроль та мінімізацію крену кузова. Керовані електронікою амортизатори безупинно регулюються з метою оптимізації налаштувань підвіски. Ця функція забезпечує оптимальний контроль динаміки та комфорт під час руху.
Дізнайтеся більше про Адаптивну динаміку

АЛЮМІНІЄВА ПОДВІЙНА ПІДВІСКА ПОПЕРЕЧНОГО ВАЖЕЛЯ

Розглядається як найкраща конфігурація передньої підвіски. Алюмінієва подвійна підвіска поперечного важеля забезпечує точну керованість та чутливість керування.

ВСЕПОВЕРХНЕВИЙ ПРОГРЕСИВНИЙ КОНТРОЛЬ (ВПК)

Технологія ВПК застосовується для контролю на малих швидкостях, що допомагає автомобілеві впевнено почуватися в ситуаціях з низьким зчепленням з дорогою. Після налаштування за допомогою кнопки круїз-контролю ви обираєте «цільову» швидкість між 3,6 та 30 км на годину, яку система у подальшому витримує, забезпечуючи оптимальне зчеплення. ВПК додає водіям Jaguar впевненості на слизьких, нетривких або обмерзлих поверхнях, горбистій місцевості та при русі схилами. Дізнайтеся більше про ВПК

ПОВНИЙ ПРИВІД (ПП)

ПП Jaguar підвищує динаміку автомобіля і забезпечує посилену тягу за будь-яких погодних умов. Система ПП гарантує автомобілеві високу продуктивність і досконалу врівноваженість, що забезпечує впевнену керованість, притаманну Jaguar спритність та поліпшує характеристики заднього приводу.
Дізнайтеся більше про ПП

СИСТЕМА НАЛАШТУВАННЯ ДИНАМІКИ

Завдяки цій системі можна індивідуально налаштувати підвіску, кермове керування, дросельну заслінку та трансмісію.
Дізнайтеся більше про Систему налаштування динаміки

СИСТЕМА ДИНАМІЧНОГО КОНТРОЛЮ КУРСОВОЇ СТІЙКОСТІ (СДКС)

Система динамічного контролю курсової стійкості постійно контролює колеса автомобіля за допомогою сенсорів і допомагає водієві відновити стійкість автомобіля у разі її втрати або незадовільного зчеплення з дорогою. Система динамічного контролю курсової стійкості застосовує гальмівне зусилля до всіх або до окремого колеса та модулює потужність двигуна для гарантування безпеки та контролю руху.

ЕЛЕКТРОННИЙ АКТИВНИЙ ДИФЕРЕНЦІАЛ

Електронний активний диференціал аналізує рух автомобіля та характеристики місцевості й співпрацює із системами тяги, контролю курсової стійкості й антиблокувальною гальмівною системою, щоб максимізувати тягу й поліпшити контроль при проходженні поворотів. Повний електронний контроль блокування заднього диференціалу дозволяє системі регулювати блокування крутного моменту між колесами й застосовувати блокування крутного моменту практично миттєво, – це забезпечує точне вписування у круті повороти й можливість якнайшвидшого прискорення при виході з нього завдяки тому, що крутний момент на кожному колесі є регульований.

ЕКСТРЕНЕ ГАЛЬМУВАННЯ

Коли гальма застосовуються швидко, ця система збільшує гальмівну силу до максимуму, щоб скоротити гальмівну дистанцію. Вона також допомагає утримувати контроль над кермом у непередбачуваних ситуаціях.Коли гальма застосовуються швидко, ця система збільшує гальмівну силу до максимуму, щоб скоротити гальмівну дистанцію. Вона також допомагає утримувати контроль над кермом у непередбачуваних ситуаціях.

СИСТЕМА ЗАПОБІГАННЯ ПРОБУКСОВЦІ ЗАВДЯКИ ПІДВИЩЕННЮ ОБЕРТІВ ДВИГУНА (СЗПЗПОД)

СЗПРПОД зменшує ймовірність блокування коліс, що виникає через стопоріння двигуна в умах слизької дорожньої поверхні. Система спрацьовує шляхом короткочасного підвищення крутного моменту ведучих коліс залежно від обставин.

ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДСИЛЮВАЧ КЕРМОВОГО КЕРУВАННЯ (ЕПКК)

ЕПКК забезпечує неперевершений зворотний зв'язок, контроль та миттєве підсилення. Ця система активується за необхідності задля заощадження енергії. Завдяки складному комп’ютерному керуванню ЕПКК надає бездоганний контроль під час руху на високій швидкості та всебічну допомогу під час повільного маневрування.
Дізнайтеся більше про ЕПРУ

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ РУШАННІ НА СХИЛІ (СДРС)

Щоб допомогти водієві впевнено рушати на пагорбах і схилах, СДРС прикладає гальмівні зусилля довше ніж у звичайному режимі, завдяки чому водій має змогу спокійно переставити ногу з педалі гальм на педаль газу. Це запобігає самовільному скочуванню авто та знижує нервове навантаження на водія. СДРС активна завжди, її не треба вмикати.

СИСТЕМА РОЗУМНОЇ ДИНАМІКИ ТРАНСМІСІЇ (СРДТ)

Розроблена виключно для Jaguar. Унікальні алгоритми програмного забезпечення регулюють тягу в залежності від дорожніх умов. Щоразу, коли потребуються більші тягові зусилля, СРДТ передає точну дозу крутного моменту на передні колеса, – цей процес не займає більше ніж 165 мілісекунд. Пропонуючи безпечнішу й комфортнішу їзду, система заощаджує пальне і має нижчий рівень викидів у порівнянні зі звичайним повним приводом.
Дізнайтеся більше про Систему розумної динаміки трансмісії

ДВИГУНИ INGENIUM

Двигуни Ingenium від Jaguar та Land Rover розроблено з метою досягнення найкращих експлуатаційних якостей, продуктивності та ефективності.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ПРИВОДА JAGUAR

Ця система взаємодіє із системою контролю динамічної стабільності, системами двигуна та управління трансмісією для зміни багатовимірних характеристик двигуна, коробки передач та гальм. Вона пропонує різноманітні режими для оптимізації відгуку двигуна на різні режими їзди.

ІНТЕГРАЛЬНА ЗАДНЯ ПІДВІСКА

Інтегральна підвіска дозволяє автомобілеві реалізувати вишукану комбінацію ідеальної розкішної їзди з чутливим управлінням. Система відокремлює і незалежно адаптує бічні, поздовжні та вертикальні сили, що діють на підвіску, для досягнення покращеного контролю та комфорту. Багато компонентів підвіски є кованими або відлитими з алюмінію, – такі способи виготовлення є оптимальними для досягнення міцності і легкості конструкції підвіски.

ВЕКТОРИЗАЦІЯ КРУТНОГО МОМЕНТУ

Технологія векторизації крутного моменту забезпечує контрольоване незалежне гальмування внутрішніх передніх і задніх коліс, яке додає автомобілеві маневреності. У результаті вдається досягти кращої керованості для чіткішого проходження поворотів та надійного зчеплення з дорогою.

СИСТЕМА СТАБІЛІЗАЦІЇ ПРИЧЕПА (ССП)

Система підвищує стійкість автомобіля під час буксирування причепа. Якщо вона реєструє небезпечне розгойдування причепа, то допомагає відновити контроль над ситуацією, поступово уповільнюючи швидкість руху автомобіля завдяки зменшенню обертів двигуна та гальмуванню окремо правих і лівих коліс, щоб припинити розгойдування.

ВБУДОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ
ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ НА ЛОБОВОМУ СКЛІ

Проекційний дисплей з лазерною технологією показує основну інформацію на передньому склі, таку як швидкість руху, навігаційні дані, повідомлення круїз-контролю та дані системи розпізнавання дорожніх знаків. Зображення залишається чітким навіть при яскравому сонячному світлі. Голографічні технології забезпечують чудову насиченість кольорів, яскравість та контрастність. Водій має змогу швидко прочитувати показання приладів, не відводячи погляду від дороги.
Дізнайтеся більше про Проекційний дисплей на лобовому склі

InControl

InControl – це набір сервісів та додатків, за допомогою якого ви завжди на зв’язку зі своїм автомобілем, а також із зовнішнім світом. Навіть якщо ви далеко від автомобіля, за допомогою InControl ви завжди почуватиметеся поруч з вашим Jaguar.
Дізнайтеся більше про InControl

InControl Apps

InControl Apps дозволяє користуватися додатками вашого смартфона просто через сенсорний екран. InControl Apps допоможе вам спланувати поїздки, організувати робочий день, призначити зустріч, забронювати готель та дізнатися більше про навколишній світ.
Дізнайтеся більше про InControl Apps

InControl Protect

Зручність і впевненість. InControl Protect об'єднує в собі додаток InControl Remote, службу допомоги на дорогах Jaguar Assistance і функцію екстреного виклику SOS.

Перевіряйте рівень пального в баку дистанційно, знаходьте свій автомобіль на переповненій парковці, фіксуйте свої поїздки і навіть перевіряйте, чи не залишилося вікно вашого Jaguar відчиненим за допомогою додатки для смартфона InControl Protect.
Дізнайтеся більше про InControl Protect

INCONTROL SECURE

InControl Безпека застосовує трекінгову технологію, яка повідомить вас про спробу викрадення автомобіля, а також передасть правоохоронним органам дані про місцезнаходження вашого Jaguar для його повернення.
Дізнайтеся більше про InControl Secure

InControl Touch

InControl Touch – це новий стандарт мультимедійної системи на основі 8-дюймового сенсорного екрана з інтуїтивно зрозумілими сенсорним контролем. InControl Touch оперує найновішою навігаційною системою з 2D або 3D-мапами та має голосовий супровід. Система бездоганно синхронізується зі смартфоном і має мультимедійний, авто- та клімат-контроль.
Дізнайтеся більше про InControl Touch

InControl Touch Pro

InControl Touch Pro є найпередовішою мультимедійною системою Jaguar. Чутливий сенсорний екран пропонує найширший вибір аудіо-візуальних розваг. Система містить застосунок Gracenote, має функцію керування голосом і 10Гб вбудованої пам’яті для зберігання особистої інформації.
Дізнайтеся більше про InControl Touch Pro

АУДІОСИСТЕМА MERIDIAN

У співпраці з британською аудіокомпанією Meridian ™ ми створили три звукові системи з високими технічними характеристиками спеціально для Jaguar. Ви можете обирати між аудіосистемою потужністю 380 Вт, системою цифрового об’ємного звуку потужністю 825 Вт та аудіосистемою Meridian Reference потужністю 1300 Вт. Цифрова обробка сигналів (ЦОС) застосовує вдосконалений алгоритм корекції звуку в кабіні. Це пристосовує звучання музики до унікальної акустики салону Jaguar, а система Meridian Cabin Correction значно покращує чистоту та автентичність її звучання.

ДЛЯ ВЛАСНИКІВ
ADBLUE®

Дизельні моделі Jaguar мають встановлені системи AdBlue® для очистки вихлопних газів. AdBlue® є нетоксичною, негорючою, біоактивною присадкою, яка очищує гази у вихлопній системі автомобіля від оксиду азоту.
Дізнайтеся більше проAdBlue®

РІДИНА ДЛЯ СИСТЕМ ВИХЛОПУ ДИЗЕЛЬНИХ ДВИГУНІВ (РСВДД)

РСВДД, також відома, як AdBlue®, AUS 32 та ARLA 32, є нетоксичною, безбарвною негорючою рідиною без запаху. Вона зберігається в спеціальному резервуарі вашого авто і вприскується у вихлопну систему для очищення вихлопних газів.
Дізнайтеся більше про Рідину для систем вихлопу дизельних двигунів.

БЕЗПЕЧНІСТЬ ТА ПРАКТИЧНІСТЬ
ДОСТУП БЕЗ КЛЮЧА ACTIVITY KEY

Доступ без ключа робить життя ще легшим, адже він незамінний для тих, хто провадить активний спосіб життя. Ви можете надівати браслет Activity Key, щоб не носити з собою брелок з ключем. Браслет міцний і абсолютно водонепроникний. Займайтеся чим завгодно: стрибайте з парашутом чи плавайте, не розлучаючись з ключем від свого автомобіля. Традиційний брелок може залишатися поблизу авто, оскільки він деактивується з метою безпеки.
Дізнайтеся більше про Доступ без ключа Activity Key

ВІДЧИНЕННЯ БАГАЖНИКА ЖЕСТОМ

З допомогою сенсорного відчинення задніх дверей багажного відділення ви можете отримати доступ до багажника, навіть коли руки зайняті. Просто поставте ногу під один із задніх кутів автомобіля, і двері відчиняться або зачиняться автоматично.

Порівняйте моделі
Додайте аж до трьох моделей до порівняння
Створити свій Jaguar
Використовуйте конфігуратор для створення Вашого ідеального Jaguar
Завантажити брошуру
Переглянути та завантажити останні брошури Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar