ПОСІБНИК З НАЛАШТУВАННЯ СИСТЕМИ PIVI

ПОСІБНИК З НАЛАШТУВАННЯ СИСТЕМИ PIVI

1. Активуйте свій обліковий запис InControl

Щоб використовувати підключені послуги та підписки для вашого Jaguar, спочатку активуйте обліковий запис InControl. Якщо ви придбали новий Jaguar, ми рекомендуємо звернутися до вашого дилера для допомоги в процесі активації.

ПРИДБАЛИ СЕРТИФІКОВАНИЙ ВЖИВАНИЙ JAGUAR?

Пройдіть просту процедуру реєстрації, наведену нижче.


Зверніть увагу, якщо кнопка "Optimised Jaguar Assistance" (піктограма гайкового ключа) підсвічується на верхній консолі, необхідно звернутися за допомогою до місцего дилера Jaguar.

ПРИДБАЛИ СЕРТИФІКОВАНИЙ ВЖИВАНИЙ JAGUAR?

РЕГІСТРАЦІЯ INCONTROL

РЕЄСТРАЦІЯ У РОЗДРІБНОГО ПРОДАВЦЯ

РЕЄСТРАЦІЯ У РОЗДРІБНОГО ПРОДАВЦЯ

Після того, як ваш роздрібний продавець розпочне процес реєстрації в системі InControl, ви отримаєте електронне посилання для завершення активації.


Якщо ви не отримали листа з активацією від вашого продавця, перевірте папку "Спам".

САМОСТІЙНА РЕЄСТРАЦІЯ

САМОСТІЙНА РЕЄСТРАЦІЯ

Якщо ви придбали вживаний Jaguar або ваш роздрібний продавець не створив ваш обліковий запис, будь ласка, перейдіть за посиланням нижче.


Перш ніж почати, переконайтеся, що ваш Jaguar знаходиться у зоні з якісним покриттям мережі, а також, що у вас є під рукою реєстраційний номер та VIN-код.

2. НАЛАШТУВАТИ ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНУ СИСТЕМУ

ДОТРИМУЙТЕСЯ ВКАЗІВОК МАЙСТРА НАЛАШТУВАНЬ

Майстер налаштувань дозволяє легко конфігурувати та налаштовувати інформаційно-розважальну систему, включаючи синхронізацію смартфонів із системою та підбірки улюблених радіостанцій.
ДОТРИМУЙТЕСЯ ВКАЗІВОК МАЙСТРА НАЛАШТУВАНЬ

3. СИНХРОНІЗУВАТИ ПРОГРАМИ ТА ПРИСТРОЇ

ПІДКЛЮЧАЙТЕСЯ ДО ВБУДОВАНИХ ДОДАТКІВ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ У БУДЬ-ЯКИЙ МОМЕНТ

ПІДКЛЮЧАЙТЕСЯ ДО ВБУДОВАНИХ ДОДАТКІВ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ У БУДЬ-ЯКИЙ МОМЕНТ

Отримуйте інформацію про погоду та онлайн-медіа безпосередньо на сенсорному екрані7.0Не потребує окремого мобільного пристрою.


На панелі додатків інформаційно-розважальної системи оберіть піктограму "Підключення облікових записів" і знайдіть додаток, який ви бажаєте увімкнути. Ви можете відсканувати QR-код за допомогою свого смартфона або обрати "Надіслати мені на електронну пошту", щоб отримати посилання на сайт для входу на вашу електронну пошту.


Після підключення ви зможете відразу почати користуватися сервісом у своєму автомобілі. Підключені сервіси будуть відображатися у вигляді іконки в панелі додатків, як джерело медіа в медіаплеєрі або як активний календар у додатку "Agenda".

ПІД'ЄДНАЙТЕСЯ ДО APPLE CARPLAY<sup>TM</sup> АБО ANDROID AUTO<sup>TM</sup>

ПІД'ЄДНАЙТЕСЯ ДО APPLE CARPLAYTM АБО ANDROID AUTOTM

Завдяки Smartphone Pack, який входить до комплектації вашого автомобіля, ви зможете зручно користуватися додаткамиApple CarPlayTM 3таAndroid AutoTM 4.  


Просто підключіть пристрій до сенсорного екрану за допомогою Bluetooth або сертифікованого USB-кабелю для зручного використання.


ДЛЯApple CarPlayTM 3,переконайтеся, що на вашому iPhone встановлено останню версію iOS та увімкнено Siri®.Android AutoTM 4переконайтеся, що на вашому пристрої Google встановлено останню версію програми Android Auto та увімкнено асистент Google.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО AMAZON&nbsp;ALEXA

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО AMAZON ALEXA

Керуйте навігацією та музикою голосом. Amazon Alexa вбудована у вашу інформаційно-розважальну систему, тому вона швидка,  зручна та проста у використанні.5

КЕРУЙТЕ АВТОМОБІЛЕМ ВІДДАЛЕНО

Контролюйте безпеку, стан та функції вашого Jaguar зі смартфона за допомогою додатка Remote8.0Якщо ви зареєструвалися в Secure Tracker, вам знадобиться додаток Remote, щоб отримувати сповіщення про крадіжку.


Зверніть увагу, що функції додатка Remote можна використовувати лише після активації облікового запису InControl на веб-сайті My Jaguar Incontrol.

КЕРУЙТЕ АВТОМОБІЛЕМ ВІДДАЛЕНО

FAQ

ЯК ОНОВИТИ КАРТИ НАВІГАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ?

За наявності активної підписки на систему навігації карти будуть оновлюватися автоматично. Зазвичай підписка на систему навігації активується на початковий гарантійний період, а поновлення підписки дозволяє подовжити автоматичне оновлення карт.

Яку кількість Bluetooth-пристроїв можна підключити або синхронізувати?

Загалом можна підключити до 8 пристроїв Bluetooth, причому два пристрої можуть бути синхронізовані одночасно. Наприклад, телефони або мультимедійні пристрої. Перший пристрій, з'єднаним із Pivi / Pivi Pro, буде вважатися основним. Це можна змінити в налаштуваннях,  перейшовши до пункту Налаштування > Всі пристрої > Зв'язок > Bluetooth > та натиснувши на пристрій, який ви хочете змінити.

ЯК Я ЗМОЖУ ПІДПИСКУ НА ПОСЛУГИ INCONTROL?

Коли термін дії ваших послуг InControl сплине, ви отримаєте електронне повідомлення із посиланням для поновлення послуг InControl.  Якщо ви не отримали це повідомлення на електронну пошту або термін дії посилання закінчився, зверніться до служби підтримки клієнтів.

ЯК ВИДАЛИТИ СВОЇ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ?

Перш ніж продати автомобіль, слід видалити дані про нього з облікового запису InControl. Для цього увійдіть на веб-сайт My Jaguar InControl, оберіть "Налаштування автомобіля" праворуч і виберіть меню "Видалити автомобіль". Натисніть "Видалити автомобіль", , щоб вилучити всі дані про автомобіль з вашого облікового запису InControl. Потрібно буде ввести пароль облікового запису InControl.  В системі Pivi/Pivi Pro перейдіть до розділу > "Усі налаштування профілю", > щоб вибрати профіль для видалення. Якщо ви нещодавно придбали вживаний автомобіль, зверніться до продавця.

Чи потрібна SIM-картка для підключення мого автомобіля до Інтернету?

Ні, ваш автомобіль вже має вбудовану SIM-карту, яка дозволяє вам використовувати:

1. Підключені функції та послуги системи Connected Navigation1.0

2.    Точку доступу Wi-Fi6.0

3.    Функції / послуги пакету опцій Online2.0 

Для цих послуг потрібна діюча підписка. Мобільні дані включені в підписку, тому, поки діє підписка, додаткові контракти та SIM-картки не потрібні.

ЯК ОБРАТИ РІЗНІ ВИДИ МАП НА ВІРТУАЛЬНІЙ ПАНЕЛІ ПРИЛАДІВ?

Щоб змінити вигляд інтерактивного дисплея водія, перейдіть до налаштувань через меню на кермі.  Залежно від моделі автомобіля можуть бути доступні додаткові параметри дисплея водія, які можна налаштувати в головному інтерфейсі Pivi Pro Налаштування > Навігація > Дисплей водія.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНУ СИСТЕМУ ВАШОГО JAGUAR

КЕРУЙТЕ ПІДПИСКАМИ

Отримайте швидкий доступ до деталей вашої поточної підписки на InControl.
КЕРУЙТЕ ПІДПИСКАМИ

Функції, опції, послуги сторонніх постачальників та їх наявність залежать від ринку — перевірте з вашим дилером Jaguar наявність та повні умови для місцевого ринку. Деякі функції після закінчення початкового рекомендованого вашим дилером терміну, необхідно буде продовжити передплату. Можливість під’єднання до мобільних мереж не гарантується в усіх місцевостях. Інформація та зображення, що відображаються у зв’язку з технологією InControl, у тому числі екрани та послідовності, залежать від оновлення програмного забезпечення, контролю версій та інших системних/візуальних змін залежно від обраних опцій.


Додаткові функції та їх доступність можуть відрізнятися залежно від специфікації автомобіля (модель і трансмісія) і ринку, або вимагати встановлення інших функцій. Будь ласка, зверніться до місцевого дилера для отримання додаткової інформації або налаштуйте свій автомобіль онлайн.


Функції автомобіля повинні використовуватися водіями тільки тоді, коли це безпечно. Водій має забезпечити постійний контроль над автомобілем.


Тільки сумісні смартфони.


1.0Підключена навігація вимагатиме додаткової передплати після закінчення початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Jaguar

2.0Необхідна 12-місячна підписка на пакет послуг Online Pack. Щоб продовжити користуватися відповідною функцією після закінчення початкового періоду підписки, необхідно поновити підписку та продовжити передплату. Послуга доступна лише на підключених ринках; будь ласка, зверніться до свого продавця. Пакет послуг Online Pack доступний для пакетів специфікацій S і вище.

3.0Ваш автомобіль готовий до роботи з Apple CarPlay. Послуги, які пропонує Apple CarPlay , залежать від доступності функції у вашій країні. Додаткову інформацію див. на веб-сторінці https://www.apple.com/ios/feature-availability/#apple-carplay for more information.

4.0Ваш автомобіль готовий до роботи з Android Auto. Послуги, які пропонує Android Auto, залежать від доступності функції у вашій країні. Додаткову інформацію див. на веб-сторінці https://www.android.com/auto/ for more information.

5.0Amazon Alexa is available in specific markets only. Amazon, Alexa, Amazon Music, Audible and all related marks are trademarks of Amazon.com, Inc. or its affiliates. Certain Alexa functionality is dependent on smart home technology. Online Pack 12-month subscription required. To continue using the relevant Feature after its initial subscription period, you will need to renew your subscription and pay the applicable renewal charges. Available in connected markets only, please check with your Retailer.  Online Pack for S specification packs and above.

6.0Застосовується політика добросовісного використання. Після використання 20 ГБ даних до закінчення місяця, швидкість та функціональність даних у автомобілі можуть знижуватися на залишкові дні місяця.

7.0Зверніть увагу, не всі елементи доступні для всіх транспортних засобів та на всіх ринках, будь ласка, зверніться до свого дилера Jaguar.

8.0Доступно для завантаження з Apple App Store або Google Play для більшості смартфонів на базі Android та Apple iOS. Для коректної роботи додатка Jaguar Remote App потрібне підключення до мережі, сумісний смартфон, обліковий запис InControl та підписка на Remote. Щоб продовжити користуватися відповідною функціональністю після закінчення початкового періоду підписки, вам слід буде поновити підписку та продовжити передплату.