СЕРВІС ТА ПІДТРИМКА

СЕРВІС ТА ПІДТРИМКА

огляд

Jaguar працює ще краще, коли він знаходиться під спостереженням досвідчених фахівців. Саме тому важливо, щоб ваш автомобіль проходив огляд та обслуговувався на офіційних сервісних станціях дилерської мережі Jaguar.

ВИМОГИ ЩОДО ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Планове технічне обслуговування слід проводити протягом усього періоду експлуатації автомобіля через кожні 12 місяців чи 13 тисяч км пробігу (залежно від того, що наступає раніше). В окремих модифікаціях моделей Jaguar на комбінації приладів передбачений індикатор міжсервісних інтервалів. Активація повідомлення SERVICE після пуску двигуна вказує на необхідність проведення технічного обслуговування автомобіля. Залежно від манери керування автомобілем і типу індикатора, останній може відображати згадане повідомлення через коротший період, ніж зазначено вище. Активація індикатора OIL вказує на необхідність проміжної заміни моторної оливи. Активація індикатора міжсервісних інтервалів передбачена не для всіх ринків і не є нормою регламенту, а носить тільки інформаційний характер. Технічне обслуговування автомобілів без індикатора міжсервісних інтервалів проводиться з інтервалами за пробігом або часом (залежно від того, що наступає раніше), через кожні 12 місяців або 13 тисяч км пробігу.
Примітка
: на броньованих версіях Jaguar індикатор міжсервісних інтервалів відключається.

Невчасне, або пропущене регламентне технічне обслуговування.
Максимальний допустимий перепробіг виконання чергового регламентного технічного обслуговування автомобіля Jaguar складає 1600 (одна тисяча шістсот) км або 1 (один) місяць.

СЕРВІС ВАШОГО JAGUAR ІЗ ВИГОДОЮ*

СЕРВІС ВАШОГО JAGUAR ІЗ ВИГОДОЮ*
ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ

У даному розділі ви можете отримати інформацію про рекомендовану роздрібну ціну на будь-яку оригінальну запасну частину для автомобіля Jaguar. Стосовно наявності запасної частини на складі у офіційних дилерів Jaguar в Україні, строків та умов доставки просимо звертатись до найближчого дилера Jaguar.
ONLINE ІСТОРІЯ СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

ONLINE ІСТОРІЯ СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Отримайте доступ до сервісних записів у будь-якому місці та у зручний для Вас час
РЕМОНТ

РЕМОНТ

Jaguar працює ще краще, коли він знаходиться під спостереженням досвідчених фахівців

ЗАПИСАТИСЯ НА JAGUAR СЕРВІС ONLINE

Відтепер ви можете записатися на технічне обслуговування вашого Jaguar онлайн за допомогою нашого нового інтегрованого інструменту бронювання. Просто введіть дані свого автомобіля, оберіть дилера та виберіть варіанти обслуговування. Потім зазначте потрібну дату та час, обравши із доступних інтервалів, і ми підтвердимо ваше відвідування електронною поштою.
ЗАПИСАТИСЯ НА JAGUAR СЕРВІС ONLINE
ВОДІННЯ ВЗИМКУ

ВОДІННЯ ВЗИМКУ

Кожна подорож у вашому Jaguar повинна бути такою ж хвилюючою, як і перша, незалежно від пори року. Щоб ваш Jaguar працював на піку своїх можливостей протягом всієї зими, дотримуйтесь порад наших експертів для захисту вас та вашого автомобіля.
CASTROL

CASTROL

Кожен двигун Jaguar починає своє життя з мастилом Castrol всередині. Дізнайтеся, чому Castrol EDGE Professional єдине мастило, яке рекомендує Jaguar.

EURO 6

Роз’яснення стосовно того, як екологічний стандарт «Євро 6» щодо викидів стосується наших автомобілів, водіїв та навколишнього середовища.
EURO 6