ДОСЛІДИТИ JAGUAR I-PACE

ДОСЛІДИТИ JAGUAR I-PACE

ІННОВАЦІЙНИЙ

Вдосконалений екстер'єр, створений для зменшення опору повітря.

I-Pace 24MY
НАТИСНІТЬ ДЛЯ ВЗАЄМОДІЇ

ГРАЦІЙНА ПРОСТОТА

Лаконічна зовнішність та вишукане оздоблення. Елегантна атмосфера у всьому.

ПОВНІСТЬ ЕЛЕКТРИЧНИЙ АВТОМОБІЛЬ

Захоплююча динаміка. Нульові викиди вихлопної труби.

СМІЛИВА СВОБОДА

Прямуйте у віддалені місця, не хвилюючись про запас ходу. Подорожуйте з упевненістю завдяки системі Pivi Pro,1 що підсвічує всі пункти зарядки на шляху.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ

ЗАПАС ХОДУ НА ЕЛЕКТРОТЯЗІ (ДО)

470.0 KM**

запас ходу Jaguar I-PACE в циклі WLTP становить 470 км.

ЧАС ЗАРЯДЖАННЯ (ВІД)

8,58 годин*

Використовуючи зарядний пристрій змінного струму потужністю 11 кВт повна зарядка може бути досягнута лише за 8,5 годин.

ВИКИДИ

0 CO2

Насолоджуйтесь нульовим викидом вихлопних газів.

0-100 КМ/ГОД

4,8 секунд

до 100 км/год за 4,8 секунди.

РЕКУПЕРАТИВНЕ ГАЛЬМУВАННЯ

Технологія рекуперативного гальмування перетворює енергію, вироблену під час гальмування, на корисну потужність, що дозволяє продовжити поїздки. Отримайте повний контроль, вибравши одне з чотирьох налаштувань системи JaguarDrive Control для продуктивності, комфорту, ефективності та руху у несприятливих погодних умовах.

ВДОСКОНАЛЕНА ПІДВІСКА

Активна підвіска автоматично опускає автомобіль під час руху на швидкості, покращуючи аеродинаміку. Система Adaptive Dynamics постійно контролює та регулює налаштування підвіски для досягнення максимального балансу комфорту та маневреності.

ТЕХНОЛОГІЧНІСТЬ

Безтурботне відчуття зв’язку завдяки безлічі технологій у вашому розпорядженні.

ІНТУЇТИВНО ЗРОЗУМІЛИЙ ПОДВІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ

Насолоджуйтесь легким керуванням із подвійним сенсорним екраном системи Pivi Pro. Плавно перемикайтеся між мультимедійними програмами, рівнями заряду та клімат-контролем, не втрачаючи маршрут з поля зору, завдяки нашій системі підключеної навігації.1.

БЕЗДРОТОВА ЗАРЯДКА

Заряджайте свій сумісний пристрій за допомогою бездротової зарядки на панелі центральної консолі.

КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ

Розроблений для ефективності та комфорту. Технологія Smart Climate визначає кількість пасажирів в автомобілі, створюючи спеціальні повітряні зони та оптимізуючи споживання енергії до 30 відсотків.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

Вибирайте з цілого ряду функцій, покликаних спростити водіння та паркування. Ви можете отримати доступ до режиму допомоги водієві безпосередньо через оновлене кермо.

ПРОДОВЖУВАТИ ДОСЛІДЖУВАТИ

МОДЕЛІ

МОДЕЛІ

Переглянути повний модельний ряд та технічні характеристики.
ОГЛЯД

ОГЛЯД

Ідеальний баланс інновацій та дизайну.

**Переглянути показники WLTP
Наведені цифри є результатом офіційних випробувань виробника відповідно до законодавства ЄС із повністю зарядженою батареєю. Тільки для порівняння. Реальні цифри можуть відрізнятися. CO2, економія палива, споживання енергії та показники запасу ходу можуть змінюватись в залежності від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, встановлення коліс, встановлене додаткове обладнання, фактичний маршрут та стан акумулятора. Показники дальності базуються на серійному автомобілі за стандартним маршрутом.


*Час заряджання залежить від багатьох факторів, включаючи, крім іншого: вік, стан, температуру та рівень заряду акумулятора; обладнання, що використовується та тривалість заряду.


1.0Доступність залежить від сигналу мобільної мережі, що його забезпечує ваш оператор та облікового запису клієнта. Підключена навігація вимагатиме додаткової підписки після закінчення початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Jaguar.


Функції Pivi та InControl, опції, послуги сторонніх постачальників та їх наявність залежать від ринку — перевірте з вашим дилером Jaguar наявність та повні умови для місцевого ринку. Певні функції пов’язані з підпискою, яку необхідного продовжувати після закінчення первинного терміну, який порадив вам дилер. Можливість під’єднання до мобільних мереж не гарантується в усіх місцевостях. Інформація та зображення, що відображаються у зв’язку з технологією InControl, у тому числі екрани та послідовності, залежать від оновлення програмного забезпечення, контролю версій та інших системних/візуальних змін залежно від обраних опцій. Amazon, Alexa і всі пов’язані з ними логотипи є товарними знаками Amazon.com, Inc. або її дочірніх та асоційованих компаній. Деякі функції Alexa залежать від технології «Розумний будинок». Для використання Amazon Alexa потрібен обліковий запис Amazon.


MeridianTMє зареєстрованою торговою маркою Meridian Audio Ltd. Trifield і пристрій із трьома полями є торговою маркою Trifield Productions Ltd.