ALL-ELECTRIC JAGUAR I-PACE ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ALL-ELECTRIC JAGUAR I-PACE ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ДІАПАЗОН (ДО)

470 KM**

Проїжджайте до 470 км (292 милі) на повному заряді. *

показник WLTP. Реальні цифри можуть відрізнятися залежно від стилю водіння.

ЧАС ЗАРЯДЖАННЯ

8,5 години*

Використовуючи зарядний пристрій змінного струму потужністю 11 кВт, повна зарядка може бути досягнута лише за 8,5 годин.*Ідеально підходить для зарядки вдома протягом ночі.

Час ґрунтується на використанні домашнього зарядного пристрою змінного струму потужністю 11 кВт.

ВИКИДИ

0 CO2

Насолоджуйтесь нульовим викидом вихлопних газів.

ПРИСКОРЕННЯ

4,8 секунд

Здатний розганятися до 100 км/год за 4,8 секунди.
I-PACE
EV400
I-PACE R-DYNAMIC S

I-PACE R-DYNAMIC S

EV400

ПРОДУКТИВНІСТЬ
Максимальна швидкість km/h 200
Прискорення (сек) 0-100 km/h 4,8

* Вартість зазначена на автомобіль базової комплектації, тобто без урахування вартості додаткових опцій. Можливість замовлення автомобіля у базовій комплектації уточнюйте в дилерів, оскільки це пов’язано із виробничим процесом. Вартість вказана лише для інформування і не є комерційною пропозицією. Розрахунок здійснюється за курсом, вказаному на winner.ua.

ВИТРАТА ПАЛЬНОГО
СИЛОВИЙ АГРЕГАТ
МАСА
БУКСИРУВАННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ НА ДАХУ
ГАБАРИТИ
ВИСОТА САЛОНУ НАД СИДІННЯМИ
ПРОСТІР ДЛЯ НІГ
РОЗМІРИ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ
ДОРОЖНІЙ ПРОСВІТ
ДІАМЕТР РОЗВОРОТУ

ПРОДОВЖУЙТЕ ДОСЛІДЖУВАТИ

МОДЕЛІ JAGUAR I-PACE

МОДЕЛІ JAGUAR I-PACE

Переглянути весь модельний ряд.
ЕЛЕКТРИЧНИЙ JAGUAR

ЕЛЕКТРИЧНИЙ JAGUAR

Відкрийте для себе електричне водіння.
ОГЛЯД

ОГЛЯД

Відзначений нагородами, повністю електричний позашляховик.

Усі представлені автомобілі демонструють глобальний модельний ряд Jaguar. Технічні характеристики, опції та їх доступність будуть залежати від ринку. За інформацією щодо доступності обраної конфігурації звертайтесь до місцевого дилера Jaguar. Наведені дані є офіційними результатами випробувань в ЄС. Лише для порівняння. Реальні показники можуть відрізнятися.


Гарантія на батарею I-PACE ємністю 90 кВт⋅год обмежена 8 роками або 160 000 км (100 000 миль) (залежно від того, що настане раніше). Його можна відновити у випадку виробничого браку або якщо сертифікований дилер Jaguar підтвердить, що стан батареї впав нижче 70 відсотків.


**Перегляньте цифри WLTP.
Наведені цифри є результатом офіційних випробувань виробника відповідно до законодавства ЄС з повністю зарядженою батареєю. Тільки для порівняння. Реальні показники можуть відрізнятися. Показники енергоспоживання і запасу ходу можуть змінюватися в залежності від таких факторів, як стиль керування авто, умови навколишнього середовища, навантаження, установка коліс, встановлені аксесуари, фактичний маршрут і стан акумулятора. Показники запасу ходу базуються на серійному автомобілі за стандартизованим маршрутом.

*Час заряджання буде змінюватись в залежності від багатьох факторів, включаючи, крім іншого: вік, стан, температуру та рівень заряду акумулятора; обладнання та тривалість заряду.


‡Включаючи водія вагою 75 кг, всі рідини та 90% пального.

‡‡Включає всі залиті рідини та 90% пального.

✧Обсяг сухого вантажу вимірюється у твердих блоках (200x50x100 мм), що відповідають вимогам VDA. Обсяг, виміряний відносно хедлайнера.

✦Обсяг рідини - галузевий стандарт, якій визначається як обсяг рідини, необхідної для повного заповнення багажного простору.


Опціональне обладнання може збільшити масу автомобіля.