Обслуговування

Обслуговування

Електронна перевірка стану автомобіля

Частиною відмінного сервісу Jaguar є всебічна перевірка загального стану вашого автомобіля при кожному візиті. По завершенні проведеного разом з вами огляду, що триває не більше 15 хвилин, майстер-консультант детально ознайомить вас зі звітом перевірки автомобіля. У звіті використовуються інтуїтивно зрозумілі колірні індикатори стану перевірених позицій: ЗЕЛЕНИЙ - позначає справний технічний стан. ЖОВТИЙ - носить рекомендаційний характер і вказує на те, що стан перевірених позицій не є оптимальним. ЧЕРВОНИЙ - є обов'язковим до виконання і позначає, що відповідні позиції вимагають негайного ремонту, а також можуть впливати на безпеку руху. Якщо в ході перевірки наші фахівці виявлять позиції, що потребують уваги, ми будемо раді виконати усі схвалені вами додаткові роботи, поки ваш автомобіль знаходиться в сервісному центрі. Як альтернативу ми можемо запропонувати вам обрати зручний для Вас час візиту для виконання необхідних операцій. Адже ми працюємо для того, щоб ваш Jaguar приносив вам задоволення від кожного пройденого кілометра!

ВІДЕО-ЗВІТ ПРО СТАН АВТОМОБІЛЯ

Технологія Video Capture робить процес обслуговування автомобіля повністю прозорим для Вас. Вона дозволяє приймати зважені рішення з мінімальним відволіканням від Ваших справ і в комфортному для Вас режимі.
ПЕРЕВІРКА

ПЕРЕВІРКА

Технічний спеціаліст Jaguar здійснює безкоштовну електронну перевірку стану вашого автомобіля та фіксує на відео будь-які проблеми, позначені червоним або жовтим кольором.
ПОВІДОМЛЕННЯ

ПОВІДОМЛЕННЯ

Ви отримаєте електронний лист із посиланням та унікальним кодом доступу для перегляду відео *.
ПЕРЕГЛЯД

ПЕРЕГЛЯД

Ви будете спрямовані на персоналізовану веб-сторінку з фотографіями, звуковими поясненнями та зображеннями з коментарями.
ПОГОДЖЕННЯ

ПОГОДЖЕННЯ

Кожне виявлене відхилення супроводжується калькуляцією. Просто виберіть «Погодитись» для авторизації робіт або замовте зворотній дзвінок.

30 ПУНКТІВ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕРЕВІРКИ СТАНУ АВТОМОБІЛЯ

Екстер'єр автомобіля:
Перевірте наступні компоненти на наявність пошкодження та/або корозії
Щітки склоочисниківСклоДзеркалаКузов
Електрика:
Перевірте роботу та стан наступних компонентів
Головні фариХодові вогніПокажчики поворотуПротитуманні фари
Під капотом:
Перевірте наступні компоненти на наявність пошкодження та/або корозії
ПаливопроводиШланги охолоджуючої рідиниПроводкаПриводні ременіЗ'єднання акумулятораРадіаторІнтеркулер
Колісні диски/Шини/Гальма:
Перевірте наступні компоненти на наявність зносу та/або пошкодження
Тормозні колодкиДискиНакладки на колодкиГальмівні барабаниГлибина малюнку протектораПідшипники колесаЗапасне колесо/Набір інструментів для надування
Нижня частина автомобіля:
Перевірте наступні компоненти на наявність зносу, корозії та/або пошкодження
КермоОсіВали колісТрансмісіяПідвіскаВитік мастилаВихлопна трубаТрубки тормозної системи

Список елементів, що перевіряються, наведений з метою демонстрації. Фактичні елементи можуть дещо відрізнятися, залежно від обраного вами дилера.

ЗАБРОНЮВАТИ ЗАРАЗ

Планування зручного часу для наступного візиту - це частина нашого скервісу. Адже ми працюємо для того, щоб Ваш Jaguar приносив Вам задоволення від кожного пройденого кілометра!

*Ця функція залежить від ринку.