SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

Розкіш, продуктивність та технології вийшли на найвищий рівень для створення унікальних автомобілів Jaguar.

"​Приголомшлива продуктивність, неперевершена розкіш та найсучасніші технології. Студія ексклюзивних автомобілів Special Vehicle Operations демонструють найкраще від Jaguar з широким спектром ексклюзивних моделей під емблемою SV, колекційними лімітованими версіями та унікальними інженерними проектами.​

Як еталон у персоналізації автомобілів, Special Vehicle Operations також є домом для спецзамовлень, який пропонує розширений спектр індивідуальних фарб автомобілів із лінійки преміальної палітри кольорів SV Premium Palette та SV Bespoke."

F-PACE SVR 575 EDITION

Новий Jaguar V8 – це потужний позашляховик, не схожий на жоден інший.

НАШІ ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ

Компанія SVO розташована у нашому новому Технічному центрі вартістю 20 мільйонів фунтів стерлінгів у місті Уорікшир, Англія. Це спеціалізоване виробниче приміщення - Центр передового досвіду Jaguar Land Rover, де працює команда з 200 автомобільних фахівців. Штаб-квартира SVO розміщена на 20 000 м.кв. та має понад 40 відділень для інженерних інспекцій та фарбувальний цех світового класу.

НАЙПРОДУКТИВНІШИЙ SUV

Охоплюючи всю розкіш та практичність стандартного F-PACE, наша нова версія SVR вивільняє справжній потенціал автомобіля. 5,0-літровий двигун V8 із нагнітачем, вдосконалена аеродинамічна архітектура та компоненти, орієнтовані на продуктивність роблять його найшвидшим F-PACE.
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ ПРО ЦЕЙ АВТОМОБІЛЬ