SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

Розкіш, продуктивність та технології вийшли на найвищий рівень для створення унікальних автомобілів Jaguar.

"​Приголомшлива продуктивність, неперевершена розкіш та найсучасніші технології. Студія ексклюзивних автомобілів Special Vehicle Operations демонструють найкраще від Jaguar з широким спектром ексклюзивних моделей під емблемою SV, колекційними лімітованими версіями та унікальними інженерними проектами.​

Як еталон у персоналізації автомобілів, Special Vehicle Operations також є домом для спецзамовлень, який пропонує розширений спектр індивідуальних фарб автомобілів із лінійки преміальної палітри кольорів SV Premium Palette та SV Bespoke."

НАШІ ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ

НАШІ ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ

Компанія SVO розташована у нашому новому Технічному центрі вартістю 20 мільйонів фунтів стерлінгів у місті Уорікшир, Англія. Це спеціалізоване виробниче приміщення - Центр передового досвіду Jaguar Land Rover, де працює команда з 200 автомобільних фахівців. Штаб-квартира SVO розміщена на 20 000 м.кв. та має понад 40 відділень для інженерних інспекцій та фарбувальний цех світового класу.
НАЙПРОДУКТИВНІШИЙ  SUV

НАЙПРОДУКТИВНІШИЙ SUV

Охоплюючи всю розкіш та практичність стандартного F-PACE, наша нова версія SVR вивільняє справжній потенціал автомобіля. 5,0-літровий двигун V8 із нагнітачем, вдосконалена аеродинамічна архітектура та компоненти, орієнтовані на продуктивність роблять його найшвидшим F-PACE.
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ ПРО ЦЕЙ АВТОМОБІЛЬ

СЕРВІСИ SV

ПРЕМІАЛЬНА ПАЛІТРА КОЛЬОРІВ SV

ПРЕМІАЛЬНА ПАЛІТРА КОЛЬОРІВ SV

Найновіші технології фарбування, високоякісне покриття та висококласні майстри своєї справи об'єднуються для створення найвизначніших автомобілів.
SV BESPOKE

SV BESPOKE

Команда SV Bespoke пропонує величезний спектр можливостей для персоналізації кольору вашого автомобіля, включаючи послугу підбору кольору.

СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ЦЕНТРИ

Наші спеціалізовані центри SV є важливим напрямком для тих, хто хоче познайомитися з нашими унікальними автомобілями зблизька та поспілкуватися з нашою командою експертів з SV.

ДЕМОНСТРАЦІЙНІ АВТОМОБІЛІ

ДЕМОНСТРАЦІЙНІ АВТОМОБІЛІ

Хочете тест-драйв автомобіля Jaguar SV? Наші спеціалізовані центри SV пропонують доступ до шедеврів Jaguar SV прямо на місці їх розробки.
ЕКСПЕРТНІ ЗНАННЯ

ЕКСПЕРТНІ ЗНАННЯ

Завдяки їх незрівнянним знанням продукту, наша команда спеціалістів із продажу SV є ідеальними партнерами, які допоможуть вам розробити свій ідеальний унікальний Jaguar.
СПЕЦІАЛЬНО ПІДГОТОВЛЕНІ МЕХАНІКИ

СПЕЦІАЛЬНО ПІДГОТОВЛЕНІ МЕХАНІКИ

Автомобілі SV надзвичайно особливі, тому вимагають уваги спеціалістів такого ж рівня. Ось чому в наших спеціалізованих центрах SV працюють лише техніки найвищої кваліфікації від Jaguar. Механіки спеціалізованих центрів SV проходять повну підготовку, щоб забезпечити найкращу турботу про ваш автомобіль.

ЗНАЙТИ СПЕЦІАЛІТА SV

Після введення поштового індексу, будь ласка, виберіть "Спеціалізовані центри SV" у фільтрі за меню послуг.