ADVANCED DRIVER ASSISTANCE SYSTEMS (ADAS)

Автомобіль проїжджає консольним мостом

РЕЖИМ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

Включає попередження про лобове зіткнення, попередження про виїзд зі смуги, попередження про перевищення швидкості та попередження про обмеження швидкості.

Сучасне кермо JDX
Сучасне кермо JDX

ХАРАКТЕРИСТИКИ КЕРУВАННЯ

InControl включає стандартні та додаткові функції допомоги водію, які допоможуть вам максимально ефективно використовувати можливості вашого Land Rover, гарантуючи максимальну безпеку, куди б ви не вирушили. Проконсультуйтеся з дилером, щоб дізнатися про варіанти, які вам найкраще підходять.

Векторна ілюстрація технології аварійного гальмування

АВАРІЙНЕ ГАЛЬМУВАННЯ

Аварійне гальмування допоможе уникнути зіткнення з іншими автомобілями, пішоходами чи велосипедистами. Система відображає попередження у разі неминучого зіткнення та автоматично застосовує гальма, якщо водій не вживає жодних дій.
Система моніторингу смуги руху

СИСТЕМА УТРИМАННЯ СМУГИ РУХУ

Система утримання смуги руху виявляє, коли ваш автомобіль ненавмисно виїжджає за межі смуги руху, і застосовує коригувальний крутний момент до керма, заохочуючи вас направити автомобіль назад у смугу руху.
Blind Spot Assist

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ СЛІПИХ ЗОН

Blind Spot Assist2 допомагає вам безпечніше маневрувати, вмикаючи невеликий попереджувальний індикатор в бічному дзеркалі, якщо ваш автомобіль виявляє інший транспортний засіб у сліпій зоні. Додаткова корекція керма спонукає вас направити автомобіль в правильному напрямку у разі виявлення потенційного зіткнення.
Технологія розпізнавання дорожніх знаків

РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ З АДАПТИВНИМ ОБМЕЖЕННЯМ ШВИДКОСТІ

Чітко відображає обмеження швидкості та знаки «обгін заборонено» на панелі приладів або додатковому проєкційному дисплеї. При активації адаптивний обмежувач швидкості використовує розпізнавання дорожніх знаків, щоб відповідним чином регулювати швидкість автомобіля.3 щоб відповідним чином регулювати швидкість автомобіля.
Vector illustration of Rear Collision monitoring

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ЗІТКНЕННЯ ПРИ РУСІ ЗАДНІМ ХОДОМ

Система попередження про зіткнення при русі заднім ходом виявляє автомобіль, що наближається ззаду, який не сповільнюється і становить потенційну загрозу зіткнення. Система попереджає водія про необхідність зупинки, автоматично блимаючи аварійними вогнями.
Векторна ілюстрація системи моніторингу стану водія

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ СТАНУ ВОДІЯ

Система моніторингу стану водія визначає, коли ви починаєте відчувати сонливість, відстежуючи рухи керма, педалі гальма та газу, і заздалегідь попереджає вас про те, що вам потрібно зробити перерву.

ФУНКЦІЇ ПАРКУВАННЯ

Допомагає вам маневрувати своїм автомобілем Land Rover на найтісніших паркувальних місцях у місті. Зверніться до свого дилера, щоб знайти найкращі варіанти для вас.

Передній та задній парктронік

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ПРИ ПАРКУВАННІ ПЕРЕДНІМ ТА ЗАДНІМ ХОДОМ

Полегшує маневрування. Датчики, розташовані у передньому та задньому бамперах, активуються вручну або при включенні задньої передачі. Під час паркування сенсорний екран та звукові сигнали вказують, наскільки близько ви знаходитесь до перешкоди.
Векторні ілюстрації системи відстеження руху позаду автомобіля

СИСТЕМА ВІДСТЕЖЕННЯ РУХУ ПОЗАДУ АВТОМОБІЛЯ

Система відстеження руху позаду вашого автомобіля попереджає вас про автомобілі, пішоходів або інші небезпеки, що наближаються з будь-якої сторони. Особливо корисно при виїзді з паркувального місця заднім ходом.
Векторні ілюстрації технології безперешкодного виходу

СИСТЕМА БЕЗПЕРЕШКОДНОГО ВИХОДУ

Система безперешкодного виходу допомагає пасажирам залишатися в безпеці при виході з автомобіля, активуючи світлове попередження на дверях, якщо виявлено небезпеку, що наближається, наприклад автомобілі або велосипедистів, що проїжджають повз.

КОНФІГУРАТОР

Скористайтеся кофігуратором, щоб створити ідеальний Jaguar

JAGUAR F-PACE

JAGUAR F-PACE

Потужний розкішний кросовер, що поєднує практичність та економічність.
JAGUAR E-PACE

JAGUAR E-PACE

Перша модель компактного кросовера Jaguar – це унікальне поєднання екстер'єру, маневреності та динамічного водіння.
JAGUAR I-PACE

JAGUAR I-PACE

Представляємо перший повністю електричний кросовер Jaguar.
JAGUAR F-TYPE

JAGUAR F-TYPE

По-справжньому спортивний автомобіль Jaguar, що прискорює пульс.
JAGUAR XE

JAGUAR XE

Найдосконаліший, найефективніший і найвишуканіший спортивний седан за всю історію Jaguar.
JAGUAR XF

JAGUAR XF

Розкішний бізнес-седан з характерним дизайном, динамічним керуванням та найсучаснішими технологіями.

*Якщо ваш автомобіль потрібно перевести в транспортний або сервісний режим більше ніж на 10 годин, зверніться до кол-центру відстеження, щоб отримати допомогу.

1Важливо: Автомобілі на ринках, де застосовується GSR II та/або NCAP, перемикатимуться у режим High при кожному циклі запалювання. На ринках, де не застосовуються GSR II та/або NCAP, обраний режим допомоги водію залишається в пам'яті автомобіля та не змінюється під час циклу запалювання. Незалежно від ринку, налаштування, вибрані водієм у режимі Custom, запам'ятаються автомобілем. GSRII (Загальні правила безпеки II) – це закон про безпеку, який набув чинності для нових моделей у 2022 році й буде застосовуватися для моделей, вже представлених на ринку, у 2024 році.

2Функції, опції та їх доступність InControl залежать від ринку – уточнюйте у офіційного дилера доступність на місцевому ринку та повні умови. Деякі функції вимагають відповідної SIM-карти з відповідним контрактом на передачу даних, який вимагатиме подальшої підписки після початкового терміну, рекомендованого вашим дилером. Мобільний зв’язок не може бути гарантований у всіх місцях. Інформація та зображення, що відображаються у зв’язку з технологією InControl, включаючи екрани або послідовності, підлягають оновленню програмного забезпечення, контролю версій та іншим системним/візуальним змінам залежно від вибраних параметрів. Повні положення та умови можна знайти тут.

4Залежить від підключення до мережі.

5Потрібна підписка на InControl Remote, Secure Tracker або Secure Tracker Pro та обліковий запис InControl. Сервіси Secure Tracker і Secure Tracker Pro мають бути активовані, а транспортний засіб має бути в зоні покриття мережі. Щоб продовжувати користуватися відповідною функцією після початкового періоду підписки, вам потрібно буде поновити підписку та сплатити відповідні збори за поновлення.

†Для отримання додаткової інформації завантажте та використовуйте програму iGuide.
Завантажте iGuide для Apple.
Завантажте iGuide для Android.

Додаткові функції та їх доступність можуть відрізнятися залежно від специфікації автомобіля (моделі та трансмісії) та ринку, або для їхнього встановлення може знадобитися встановлення інших функцій. Зверніться до місцевого дилера для отримання додаткової інформації або налаштуйте свій автомобіль онлайн.

Використання функцій автомобіля водієм дозволяється лише у випадках, коли це безпечно. Водії повинні завжди зберігати повний контроль над автомобілем.


Лише сумісні смартфони.