ВОДІННЯ В РЕАЛЬНОМУ ЖИТТІ

Довідник з процедури WLTP: новий стандарт щодо оцінки ефективності споживання пального
ВОДІННЯ В РЕАЛЬНОМУ ЖИТТІ

Тестування транспортних засобів допомагає в розумінні експлуатації в реальному житті, так само як мапи допомагають зрозуміти подорожі. Оскільки мапи покращилися - змінилися від звичайних до супутникової навігації та чіткіших маршрутів - нові випробування WLTP та RDE, створені для визначення споживання пального та рівня викидів, забезпечать більшу зрозумілість інформації при купівлі нового автомобіля.Починаючи з вересня 2018 року діятиме новий європейський стандарт WLTP (Всесвітня гармонізована процедура випробувань легкових транспортних засобів). WLTP замінює діючий стандарт NEDC (Новий європейський їздовий цикл), що відображає показники ефективності споживання пального для бензинових, дизельних, електричних та гібридних транспортних засобів. Купуючи абсолютно новий транспортний засіб, ви знайдете інформацію, яка краще відображає пробіг, який ви отримали б від одного повного бака (або заряду) у реальному світі.


Транспортні засоби з бензиновими, дизельними та гібридними двигунами (MHEV або PHEV), окрім витрат пального, також мають показники шкідливих викидів. Електромобілі, окрім запасу ходу, також включатимуть показники енергоспоживання. Випробування для надання цих показників будуть проведені для всіх транспортних засобів до вересня 2018 року.


Ми не змінимось - завдяки видатним ходовим характеристикам та сучасним технологіям, автомобілі Jaguar залишаться взірцем найкращих досягнень в дизайні та інжерерній майстерності. Нові показники лише краще демонструватимуть досвід експлуатації наших двигунів та силових агрегатів у реальному житті.


Нові випробування призначені для кращого відображення сучасних технологій двигуна. NEDC востаннє оновлювався в 1997 році, коли перше покоління сучасних гібридних транспортних засобів стало широко доступним. Через два десятиліття - на додаток до автомобілів PHEV та MHEV - електромобілі, такі як наш власний Jaguar I-PACE, з'явилися на дорогах. Вибробування NEDC не були розроблені для таких типів транспортних засобів. Для них виористовується процедура WLTP.Один із способів усунення недоліків NEDC - це розширене тестування. Цикли NEDC тривали приблизно 20 хвилин. Нова процедура тестування WLTP триватиме 30 хвилин. Окрім тестування вашого автомобіля, також буде випробовано вплив додаткового обладнання, наприклад, встановлених на заводі аксесуарів.


Звичайно, ці тести є початковим керівництвом. На використання в реальному житті впливає цілий ряд факторів, включаючи місцевість, клімат та стиль вашого водіння. У вересні 2019 року ви побачите додаткові показники, як тільки нові дорожні випробування будуть введені в дію. Вони також вимірюватимуть оксид азоту (NO x ), тверді частинки та інші шкідливі викиди.


WLTP відрізнятиметься від NEDC в наданні додаткової інформації, яка допоможе вам прийняти обгрунтоване рішення при куіпвлі транспортного засобу. Нові тестування є більш вимогливими і не будуть звичайним порівнянням зі старими показниками. Показники споживання пального за процедурою WLTP та викиди вуглекислого газу (CO2) будуть більш точними, але вони виявляться вищими порівняно зі значеннями NEDC, і, таким чином, електромобілі будуть мати порівняно нижчий запас ходу.
КОЛИ БУДЕ ВВЕДЕНЕ В ДІЮ ТЕСТУВАННЯ WLTР?
Всі абсолютно нові транспортні засоби, вироблені з вересня 2017 року, випробовуються відповідно до процедури WLTP. Однак ЄС запровадив перехідний період, тобто до вересня 2018 року ми та інші виробники транспортних засобів зобов'язані протестувати наявні моделі за цими новими стандартами. Новий стандарт набуде чинності для країн ЄС, а також для Швейцарії, Туреччини, Норвегії, Ліхтенштейну та Ізраїлю.


Також у вересні 2018 року тестування викидів під час експлуатації в реальному житті (RDE) стане обов'язковим для цих країн. Тестування RDE буде вимірювати викиди твердих частинок та діоксиду азоту (NO 2) безпосередньо на дорогах. Ми вже відповідаємо низьким пороговим граничним значенням стандарту RDE EU6d. До 2020 року ви побачите нові показники тестування WLTP та RDE, що стосуються всієї території ЄС та інших країн, які приєднуються до нового стандарту.

БІЛЬШЕ ІСТОРІЙ

бензин/дизель

бензин/дизель

Бензин чи дизель? Виберіть варіант, який найкраще підходить для вас.
ДЛЯ ВЛАСНИКІВ

ДЛЯ ВЛАСНИКІВ

Підтримка власників Jaguar.