Новий дизель, бензин чи електро?

Наші нинішні бензинові та нові дизельні двигуни є найчистішими та найбільш ефективними, які ми коли-небудь виробляли. Наш новий електричний автомобіль являє собою майбутнє. Який з них підходить саме вам?

ВИБІР ЗА ВАМИ
НОВИЙ ДИЗЕЛЬ
Чистіше, ніж будь-коли, сьогоднішні дизельні двигуни Jaguar пропонують поліпшену економію пального з характеристиками крутного моменту, придатними для бездоріжжя та буксирування. Це поєднання, яке створює дійсно надійну роботу на великих відстанях.
БЕНЗИН
Пропонуючи динамічний драйв, наша нова лінійка бензинових двигунів пропонує переревершену керованість на дорозі, забезпечуючи вражаюче низьке споживання пального та викиди CO2.
ЕЛЕКТРО(EV)
Наш витончений, електричний двигун забезпечує високу продуктивність із нульовими викидами. Робота двох електричних двигунів з батареєю, яка перезаряджається за використання регенеративного гальмування і плагін-зарядку, забезпечують електрифіковане майбутнє Jaguar.
КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ НОВИХ ДИЗЕЛЬНИХ, БЕНЗИНОВИХ І ЕЛЕКТРИЧНИХ ДВИГУНІВ
НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ВИКИДІВ CO<sub>2</sub>
Нові дизельні двигуни Jaguar виробляють приблизно на 20% менше CO2 порівняно з бензиновими. За статистикою, починаючи з 2002 року покупці, які віддали перевагу автомобілям і дизельними двигунами, допомогли зменшити викиди CO2 в атмосферу майже на 3 мільйони тонн.
ВІДПОВІДНІСТЬ СТАНДАРТАМ EU6D-TEMP ТА НОРМАМ ВИКИДІВ ЗА РЕАЛЬНИХ ДОРОЖНиХ УМОВ
Нові дизельні автомобілі Jaguar відповідають стандартам EU6d-Temp та нормам викидів ру реальних умовах руху, що значно скорочує викиди за будь-яких умов. Відповідно, їх звільнено від плати за в'їзд до лондонської зони ультранизьких викидів.
ЗМЕНШЕНІ ВИКИДИ ОКСИДУ АЗОТУ (NO<sub>X</sub>)
Починаючи з вересня 2015 року всі моделі дизельних автомобілів Jaguar оснащено сучасною системою селективної каталітичної нейтралізації для очищення відпрацьованих газів (наприклад, AdBlue), що допомагає кардинально знизити викиди NOx.
Покращення паливної ЕФЕКТИВНОСТІ
Паливна економічність автомобілів Jaguar із дизельними двигунами приблизно на 20% вища порівняно з бензиновими аналогами. Тому, якщо за рік ви долаєте 19 000 км або більше, такий варіант, напевно, буде найвигіднішим для вас.
ВІДПОВІДНІСТЬ СТАНДАРТАМ EU6D-TEMP ТА НОРМАМ ВИКИДІВ В РЕАЛЬНИХ ДОРОЖНІХ УМОВАХ ( RDE)
Нові бензинові автомобілі Jaguar відповідають стандартам EU6d-Temp та нормам викидів у реальних умовах руху , що значно скорочує викиди за будь-яких умов. Відповідно, їх звільнено від плати за в'їзд транспорту до лондонської зони ультранизьких викидів.
НЕПЕРЕВЕРШЕНА ДИНАМІЧНІСТЬ
Бензинові двигуни Jaguar із плавним і швидким відгуком подарують незабутні враження від водіння. Насолоджуйтесь високою продуктивністю і приголомшливим звуковим супроводом на всіх швидкостях.
НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ТВЕРДИХ ЧАСТИНОК
Наші нові бензинові двигуни оснащені високоефективними фільтрами, які вловлюють і накопичують найдрібніші частинки з відпрацьованих газів. Це допомагає знизити кількість шкідливих викидів в атмосферу
МЕНША ПОЧАТКОВА ВАРТІСТЬ
Незважаючи на те, що дизельні двигуни, як правило, забезпечують більшу паливну економічність, менша початкова вартість бензинових аналогів часто є аргументом на користь їх вибору для тих, хто зазвичай здійснює короткі поїздки.
ПОВНА ВІДСУТНІСТЬ ШКІДЛИВИХ ВИКИДІВ
Завдяки нульовому рівню викидів CO2 і запасу ходу в 470 км на одній зарядці Jaguar I-PACE є не тільки більш економічним порівняно з моделями з двигунами внутрішнього згоряння, він взагалі не має шкідливих викидів. При цьому, рівень безпеки Jaguar I-PACE для навколишнього середовища підвищується із кожним роком, адже перелік джерел відновлюваної енергії постійно зростає.
ЗРУЧНІСТЬ І ДОСТУПНІСТЬ
У багатьох містах для електромобілів передбачено спеціальні смуги і паркувальні місця. Також вони не обкладаються податками, пов'язаними із забрудненням навколишнього середовища.
ДЕРЖАВНІ ПРОГРАМИ ЗАОХОЧЕННЯ
Електромобілі дозволяють користуватися програмами заохочення переходу на електричні силові агрегати, які активно реалізуються на державному, регіональному або корпоративному рівні. Податки на такі моделі значно нижчі, ніж на бензинові і дизельні модифікації.
НАЙНИЖЧІ ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ВИТРАТИ
Відносно невисока вартість електроенергії робить відновлення рівня заряду автомобілів із повним електричним силовим агрегатом вигіднішим. А завдяки меншій кількості рухомих компонентів силового агрегату також зменшуються витрати на технічне обслуговування таких модифікацій.
НАШІ НАЙПРОДУКТИВНІШІ ДВИГУНИ
Ingenium - лінійка двигунів Jaguar Land Rover, яка відрізняються високою працездатністю, плавним функціонуванням і модернізованістю. Завдяки інноваційним технологіям та повністю алюмінієвій конструкції двигуни Ingenium поєднують високу потужність із вражаючою паливною економічністю.
БЕНЗИНОВИЙ ТА ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУНИ В ЦЕНТРІ УВАГИ
Чому дизельні двигуни часто піддають критиці? Як зміни в законодавстві вплинуть на транспортний засіб, яким ви керуєте щодня? Детальніше про останні новини про найпопулярніші у світі двигуни.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ
Що таке силовий агрегат?

Силовий агрегат – це двигун та коробка перемикання передач. Найбільш поширеними двигунами є двигуни внутрішнього згоряння, що працюють на бензині або дизельному паливі та двигуни, що працюють на електроенергії.

Серед автомобілів, які працюють на електроенергії розрізняють BEV, PHEV та MHEV.

BEV (Battery Eelectric Vehicle) – це повністю електричний автомобіль, який працює лише за рахунок акумулятора та електродвигунів.

PHEV (Plug-in Hybrid Electric Vehicle) – це авто, яке має ДВЗ та електродвигун, який заряджається від зовнішнього джерела електроенергії.

MHEV (Mild Hybrid Electric Vehicle) – м’який гібридний автомобіль, має акумулятор невеликої ємності, який заряджається від роботи ДВЗ або за рахунок рекуперативного гальмування і не заряджається від зовнішнього джерела.

Скільки часу потрібно, щоб зарядити електромобіль?

Jaguar I-PACE оснащений однофазним інтегрованим зарядним пристроєм від джерела змінного струму на 7 кВт. Він дозволяє за ніч, поки ви спите, повністю зарядити акумуляторну батарею, поповнюючи запас ходу на 35 км за кожну годину зарядки. Найшвидший і найзручніший спосіб зарядки в домашніх умовах - це використання настінного блоку, який дозволяє поповнити запас енергії, необхідної для щоденних поїздок на роботу, менш ніж за 2 години.

Зарядка від звичайної розетки займає більше часу, ніж при використанні настінного блоку (до 11 км запасу ходу за годину). Але за ніч рівень заряду можна поповнити настільки, що його буде достатньо для подолання 61 км.

Перебуваючи далеко від дому, швидко зарядити акумуляторну батарею ви зможете на громадських станціях. Зазвичай вони оснащені пристроями постійного струму на 50 кВт і дозволяють поповнювати запас ходу на 270 км за годину. Деякі мережі вже пропонують більш швидкі зарядні пристрої потужністю 100-150 кВт, в той час як інші планують модернізацію в найближчому майбутньому.

Що таке запас ходу електромобіля?

Завдяки високотехнологічній літій-іонній акумуляторній батареї ємністю 90 кВт · год запас ходу Jaguar I-PACE може становити до 470 км * за даними WLTP (Всесвітньої гармонізованої процедури випробувань легкових транспортних засобів).

WLTP - це процедура, яка вимірює споживання пального, енергії, запас ходу та рівень викидів пасажирських транспортних засобів на території Європи. Вона була розроблена, щоб отримані показники були максимально наближені до реальних умов експлуатації автомобіля.

Які переваги має дизельний двигун у порівнянні з бензиновим?

Більш висока щільність потоку енергії пального та спосіб виділення енергії під час згоряння означає, що дизель може запропонувати більшу ефективність. Якщо ви проїжджаєте більше 19000 км на рік, дизель, ймовірно, буде найбільш економічним вибором.

Взагалі, дизельний двигун пропонує більше крутного моменту, ніж бензиновий, що означає, що його потужність більш підходить для підкорення бездоріжжя та буксирування.

Як компанія Jaguar Land Rover сприяє зменшенню шкідливих викидів своїх автомобілів?

Компанія Jaguar Land Rover інвестувала понад 1 мільярд фунтів стерлінгів у сучасний центр виробництва двигунів, щоб розвивати лінійку більш ефективних бензинових та дизельних двигунів.

Чи екологічні дизельні двигуни?

Станом на вересень 2018 року, всі наші дизельні двигуни ЄС та EEA відповідають жорстким стандартам EU6d-Temp та нормам викидів в реальних умовах водіння (RDE). Це означає, що наші нові дизельні двигуни настільки екологічні, що можуть вільно проходити через зону ультранизьких викидів, в якій застосовуються фінансові штрафи для водіїв, автомобілі яких мають високий рівень викидів забруднюючих речовин.

Виробляючи наші найчистіші на сьогоднішній день двигуни, ми значно зменшуємо вплив на навколишнє середовище

Що таке сажевий фільтр для дизельних двигунів (DPF) та чому він важливий?

Для того, щоб відповідати суворим нормам викидів, запровадженим у 2009 році, всі нові дизельні автомобілі обладнані сажевим фільтром. Він також відомий як Сажевий фільтр дизельного двигуна (DPF). DPF ефективно захоплює та накопичує частинки відпрацьованих газів, сприяючи зниженню викидів з вихлопних труб.

ВИБЕРІТЬ JAGUAR, ЩО ПІДХОДИТЬ САМЕ ВАМ

Хочете створити Jaguar, що підходить під ваш спосіб життя, стиль водіння та фінансові умови? Виберіть модель з нашої лінійки, щоб почати подорож разом з Jaguar.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО НАШІ АВТОМОБІЛІ
Порівняйте моделі
ЗАПИСАТИСЯ НА СЕРВІС
Забронювати технічне обслуговування вашого Jaguar онлайн
Інструкція з експлутації
Завантажити та переглянути довідник, посібники та відео-інструкції Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar
АКСЕСУАРИ
Персоналізуйте Ваш Jaguar обираючи варіанти з нашого широкого ряду практичних та стильних аксесуарів.

*Показники запасу ходу EV визначаються для серійного автомобіля при проходженні стандартизованого маршруту. Фактичні значення запасу ходу відрізнятимуться залежноі від модифікації, стану акумуляторної батареї, дорожніх умов, особливостей навколишнього середовища і стилю водіння. Надані дані є результатом офіційних випробувань виробників згідно з законодавством ЄС. Лише з метою порівняння. Фактичні показники можуть відрізнятися. Рівень викидів CO2 і витрати палива можуть відрізнятися залежно від колісних дисків і встановленого опціонального обладнання. Процедура WLTP - новий офіційно прийнятий в ЄС тест для визначення витрати палива і обсягу викидів CO2 легковими автомобілями. Тест дозволяє виміряти витрату палива, енергоспоживання, запас ходу і обсяг викидів. Його було розроблено, аби отримані показники були максимально наближені до реальних умов експлуатації автомобіля. У його процесі проводиться тестування автомобілів із опціональним обладнанням та із застосуванням більш вимогливої процедури та профилем водіння.