РЕЖИМИ ВОДІННЯ ЕЛЕКТРИЧНОГО гібрида (PHEV).

РЕЖИМИ ВОДІННЯ ЕЛЕКТРИЧНОГО гібрида (PHEV).

РЕЖИМ ВОДІННЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ (PHEV)

Дізнайтеся більше про режими, які дозволяють вибрати оптимальний стиль водіння.

РЕЖИМ гібрида

РЕЖИМ гібрида

У вашому режимі водіння за замовчуванням перевага автоматично надається електроенергії, поки вам не знадобиться додаткова потужність двигуна або рівень заряду стане недостатнім.
РЕЖИМ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ (EV)

РЕЖИМ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ (EV)

Вибраний вручну за допомогою кнопки на консолі режим EV збільшує час, витрачений на споживання електроенергії. Система запускає двигун, лише якщо потрібна максимальна потужність.

ОПТИМІЗАЦІЯ СПОЖИВАННЯ ПАЛЬНОГО

У режимі водіння за замовчуванням (гібрид) ви можете оптимізувати споживання пального або заряд акумулятора, використовуючи одну з двох альтернативних функцій керування зарядом:

ФУНКЦІЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ (SAVE)

ФУНКЦІЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ (SAVE)

Функція SAVE, яка вибирається вручну на сенсорному екрані автомобіля, запобігає падінню заряду акумулятора нижче встановленого рівня. Це дозволяє вам забезпечити тиху поїздку з нульовими шкідливими викидами на подальшому етапі подорожі.
ФУНКЦІЯ ПРОГНОЗУВАЛЬНОЇ ОПТИМІЗАЦІЇ ЕНЕРГІЇ (PEO)

ФУНКЦІЯ ПРОГНОЗУВАЛЬНОЇ ОПТИМІЗАЦІЇ ЕНЕРГІЇ (PEO)

При введенні пункту призначення в навігаційній системі, автоматично активується функція PEO вашого автомобіля. Використовуючи географічні дані для прогнозування дороги попереду, PEO дозволяє розумно перемикається між електричним і бензиновим двигуном, щоб максимально збільшити економію пального протягом усієї подорожі. Це також мінімізує шкідливі викиди в міських районах.

ДОДАТКОВА ПІДТРИМКА

ЗАРЯДЖАННЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ

ЗАРЯДЖАННЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ

Ознайомтеся з простими кроками, щоб повністю зарядити електричний автомобіль, де б ви не знаходилися — вдома або в дорозі.
НАЛАШТУВАННЯ

НАЛАШТУВАННЯ

Для максимального використання ключових функцій та особливостей автомобіля вашим першим кроком має бути підключення до інформаційно-розважальної системи та налаштування дистанційного керування за допомогою смартфону.