НАШІ ПАРТНЕРИ

Інноваційні разом, перемагаючи як один.
TATA CONSULTANCY SERVICES (TCS)

TATA CONSULTANCY SERVICES (TCS)

TCS – це організація, що надає послуги ІТ, консультації та бізнес-рішення, яка співпрацює з багатьма компаніями вже понад 50 років. TCS пропонує консалтинговий, когнітивний інтегрований портфель бізнес-, технологічних та інженерних послуг. TCS, що входить до групи Tata, має понад 606 000 консультантів у 55 країнах. TCS працює над створенням цілеспрямованого майбутнього, використовуючи інновації для забезпечення сталого розвитку. Партнерство TCS з Jaguar TCS Racing має на меті використовувати наш досвід і знання для впровадження інноваційних рішень для команди та досягнення успіху на E-Prix. TCS
WOLFSPEED

WOLFSPEED

Wolfspeed є лідером на ринку світового впровадження технологій карбіду кремнію та GaN. Ми розкриваємо силу можливостей завдяки наполегливій праці, співпраці та пристрасті до інновацій.


З 2017 року Jaguar TCS Racing використовує технологію карбіду кремнію Wolfspeed у своїх інверторах силових агрегатів для підвищення ефективності та продуктивності. Як офіційний партнер команди Power Semiconductor, Wolfspeed краще розумітиме екстремальні граничні умови, яким піддаються наші силові напівпровідники в електромобілях, і перекладатиме ідеї.

GKN AUTOMOTIVE

GKN AUTOMOTIVE

GKN Automotive, офіційний партнер eDrive Jaguar TCS Racing, є глобальною автомобільною технологічною компанією, яка розробляє, будує та постачає провідні на ринку приводні системи та передові технології ePowertrain для 90% світових OEM-виробників. Програмне забезпечення силової установки, досвід випробувань і перевірки допомогли Jaguar TCS Racing у розробці автомобіля Gen3, а інженер програмного забезпечення GKN працює в штаб-квартирі Jaguar TCS Racing. Спільне партнерство GKN Automotive з Jaguar TCS Racing сприяє підвищенню ефективності завдяки підтримці технології силових агрегатів і вдосконаленого охолодження, напрацювання яких переносяться з іподрому на дороги.
DOW

DOW

Будучи офіційним партнером у галузі матеріалознавства та віруючим у силу спорту, Dow пишається тим, що надає досвід у розробці додатків та технічній інтеграції разом із понад 100-річним досвідом транспортування, щоб співпрацювати з Jaguar TCS Racing та допомагати розробляти та інтегрувати матеріали наступного покоління, які сприятиме низьковуглецевому майбутньому. Завдяки спільним інноваціям наша команда MobilityScience™ тісно співпрацює з Jaguar TCS Racing, щоб визначити рішення щодо матеріалів, які покращують безпеку, ефективність і міцність гоночного автомобіля, одночасно задовольняючи зростаючі вимоги електромобілів на трасі та на дорозі.
CASTROL

CASTROL

У Castrol наша пристрасть до продуктивності в поєднанні з філософією співпраці в партнерстві дозволила нам розробити продукти, які були основою багатьох технологічних досягнень на землі, у повітрі, на морі та в космосі. Перехід до електрифікації надихнув нас на створення та запуск серії рідин e-Fluid, розроблених і протестованих для електромобілів. Наше партнерство з командою Jaguar TCS Racing Formula E Team дозволить нам випробувати нашу лінійку рідин e-Fluid на трасі та допоможе знайти прориви для транспорту завтрашнього дня. Це більше, ніж просто нафта, це рідинна техніка.
MICRO FOCUS

MICRO FOCUS

Micro Focus є одним із найбільших у світі постачальників корпоративного програмного забезпечення з понад 300 продуктами. Вони допомагають клієнтам вирішити дилему балансу між сьогоднішніми ІТ-потребами та трансформацією для цифрових можливостей завтрашнього дня. Ці рішення включають безпеку, ІТ-операції, доставку додатків, управління, модернізацію та аналітику, з акцентом на навколишнє середовище, соціальну мережу та управління, Micro Focus є прозорим партнером, якого шукають клієнти. Разом вони можуть приймати рішення, необхідні для змагання, бігаючи та трансформуючись одночасно.
ALPINESTARS

ALPINESTARS

Alpinestars, провідний світовий виробник засобів захисту для автоспорту, вже майже 60 років веде перегони на найвищому рівні в автоспорті. Співпрацюючи з найкращими гонщиками та командами світу в чемпіонатах Формули 1, Формули Е, WEC і NASCAR до WRC і Дакара, компанія прагне надавати найвищий рівень технічно вдосконалених продуктів для водіїв і команд, які пропонують найвищу продуктивність, захист , а також повітропроникність для найкращих спортсменів світу гонок і водіїв Jaguar TCS Racing Team Мітча Еванса та Сема Берда. Одна мета. Одне бачення.
UNCOMMON

UNCOMMON

Ми — креативна компанія, яка пропонує унікальні рішення для командного одягу та товарів від концепції до реалізації. Ми думаємо на ногах і кидаємо виклик умовностям. Ми віримо в шанобливе ставлення до наших людей і планети, прагнемо бути якомога кращими, зменшуючи наш вплив і водночас пропонуючи виняткові продукти. Ми проектуємо, розробляємо та постачаємо унікальні, інноваційні товари та командний одяг. Ми думаємо інакше і діємо рішуче. Наша мережа є глобальною, наші знання глибокі, а наш досвід у сфері екологічної моди означає, що ваші товари виглядають добре, навіть якщо їх не носити. Це Uncommon.
AERO

AERO

AERO Sustainable Material Technology революціонізує лакофарбову промисловість від молекули догори. AERO — це легка, надміцна система декоративних плівок, спрямована на усунення значного впливу традиційної фарби на навколишнє середовище. AERO спочатку був розроблений для аерокосмічної галузі, потім оптимізований у автоспорті для автомобільних додатків, і він здатний досягти естетичної цінності, якої неможливо досягти за допомогою пістолета-розпилювача в системі самовідновлюваної високоефективної плівки. Продукти AERO не викидають CO2, не виробляють ЛОС, не містять сполук ПВХ і не потребують води. AERO — це майбутнє фарби.

ПРОДОВЖУЙТЕ ДОСЛІДЖУВАТИ

JAGUAR I-PACE

JAGUAR I-PACE

Від гоночної траси до дороги: щодня відчувайте гоночну продуктивність з Jaguar I‑PACE.
ДНК ПЕРЕГОНІВ

ДНК ПЕРЕГОНІВ

Репутація Jaguar завдяки продуктивності, технологіям і дизайну була створена на найскладніших трасах і чемпіонатах світу.
ПЕРЕГОНА ЗА ІННОВАЦІЯМИ

ПЕРЕГОНА ЗА ІННОВАЦІЯМИ

Приголомшливий дизайн і захоплююча продуктивність. Дізнайтеся, як наш досвід у чемпіонаті світу ABB FlA Formula E переноситься на наші дорожні електромобілі.
JAGUAR I-PACE

JAGUAR I-PACE

Від гоночної траси до дороги: щодня відчувайте гоночну продуктивність з Jaguar I‑PACE.
ДНК ПЕРЕГОНІВ

ДНК ПЕРЕГОНІВ

Репутація Jaguar завдяки продуктивності, технологіям і дизайну була створена на найскладніших трасах і чемпіонатах світу.
ПЕРЕГОНА ЗА ІННОВАЦІЯМИ

ПЕРЕГОНА ЗА ІННОВАЦІЯМИ

Приголомшливий дизайн і захоплююча продуктивність. Дізнайтеся, як наш досвід у чемпіонаті світу ABB FlA Formula E переноситься на наші дорожні електромобілі.