ДИЗАЙН JAGUAR

Ми завжди були переконані, що дизайн має бути виразним. Сьогодні наші переконання втілюються різними способами, а деякі з них майже не пов'язані з автомобілями.

ВІТАЄМО В СВІТІ ДИЗАЙНУ JAGUAR

Великобританія зажди відрізнялася креативністю, тож наше захоплення дизайном та інноваціями вельми актуальне та відображає наш британський дух. Одним з головних завдань завжди було залучити естетичні почуття. Недарма наш автомобіль E‑type 1960 року випуску вважається найкрасивішим автомобілем всіх часів.

Наше бачення з часом розширюється. Ми творимо та співпрацюємо в багатьох різних сферах та активно підтримуємо нові таланти. Тут, у світі дизайну Jaguar, ми розкажемо про те, чим ми займаємось та яких принципів дотримуємось.

Хороший дизайн - це як переконлива розповідь. Ми вважаємо, що дизайн має покращувати життя, проливати ясність де є невизначеність, створювати елегантність, якщо панує безлад. Ми постійно розширюємо межі можливого, кидаємо собі виклик і постійно вдосконалюємось, щоб створювати унікальні автомобілі, з якими люди відчувають глибокий емоційний зв’язок. Проектуючи наші автомобілі, ми завжди намагаємось домогтися приголомшливого поєднання захоплюючих пропорцій, виразних й елегантних форм, а також неймовірної потужності і продуктивності. Силует Jaguar завжди заворожує. Сміливий дизайн відрізняє його від інших автомобілів. Автомобіль Jaguar не можливо сплутати ні з чим. Неважливо стоїть він нерухомо, чи рухається по трасі - він нікого не залишить байдужим. Коли ви сідаєте в автомобіль Jaguar, вас охоплює почуття урочистості, як в театрі, де чудово поєднались мистецтво і дійство. Ми позиціонуємо себе як новаторів в дизайні, водночас наша первинна мотивація залишається незмінною - завжди досягати чистої елегантності, виразності, красивих пропорцій і продуктивності. Все, що ми можемо уявити, ми можемо створити.

ІННОВАЦІЙНИЙ ДИЗАЙН. НАТХНЕННЯ НАС НЕ ПОКИДАЄ.

ІННОВАЦІЙНИЙ ДИЗАЙН. НАТХНЕННЯ НАС НЕ ПОКИДАЄ.

Наша команда дизайнерів продовжує виходити за рамки та збирати нагороди. Останнє досягнення - нагорода World Car Design, яку отримав автомобіль F-TYPE.
БІЛЬШЕ НІЖ ДИЗАЙН АВТОМОБІЛЯ: ПАРТНЕРСТВО ТА СПІВПРАЦЯ

БІЛЬШЕ НІЖ ДИЗАЙН АВТОМОБІЛЯ: ПАРТНЕРСТВО ТА СПІВПРАЦЯ

Поряд з дизайном комерційних автомобілів, наші дизайнери також проявляють свої таланти у багатьох інших сферах - від годинників до гоночних велосипедів, самостійно або у співпраці з іншими партнерами.
ПЛЕКАЄМО ТАЛАНТИ В СФЕРІ ДИЗАЙНУ ПО ВСЬОМУ СВІТУ.

ПЛЕКАЄМО ТАЛАНТИ В СФЕРІ ДИЗАЙНУ ПО ВСЬОМУ СВІТУ.

Ми пишаємось тим, що плекаємо, надихаємо та заохочуємо таланти по всьому світу завдяки широкому спектру активностей і співпраці з університетами, коледжами та індивідуальними дизайнерами.
ІННОВАЦІЙНИЙ ДИЗАЙН

ІННОВАЦІЙНИЙ ДИЗАЙН

Jaguar відданий свої меті - створювати чудовий дизайн, який візуально відрізняється виразністю, зачаровує і пробуджує емоції не тільки по відношенню до гарних автомобілів, а й у всіх аспектах життя.