ЯК ДАЛЕКО ЗМОЖЕ ПРОЇХАТИ ЕЛЕКТРОАВТОМОБІЛЬ?

З запасом ходу батареї до 470 км (292 милі)* в середньому одного заряду Jaguar I‑PACE вистачить для середніх тижневих поїздки більшості водіїв.**


Ось усе, що Вам необхідно знати про те, як максимально збільшити відстань на повністю електричному або гібридному автомобілі (PHEV).

КАЛЬКУЛЯТОР ЗАПАСУ ХОДУ JAGUAR I-PACE

У повністю електричному автомобілі або коли Ви використовуєте повний режим електромобіля у PHEV, єдиним джерелом живлення всіх функцій транспортного засобу є його акумулятор. Через це на загальний запас ходу впливатимуть ваш стиль водіння, функції, які Ви використовуєте в салоні, і навіть умови, за яких ви їдете. Налаштуйте наведені нижче параметри, щоб побачити, як вони впливають на відстань, яку зможе подолати Jaguar I‑PACE в реальних умовах.
км
ДАЛЬНІСТЬ ХОДУ НА ОДНОМУ ЗАРЯДІ
НАЛАШТУЙТЕ ПАРАМЕТРИ НИЖЧЕ

УМОВИ ВОДІННЯ:

Міське: більшу частину часу Ви проводите у місті і в околицях, дотримуючись середньої швидкості 27 км/год (17 миль/год).

УМОВИ В АВТОМОБІЛІ:

РОЗМІР КОЛЕС:

ТЕМПЕРАТУРА НАДВОРІ: 0

Витрата палива: Н/З. Викиди CO₂: 0 (г/км). Запас ходу електродвигуна: до 470 км (292 милі). Показники запасу ходу базуються на випробуваннях серійного автомобіля за стандартизованим маршрутом. Показник запасу ходу може відрізнятися залежно від таких факторів, як стан автомобіля та акумулятора, фактичний маршрут, навколишні умови та стиль водіння.

ЯКИЙ ЗАПАС ХОДУ У JAGUAR PHEV?

Акумулятор PHEV від Jaguar здатний забезпечити до 55 км/34 миль (Jaguar E‑PACE) і до 53 км/33 миль (Jaguar F‑PACE) ходу на одному заряді. Це робить його ідеальним для щоденних поїздок з нульовими вихлопними викидами в режимі повністю електричного автомобіля (EV). Його можна легко зарядити протягом ночі за допомогою домашнього зарядного пристрою чи навіть розетки, або ж за допомогою мережі загальнодоступних зарядних точок, що постійно розширюється. The battery in a Jaguar PHEV is able to deliver up to 55km/34 miles (Jaguar E‑PACE)1 and up to 53km/33 miles (Jaguar F‑PACE)1 of range from a single charge. This makes it perfect for daily commutes and driving around town with zero tailpipe emissions when in Full Electric Vehicle (EV) mode.
ЯКИЙ ЗАПАС ХОДУ У JAGUAR PHEV?

ЗБІЛЬШІТЬ ЗАПАС ХОДУ ВАШОГО ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНОГО АБО ГІБРИДНОГО АВТОМОБІЛЯ

Оберіть категорію, щоб дізнатися, що саме допомагає збільшити запас ходу в повністю електричному або гібридному автомобілі.

РЕГЕНЕРАЦІЯ ГАЛЬМ

Коли ви знімаєте ногу з педалі газу, активується система інтелектуального рекуперативного гальмування. Це комфортно сповільнює транспортний засіб, оптимізуючи запас заряду батареї завдяки перетворенню виробленої потужності. Натискання педалі гальма збільшує споживану потужність.

ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНІ ТА ГІБРИДНІ АВТОМОБІЛІ JAGUAR

Увійдіть у світ електрокарів Jaguar завдяки асортименту наших повністю електричних і гібридних автомобілів.
ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНІ ТА ГІБРИДНІ АВТОМОБІЛІ JAGUAR

ПРОДОВЖУЙТЕ ДОСЛІДЖУВАТИ ЕЛЕКТРОКАРИ

ДОМАШНЄ ЗАРЯДЖАННЯ

ДОМАШНЄ ЗАРЯДЖАННЯ

Заряджання повністю електричного або гібридного автомобіля вдома – це найзручніший спосіб почати день з повністю зарядженим акумулятором.
ЗАРЯДЖАННЯ ВІД ГРОМАДСЬКИХ ЗАРЯДНИХ ТОЧОК

ЗАРЯДЖАННЯ ВІД ГРОМАДСЬКИХ ЗАРЯДНИХ ТОЧОК

Через постійне розширення інфраструктури громадських зарядних станцій процес заряджання поза домом тепер доступніший, ніж будь-коли.

Jaguar Land Rover Limited перебуває у постійному пошуку шляхів для вдосконалення технічних характеристик, дизайну та продуктивності своїх автомобілів, запчастин та аксесуарів, постійно вносячи зміни. Компанія залишає за собою право вносити зміни без попередження.


*Офіційні дані про споживання палива: Н/З (не застосовується); Показники для I-PACE у кВт-год/100 км (миль): комбінований 22,0-25,2 (35,4-40,5). Викиди2 CO 0 г/км. Запас ходу електродвигуна: до 470 км (292 милі). Наведені цифри є результатом офіційних випробувань з повністю зарядженою батареєю, що проводилися виробником відповідно до законодавства ЄС. Інформація надається лише для порівняння. Реальні цифри можуть відрізнятися. Показники споживання енергії та запас ходу можуть відрізнятися залежно від таких факторів, як стиль водіння, навколишні умови, навантаження, зношеність коліс, використання аксесуарів, фактичний маршрут і стан акумулятора. Показники запасу ходу базуються на випробуваннях серійного автомобіля за стандартизованим маршрутом.


Переглянути дані WLTP для I-PACE


**Середній тижневий пробіг: 264 км (164 милі), розраховано на основі даних про середньорічний пробіг автомобілей у Великій Британії та США (джерела: http://www.racfoundation.org/motoring-faqs/mobility#a26 і www.fhwa.dot. gov/ohim/onh00/bar8.htm). Розраховується шляхом отримання даних про середній п’ятиденний пробіг і з урахуванням усереднених даних з Великої Британії та США.


1 Офіційні показники споживання палива для F-PACE PHEV у л/100 км (миль на галлон): комбінований 2,2-2,5 (130,2-112,5). Викиди 2 CO 49-57 г/км. Запас ходу електродвигуна: до 53 км (33 милі).

Офіційні показники споживання палива для E-PACE PHEV у л/100 км (милях на галлон): комбіноване 2,0 (141). Викиди2 CO 49-57 г/км. Запас ходу електродвигуна: до 55 км (34 милі). Наведені цифри є результатом офіційних випробувань з повністю зарядженою батареєю, що проводилися виробником відповідно до законодавства ЄС. Інформація надається лише для порівняння. Реальні цифри можуть відрізнятися. Показники
2викидів CO, економії палива, споживання електроенергії та запас ходу можуть відрізнятися залежно від таких факторів, як стиль водіння, навколишні умови, навантаження, зношеність коліс, використання аксесуарів, фактичний маршрут і стан акумулятора. Показники запасу ходу базуються на випробуваннях серійного автомобіля за стандартизованим маршрутом.


Переглянути дані WLTP для F-PACE
Переглянути дані WLTP для E-PACE