ДОСЛІДИТИ JAGUAR E-PACE

ДОСЛІДИТИ JAGUAR E-PACE

МІЦНИЙ ТА ВРІНОВАЖЕНИЙ

Рельєфна зовнішність із впевненою поставою. Світлодіодні передні фари з удосконаленою технологією дальнього світла врізаються у виразну монограму в кольорі Gloss Black.

E-Pace 24MY
НАТИСНІТЬ ДЛЯ ВЗАЄМОДІЇ

ВИШУКАНЕ ОЗДОБЛЕННЯ

Кожна деталь інтер'єру ретельно продумана; від швів, подібних до м’яча для крикету, до візерунка монограми, викарбуваного на круглих циферблатах, етикетки сидіння Coventry та підголівнику Jaguar leaper.
СТВОРИТИ СВІЙ ВЛАСНИЙ

ПОТУЖНИЙ ТА МАНЕВРЕНИЙ

Розкрийте електричний потенціал E-PACE, підкріплений розробками Jaguar.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ РЕЖИМИ ВОДІННЯ

Гібридний режим оптимізує ефективність. Режим економії зберігає заряд батареї, щоб ви могли скористатися ним в режимі електромобіля — ідеальний для подорожей міськими зонами з чистим повітрям.
ЗАПАС ХОДУ НА ЕЛЕКТРОТЯЗІ
РОЗУМНЕ ЗАРЯДЖАННЯ

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

0-100 КМ/ГОД

7,3секунд

0-100 км/год за 6,5 секунди для Jaguar E-PACE P300e.

МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

269К.С.

227 кВт для Jaguar E-PACE P300e.

ВИКИДИ (ВІД)

33г/км ††

Нульові викиди вихлопної труби в режимі електромобіля (EV).

ОБСЯГ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ

601літрів

Обсяг рідини - галузевий стандарт, який визначається як обсяг рідини, необхідної для повного заповнення багажного простору.

ЛЕГКЕ КЕРУВАННЯ

Реагуйте на дорожню ситуацію в режимі реального часу. Опціональна система адаптивної динаміки Jaguar E-PACE автоматично регулює підвіску автомобіля, перемикання передач і кермове управління для оптимального водіння. Отримайте повний контроль над автомобілем за допомогою системи Configurable Dynamics, щоб налаштувати його відповідно до вашого стилю водіння.

ВПЕВНЕНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКИХ УМОВ

Керуйте продуктивністю свого Jaguar E-PACE, обравши один з чотирьох режимів керування системи JaguarDrive Control. Оптимізуйте продуктивність, комфорт або ефективність. За несприятливих погодних умов оберіть режим «Дощ, лід та сніг», щоб автоматично налаштувати двигун і гальма для максимального зчеплення з дорогою.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ТА КОМФОРТ

Невимушене підключення. Технології навколо вас.

ЗАЛИШАЙСЯ НА ЗВ'ЯЗКУ

Найкращий другий пілот. Зв’яжіться з системою Pivi Pro 1 за допомогою витонченого 11,4-дюймового вигнутого сенсорного екрана з голосовим керуванням Alexa. Підтримуйте актуальність систем авомобіля за допомогою бездротових оновлень програмного забезпечення.

ДИХАЙТЕ ЛЕГКО

Додаткова система очищення повітря Cabin Air Purification вимірює якість повітря в салоні, одночасно активно скануючи та фільтруючи вхідне повітря від забруднюючих речовин, таких як пил та пилок.

ЗАЛИШАЙТЕСЯ В КУРСІ ПОДІЙ

Зосереджуйтесь на дорозі попереду. Оберіть настроюваний 12,3-дюймовий інтерактивний дисплей водія (IDD) і проєкційний дисплей, які стисло відображають важливу інформацію.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

Вибирайте з цілого ряду функцій, покликаних спростити водіння та паркування. Ви можете отримати доступ до режиму допомоги водієві безпосередньо через оновлене кермо.

БЕЗПЕРЕШКОДНИЙ ОГЛЯД

Слідкуйте за дорогою позаду за допомогою внутрішнього дзеркала заднього виду з технологією ClearSight.5 Незалежно від речей у багажнику чи високих пасажирів позаду, трансляція відео в режимі реального часу гарантує чіткий огляд.
СТВОРИТИ СВІЙ ВЛАСНИЙ

ПРОДОВЖУВАТИ ДОСЛІДЖУВАТИ

МОДЕЛІ

МОДЕЛІ

Переглянути повний модельний ряд та технічні характеристики.
ОГЛЯД

ОГЛЯД

Неперевершена універсальність із характерним дизайном Jaguar.

††Переглянути показники WLTP

Наведені цифри є результатом офіційних випробувань виробника відповідно до законодавства ЄС із повністю зарядженою батареєю. Тільки для порівняння. Реальні цифри можуть відрізнятися. CO2, економія палива, споживання енергії та показники запасу ходу можуть змінюватись в залежності від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, встановлення коліс, встановлене додаткове обладнання, фактичний маршрут та стан акумулятора. Показники дальності базуються на серійному автомобілі за стандартним маршрутом.


1.0Підключена навігація вимагатиме додаткової передплати після закінчення початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Jaguar.

2.0Ваш автомобіль готовий до роботи з Apple CarPlay. Послуги, які пропонує Apple CarPlay, залежать від доступності функцій у вашій країні. Перегляньте, будь ласка, сторінку https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay для отримання додаткової інформації.

3.0Ваш автомобіль готовий до роботи з Android Auto. Послуги, які пропонує Android Auto, залежать від доступності функцій у вашій країні. Перегляньте, будь ласка, сторінку https://www.android.com/auto/ для отримання додаткової інформації.

4.0Тільки для сумісних смартфонів.

5.0Необов'язкова функція. Залежно від місцевого законодавства. Якщо водій носить біфокальні або варіфокальні окуляри й не може легко відрегулювати фокус на цифровому зображенні дзеркала заднього огляду ClearSight, він в будь-який момент може повернутися до режиму дзеркала заднього огляду.


Опційні функції та їх наявність можуть варіюватися залежно від специфікації автомобіля (модель та силовий агрегат) та від ринків, або для їх встановлення можуть бути необхідними інші додаткові функції. За додатковою інформацією зверніться до вашого місцевого дилера або конфігуруйте ваш автомобіль онлайн.


Водії повинні використовувати вбудовані в автомобіль функції лише тоді, коли це не порушує безпеку. Водій має забезпечити постійний контроль над автомобілем.


Функції Pivi та InControl, опції, послуги сторонніх постачальників та їх наявність залежать від ринку — перевірте з вашим дилером Jaguar наявність та повні умови для місцевого ринку. Певні функції пов’язані з підпискою, яку необхідного продовжувати після закінчення первинного терміну, який порадив вам дилер. Можливість під’єднання до мобільних мереж не гарантується в усіх місцевостях. Інформація та зображення, що відображаються у зв’язку з технологією InControl, у тому числі екрани та послідовності, залежать від оновлення програмного забезпечення, контролю версій та інших системних/візуальних змін залежно від обраних опцій. Amazon, Alexa і всі пов’язані з ними логотипи є товарними знаками Amazon.com, Inc. або її дочірніх та асоційованих компаній. Деякі функції Alexa залежать від технології «Розумний будинок». Для використання Amazon Alexa потрібен обліковий запис Amazon.


MeridianTM є зареєстрованою торговою маркою Meridian Audio Ltd. Trifield і пристрій із трьома полями є торговою маркою Trifield Productions Ltd.


Apple CarPlay є торговою маркою Apple Inc. Можуть бути застосовними умови Apple Inc для кінцевого користувача


Android Auto є торговою маркою компанії Google LLC.